Osmá Divadelní tancovačka se chystá na březen, tématem je sport

25.02.2012 08:27:26 | Autor: Petr Ježek a dst | Rubrika: SPOLEČNOST | Obce: Slaná

Osmá Divadelní tancovačka se chystá na březen, tématem je sport

Divadelní soubor Tyl Slaná zve přátele a příznivce na další ročník úspěšné Divadelní tancovačky. Již tradiční zábava propukne sice až v sobotu 17. března od 20 hodin v Kulturním domě ve Slané, ale již nyní vám prozradíme tematické zaměření letošních kostýmů.

Divadelní tancovačka si pro vás za pomoci svých přátel a sponzorů opět připravili členové Divadelního souboru Tyl Slaná. „Po loňském Retrostylu seriálu Vyprávěj a filmu Rebelové nás letos napadlo využít vlnu významných sportovních událostí, kterým budou v letošním roce dominovat letní Olympijské hry v Londýně, a letošní ročník Divadelní tancovačky pojmout ve stylu Sportu ve všech jeho podobách," prozradil vedoucí souboru DS Tyl Slaná Radek Šmíd.  

Pořadatelé se těší na módní kreace ve stylu všemožných i nemožných sportovních disciplín. „Chopte se svého oblíbeného sportovního náčiní a přijďte nám ukázat, v jakém sportu opravdu vynikáte. Žádné meze se nekladou a my se těšíme na úžasné sportovní výkony a nápady," doplnil Radek Šmíd.  

O hudební doprovod se letos nově postará hudební skupina Gemini. Také letos budou nejlepší pánské a dámské kostýmy oceněny! Připravena bude i bohatá tombola a stylový sportovní bar. Osmá Divadelní tancovačka se bude konat v sobotu 17. března 2012 od 20 hodin v Kulturním domě ve Slané.

Přehled všech plesů v Pojizeří:

Nabídka plesů v březnu zakončí taneční sezonu

Bohatá nabídka plesů potěší v únoru všechny tanečníky

Jaká byla předchozí Sedmá Divadelní tancovačka: 

FOTO: Divadelní tancovačka oslnila stylovými retrokostýmy

FOTO: Divadelní tancovačka oslnila stylovými retrokostýmy

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Jeden a půl milionem podpoří Liberecký kraj vědomostní soutěže žáků

Částkou 1 605 000 korun podpořil v letošní roce Liberecký kraj konání vědomostních olympiád žáků základních a středních škol. Okresní a krajská kola se konají již od začátku roku. Další finanční prostředky na soutěže ve výši 630.000 korun čerpá kraj ze státního rozpočtu. „Organizaci vědomostních soutěží zajišťuje na základě příspěvku zřizovatele ve výši 1 200 000 korun Střední škola a Mateřská škola Na Bojišti, Liberec. Jedná se o krajská a okresní kola vědomostních soutěží a klání ve středoškolské odborné činnosti. Na organizaci okresních kol mimo Liberec se podílejí příspěvkové organizace obcí. Jedná se například o domy dětí a mládeže či střediska volného času," uvedl Jiří Čeřovský, náměstek hejtmana pro resort školství, mládeže, tělovýchovy, sportu a zaměstnanosti.

Přednáška Léčitelské příběhy znovu v semilském muzeu

Opakování přednášky Léčitelské příběhy se uskuteční v semilském muzeu ve středu 24. dubna v 17:00. V našem regionu v rámci léčitelské výstavy nalezli více jak 30 velmi zajímavých a mnohdy i různorodých osobností. Jací to byli lidé? Jaké byly jejich motivace k léčení potřebných? Z jakých zdrojů čerpali své znalosti? O tom bude vyprávět autor výstavy, náš muzejní historik Tomáš Chvátal.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Kam na jaře v Jizerských horách? K vodě, na rozhlednu i za vědou
Volejbalisté Malé Skály zakončili sezonu v Kojetíně
Jaké chystají investice v Harrachově v roce 2024?
Halu lomnického muzea rozezní trampská muzika
Hledá se nejlepší knihovna Libereckého kraje

Nejčtenější články

22.04.: Obrazem: Sto zvířat rozeznělo zaplněnou sokolovnu ve Sklenařicích
24.04.: Halu lomnického muzea rozezní trampská muzika
23.04.: Hledá se nejlepší knihovna Libereckého kraje

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT