Ondřej Sokol přiveze do Semil stand-up comedy Celebrity
02.01.2017 18:36:46 | Autor: Jitka Bažantová | Rubrika: KULTURA | Obce: Semily
Celovečerní stand-up comedy herce a režiséra Ondřeje Sokola Celebrity se uskuteční 22. ledna od 19 hodin v KC Golf Semily. Známý „Partičkář" přinesl do Čech divadelní formát, který se tu příliš nepěstuje. Řeč je o stand-up comedy, kdy na jevišti stojí herec-vypravěč a snaží se diváky po celý večer bavit různými historkami.
Sokol si představení s názvem Celebrity sám napsal, zrežíroval a je jeho jediným účinkujícím. Spojil tak dohromady profese, které ho poslední roky provázejí. A proč zrovna název Celebrity? Sokol totiž sází na zvědavost návštěvníků zjistit pikantnosti z jejich světa, do kterého můžeme díky autorovi nahlédnout. Ten si však některé historky poupravil tak, aby nebylo zcela jasné, o kom je řeč. Diváci nepřijdou ani o příběhy ze života samotného Sokola, které ve výsledku předčí ty ostatní co do neuvěřitelnosti a vtipu. „Jsem na jevišti sám za sebe. Vyprávím věci ze svého života. Stand-up comedy jsou založené na tom, že lidé jsou výjimečně upřímní a rozebírají věci, které by jinde neřešili," říká Ondřej Sokol.
Můžete se těšit na pompézní jevištní show, herecky vyšperkované historky, které vygradují téměř až do absurdna a na tři velká bonusová jevištní osvěžující kouzla.
Akce Kulturního centra Golf Semily v lednu
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Krátké zprávy z regionu Semilska
Sbírka Krabice od bot prodlužuje provoz sběrných míst do 14. prosince
Diakonie ČCE se rozhodla prodloužit sbírku vánočních dárků Krabice od bot do 14. prosince. Pro štědré dárce tak bude ještě necelý týden otevřeno 66 sběrných míst, jejichž přehled je k dispozici na webu sbírky krabiceodbot.cz. V jejím patnáctém ročníku se během dvou týdnů na přelomu listopadu a prosince podařilo vybrat už 58 000 dárků pro děti z rodin ohrožených chudobou, stále však chybí dárky pro 7 000 dětí. Více podrobností
Silnice z Kuřívod na hranici kraje se dočkala rekonstrukce
Řidiči již mohou projet po 4,3 kilometru dlouhém zrekonstruovaném úseku silnice III/27235 od Kuřívod po hranici se Středočeským krajem. Stavbu za 53,5 milionu korun dokončila společnost Kuřívody SaM - COLAS, vzniklá spoluprací firem SaM silnice a mosty a COLAS CZ. Úsek je nyní bezpečný a připravený na každodenní provoz. „Jsem rád za další zrekonstruovanou silnici v Libereckém kraji. Naším cílem je zajistit bezpečné a plynulé silniční spojení v regionu. Letos kraj do oprav silnic a mostů investoval zhruba 1,27 miliardy korun, včetně prostředků ze Státního fondu dopravní infrastruktury a evropských zdrojů," uvedl Jan Sviták, náměstek hejtmana pro resort dopravy.
Nejnovější články
Biotop v Dolánkách se pomalu rýsuje
Vánoční sbírka Krabice od bot opět i v Libereckém kraji
Kam za sportem a zábavou o víkendu 13. a 14. prosince
Zimní sezonu v Harrachově odstartuje Skiopening
Hygodomu.cz – profesionální čistota u vás doma
Nejčtenější články
12.12.: Hygodomu.cz – profesionální čistota u vás doma
12.12.: Jilemnické náměstí obsadí tradiční vánoční jarmark
11.12.: Analýza odhalila 42 rizikových míst, kde hrozí obcím zaplavení bahnem
Infomail
https://www.instagram.com/nasepojizeri
Odkazy
© 2010 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasepojizeri.cz | xweb by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.