Novoroční turnaj v Tatobitech se hraje o sud piva

31.12.2011 13:11:02 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Tatobity

Novoroční turnaj v Tatobitech se hraje o sud piva

V sobotu 7. ledna se koná v Tatobitech Novoroční turnaj v minikopané. Věcné ceny od partnerů turnaje získají všechna družstva, ale pro to vítězné je připraven sud piva.

Hrát se bude na umělé trávě venkovního hřiště ZŠ v Tatobitech. V 8.30 proběhne prezentace mužstev a rozlosování, v 9 hodin započne samotný turnaj. Předpokládaný závěr je v 19 hodin.

Bude se hrát podle pravidel malé kopané (4+ 1 hráč - hokejové střídání). Maximálně se bude účastnit 10 družstev a startovné je 999 Kč na mužstvo. Zájemci se mohou stále hlásit na telefonu 733 488 266 u pořadatele Martina Švehly až do dne konání, tedy soboty 7. ledna 2012.

Na snímku u článku vítězné družstvo loňského ročníku. Foto: Martin Švehla

FOTO: Deset tisíc za výhru v KO-ZA cupu si rozdělili hráči Bombers

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Liberecký kraj spouští nové elektronické Tržiště

První dubnový den spouští Liberecký kraj nové online Tržiště Libereckého kraje, které propojuje místní zemědělce a výrobce potravin se školními jídelnami a zařízeními sociálních služeb. Tato služba má ambici výrazně posílit odběr regionálních a čerstvých potravin, podpořit místní zemědělce a výrobce potravin a zároveň usnadnit plnění legislativních požadavků na kvalitu stravování ve veřejných institucích. „Naším cílem je vytvořit funkční a dostupný nástroj, který usnadní školním jídelnám a sociálním zařízením nákup kvalitních regionálních potravin a zároveň otevře nové obchodní příležitosti pro místní producenty. Tržiště je pro dodavatele bez registračních poplatků a představuje jednoduchou cestu, jak oslovit stabilní odběratele," uvedl Jiří Klápště, náměstek hejtmana Libereckého kraje pro resort životního prostředí a zemědělství.

Řidič v Jablonci porazil na přechodu nezletilého chlapce

Jablonečtí dopravní policisté šetří nehodu, při které řidič s vozidlem nedal přednost nezletilému chlapci na přechodu pro chodce. K nehodě došlo v úterý 17. března v 16 hodin v Jablonci nad Nisou na přechodu pro chodce v ulici Chelčického. Podrobnosti na Našem Jablonecku


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Divadelní hru Potopa světa uvidíte v Roprachticích
Harrachov čeká Velikonoční lyžování, pomlázka, kino i fotbal
Řemeslné trhy s prodejní výstavou pořádají v Roprachticích
Dopravní nehoda pozastavila provoz ve Víchové nad Jizerou
ŘSD zahájí rekonstrukci mostu na I/35 v Hodkovicích nad Mohelkou

Nejčtenější články

01.04.: Dopravní nehoda pozastavila provoz ve Víchové nad Jizerou
02.04.: Řemeslné trhy s prodejní výstavou pořádají v Roprachticích
31.03.: Stavba turbo-okružní křižovatky v Liberci přinese dopravní omezení

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT