Okresní soutěž: Bozkov B otočil čtyřmi góly za 10 minut zápas v Horkách

04.09.2012 09:31:00 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Jablonec nad Jizerou,Paseky nad Jizerou,Bělá,Vyskeř,Stružinec,Nová Ves nad Popelkou,Libštát,Košťálov,Benecko,Horka u Staré Paky,Vítkovice,Víchová nad Jizerou,Studenec,Roztoky u Jilemnice,Poniklá,Mříčná,Martinice,Kruh,Horní Branná,Vysoké nad Jizerou,Slaná,Příkrý,Jesenný,Chuchelna,Bozkov,Benešov u Semil,Všeň,Tatobity,Sychrov,Svijany,Rovensko pod Troskami,Příšovice,Pěnčín u Turnova,Mírová pod Kozákovem,Karlovice - Sedmihorky,Kacanovy,Jenišovice,Hrubá Skála,Dolánky,Železný Brod,Vrchlabí,Malá Skála,Jilemnice,Semily,Turnov,Lomnice nad Popelkou,Rokytnice nad Jizerou,Harrachov,Liberecký kraj,Krkonoše,Pojizeří

Páté kolo okresní fotbalové soutěže přineslo opět několik zajímavých zápasů i výsledků. Na čele se drží dvojice Dolní Branná a Studenec B, která zatím ztratila jen jednou remízou ve vzájemném zápase. Poslední vítězství obou těchto mužstev se ale nerodila lehce.

Ve Studenci vyhrála domácí rezerva i kvůli tomu, že hosté z Poniklé neproměnili ani ty největší šance a dokonce ani pokutový kop. Jasné bylo od začátku utkání v Benecku, které znovu potvrdilo letošní slušnou formu, naopak v závěru získali výhru hráči Zálesní Lhoty v Tatobitech.

Zápas Horky A s Víchovou B pak rozhodl střelec Borůvka, jehož hattrick stačil na těsnou výhru domácích. Jasné bylo utkání Libštát B - Nová Ves B, ale drama se událo v Dolní Branné. Vedoucímu týmu tabulky se v prvním poločase vůbec nedařilo a prohrál jej 0:2, až v další části se domácí probudili a pěti góly do sítě Rovenska utkání otočili jasně ve svůj prospěch.

Horka B - Bozkov B 4:5 (3:4)

Domácí začali skvěle a deset vteřin po hvizdu už nad favoritem vedli. K překvapení se schylovalo, když ve 35. minutě vedli už 3:0. Hosté se ale poté probrali a během deseti minut vstřelili čtyři branky. Domácím se v druhém poločase podařilo vyrovnat, ale Bozkov vsítil v 86. minutě rozhodující branku.

Branky: Borůvka 2, Bajer, Višňák - Zeman 3, Hykman 2. Rozhodčí: Přikryl, ŽK: 1:0. Diváků: 20.

Další utkání 5. kola:

Studenec B - Poniklá 2:0 (1:0)
Branky: Klazar, L. Stránský z penalty. Rozhodčí: Liška, ŽK: 1:3. Diváků: 80.

Benecko - Vysoké B 4:2 (2:0)
Branky: Figura 3, Kouba - Fedorko, Saska. Rozhodčí: Přikryl ml., ŽK: 1:1. Diváků: 110.

Tatobity - Zálesní Lhota 2:3 (1:1)
Branky: Srna, Jirman - R.Paulů, Hofman, Pacholík. Rozhodčí: Šarbort. ŽK: 1:0. Diváků: 30.

Horka A - Víchová B 3:2 (1:0)
Branky: Borůvka 3 - Plůcha, Jakeš. Rozhodčí: Dytrych, ŽK: 1:0. Diváků: 50.

Libštát B -  Nová Ves B 1:4 (1:2)
Branky: Šafář - Golis 2, Dzuro, Moravec. Rozhodčí: Procházka, ŽK: 1:0. Diváků: 70.

Dolní Branná - Rovensko B 5:2 (0:2)
Branky: Forbelský 2 (jedna z penalty), Faiman, Šedivý, Rajchrt - Novotný 2. Rozhodčí: Pecina, ŽK: 2:2. Diváků: 60.