Otevření kluziště v Turnově se prozatím odsouvá

24.11.2011 19:18:11 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: VOLNÝ ČAS | Obce: Turnov

Otevření kluziště v Turnově se prozatím odsouvá

Na pátek 25. listopadu bylo naplánováno otevření turnovského ledového kluziště, to ale nebude po technických problémech u dodavatelské firmy a po předpovědi počasí možné dodržet. Proto se letošní otevření prozatím odkládá.

Předpověď počasí je na následující dny pro přípravu kluziště více než nepříznivá s teplotami od 3 do 10 stupňů Celsia, takže by bylo technicky velmi složité plochu připravit.

„Při počátečním nachlazování, jinak řečeno výrobě ledu, je nutné, aby teploty i přes den byly okolo nuly, maximálně 4 stupňů Celsia, protože v opačném případě dochází nejen k velkým ztrátám na energiích, ale i samotná příprava ledu je komplikovaná," vysvětlil jednatel Městské sportovní Turnov Jindřich Kořínek.

Zároveň je známé, že když je led již jednou vytvořen, tak není problém provozovat kluziště i v teplotách okolo 10 stupňů Celsia. „O přesném termínu otevření kluziště budeme veřejnost s týdenním předstihem informovat emailem, na webu MST a plakátovacích plochách v Turnově," dodal Kořínek.

Aktuální informace: Kluziště u haly TSC v Turnově se již chladí. Nové plánované datum otevření je stanoveno na pátek 16. prosince. V případě bezproblémového průběhu bude otevřeno i dříve. 

Mobilní kluziště v Turnově u Nádraží v Alešově ulici, bylo poprvé otevřeno v sezoně 2005/06. V letošním roce kluziště prošlo rekonstrukcí, když byl vyspraven potrhaný povrch - podklad hřiště. 

K dispozici mají být pro zájemce vstupenky pro dospělé za nezměněnou cenu 30 Kč/ vstup a dětské vstupenky za 25 Kč/vstup. Bude možno zakoupit i permanentní vstupenky na 12 vstupů za 300 Kč pro dospělé a 250 Kč pro děti a rodinné vstupenky za 20 Kč. Rodinu musí tvořit vždy alespoň tři členové, z nichž jeden je starší 18 let.

Související článek:

Hokejová školička láká do Lomnice děti ze širokého okolí

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Průvodce regionem jsou opět nové turistické noviny Český ráj 2024

Sdružení Český ráj opět připravilo oblíbené Turistické noviny pro návštěvníky Českého ráje, stejně jako minulý rok jsou jejich součástí noviny Turnovska. Na 48 stranách na vás čekají aktuální informace o cyklostezce Greenway Jizera, o oblíbených turistických hrách Za pověstmi Českého ráje či Po stopách Albrechta z Valdštejna. Nemůže chybět ani rozhovor, tentokrát s místním rodákem, hercem a komikem Petrem Vydrou. V novinách najdete pozvánky a tipy na výlety na Jičínsko, Novopacko, Semilsko a Železnobrodsko, na Kopidlensko a další oblasti či města regionu. Samozřejmostí jsou žádané jízdní řády turistických autobusů s přepravou kol a s přehlednou mapou. Nechybí přehled nositelů značky Regionální produkt Český ráj a pozvánky na kulturní akce včetně kulturního léta v Turnově.

Krkonošská pivní stezka startuje

Putování za pivním mokem zahájeno 1. června 2024. Až do konce září můžete ochutnávat skvělé speciály s příchutí krkonošských hor, sbírat razítka, soutěžit a těšit se na losování o super ceny. Udělejte si čas, zarezervujte si termín ve svém diáři a užijte si jedinečné spojení aktivního odpočinku uprostřed vzácné krkonošské přírody a luxusního gastronomického zážitku.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Přírodu na Sněžce opět chrání ochranné sítě
Policie šetří případ smrti mladého muže v Semilech
Memorandum o Ještědu má otevřít kraji možnost koupě objektu
Křížem krážem Semilskem až na Myší skálu
V Maloskalské galerii zahájí výstavu nazvanou Mařka

Nejčtenější články

17.06.: Policie šetří případ smrti mladého muže v Semilech
16.06.: Hořela skládka odpadu v Košťálově
16.06.: Přehled fotbalových výsledků a tabulek 13. jarního kola

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT