Nově je omezeno parkování v části Nádražní ulice v Turnově
05.06.2019 17:07:23 | Autor: Zdenka Štrauchová | Rubrika: ZPRÁVY | Obce: Turnov
Největší investiční akce v regionu pokračuje. Kvůli výkopovým pracím nového vodovodu nebudou moci automobily parkovat v Nádražní ulici v Turnově, a to v úseku mezi ulicemi 1. máje a Prouskova.
„Na kontrolním dni nám stavba oznámila, že začne s realizací nového vodovodu a od příštího týdne nebude možné v daném úseku parkovat. Bude to na 2-3 týdny a provoz bude řízen semaforem jedním pruhem," upřesnila Stanislava Syrotiuková ze správy majetku turnovské radnice s tím, že obyvatelé domů v této části ulice dostanou upozornění do poštovních schránek.
Pod viaduktem se v těchto dnech bourá stará konstrukce Odolenovického potoka a budou se dělat přípravy pro nové zatrubnění. „V Nádražní ulici pokládají v prvním úseku obrubníky a ve druhém probíhá sanace komunikace," doplnila Stanislava Syrotiuková.
Související články
Upravili dopravní značení rekonstruovaného mostu v Turnově
Pokračují práce v turnovské Nádražní ulici. Známe harmonogram
V Turnově začne oprava mostu přes Jizeru
FOTO: Jak pokračují práce v Nádražní ulici a pod viaduktem v Turnově
Špatný stav mostu na státní silnici v Liberci omezil dopravu
Upozornění pro turisty, část stezky pod Hrubým Rohozcem je uzavřena
Jak budou postupovat etapy rekonstrukce v Nádražní ulici v Turnově
Kvůli rekonstrukcím se komplikuje doprava v Koškově ulici v Turnově
Video: Aktuální situace na silnicích v okolí Turnova
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Krátké zprávy z regionu Semilska
Adventní koncert nejen pro seniory z Turnova
Odbor sociálních věcí Městského úřadu Turnov srdečně zve seniory a osoby se zdravotním postižením na tradiční adventní koncert pěveckého sboru Musica Fortuna. Začíná v úterý 9. prosince 2025 v 18 hodin v Městském divadle Turnov.
Kácení i sázení lip se chystá v turnovské ulici Žižkova
Kácení a následná výsadba nových stromů, se kterými se počítá v týdnu od 1. prosince 2025, se dotkne ulice Žižkova v úseku od křižovatky se Zborovskou ulicí k ulici Alej legií. Dojde ke kácení osmi kusů lip srdčitých, ve stejném týdnu proběhne dosadba nových stromů. Jedná se o jeden strom u budovy OAHŠ u křižovatky se Zborovskou ulicí, jeden strom u vchodu do obchodu ZŠ Žižkova a šest stromů u bytových domů na konci ulice Žižkova. Kácení je plánováno za provozu se začátkem v pondělí 1. prosince (pokud klimatické podmínky dovolí). Při kácení jednotlivých stromů vždy dojde ke krátkodobé uzavírce komunikace za asistence poučených osob, které přechodně zastaví dopravu. Strom bude rychle odklizen a provoz znovu uvolněn. Kácení bude provedeno vždy v čase, kdy tudy neprojíždí autobus na pravidelné lince.
Nejnovější články
Liberecký kraj jedná dál o koupi Ještědu
Mikuláš se zastavil i v turnovských školkách
Kam za sportem a zábavou o víkendu 6. a 7. prosince
Andělský parní vlak bude jezdit z Martinic do Rokytnice
Prosincové akce pod patronací Sportovního centra Semily
Nejčtenější články
06.12.: Kam za sportem a zábavou o víkendu 6. a 7. prosince
04.12.: Prosincové akce Gymnázia Ivana Olbrachta
05.12.: Prosincové akce pod patronací Sportovního centra Semily
Infomail
https://www.instagram.com/nasepojizeri
Odkazy
© 2010 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasepojizeri.cz | xweb by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.