Pátrání po ztraceném ženichovi ze Semilska mělo šťastný konec

21.08.2022 15:16:38 | Autor: pjs | Rubrika: KRIMI | Obce: Pojizeří

Pátrání po ztraceném ženichovi ze Semilska mělo šťastný konec

Prostřednictvím linky 158 požádali ve čtvrtek před 23. hodinou svatebčané ze Semilska o pomoc při pátrání po 26letém ženichovi, který zmizel ze svatební veselky. Ta se konala téhož dne v objektu poblíž vlakového nádraží v Kořenově. Odtud odešel neznámo kam kolem 22. hodiny, a když ho svatebčané nenašli vlastními silami, obrátili se na policii.

„Svatebčané se obávali toho, že by v opilosti mohl spadnout do nějaké strže v horském členitém terénu. Operační důstojník na místo vyslal dvě dvoučlenné hlídky, které s sebou přivezly i služebního psa, a k nim se přidalo 55 svatebčanů. Společně vytvořili několik skupin a ty pak prohledávaly les a okolí až do třetí hodiny ranní," sdělila tisková mluvčí Policie ČR Ivana Baláková.

Právě ve tři hodiny ráno policistka společně s jedním svatebčanem ženicha potkali necelý kilometr od nádraží v Kořenově. Od něj se dozvěděli, že ušel lesem zhruba tři kilometry a na nějaké mýtině usnul. Když se probudil, spěchal zpátky za svou nevěstou. Ta mu jeho noční výlet brzy odpustila, jen jí musel slíbit, že už se něco podobného nebude nikdy opakovat.

„I my jsme měli z tohoto šťastného konce pátrací akce radost a oběma novomanželům přejeme do dalšího společného života hodně štěstí a spokojenosti," dodala policejní mluvčí.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Policisté hledají 13letého chlapce z Jablonce
Policie hledá svědkyni krádeže v domě na Železnobrodsku
Motocyklista při nehodě v Turnově utrpěl zranění, policie hledá svědky
Pomozte při pátrání po pohřešované ženě z Jablonce
Horská služba pátrala v Krkonoších po zmateném muži
Policie pátrá po pachatelích ozbrojené loupeže v Turnově

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Kraj opět podpoří statisíci obnovu kulturních památek

Obnovu kulturních památek dlouhodobě a systematicky podporuje Liberecký kraj. Proto opět krajské zastupitelstvo schválilo vyhlášení dotačního programu s názvem 7.3 Stavebně historický průzkum. Je zaměřený na komplexní poznání historie, stavebního vývoje a současného stavu kulturních památek na území regionu. Zpracovaný stavebně historický průzkum poslouží jako výchozí podklad pro obnovu dané kulturní památky. „Je to vlastně předstupeň stavební obnovy památky a my se snažíme tímto dotačním programem motivovat další vlastníky památek, aby si stavebně historický průzkum nechali zpracovat a chápali ho jako výchozí podklad pro kvalitní péči či obnovu objektu," uvedla Květa Vinklátová, náměstkyně pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje.

Z Fondu Turów podpoří výstavbu vodovodů v H. Vítkově a Václavicích

Vybudování nového vodovodu pro Horní Vítkov za přibližně 68 milionů korun a také pro obec Václavice za 172 milionů. To jsou dva projekty, které finančně podpoří Liberecký kraj z Fondu Turów. Začít by měly ještě letos a dokončeny budou v roce 2025. „Obě města - Chrastava a Hrádek nad Nisou - vloni podala na tyto projekty žádost o dotaci na Státní fond životního prostředí v rámci 44. výzvy Operačního programu Životní prostředí. Rozhodnutí ministerstva zatím neobdržela. Nicméně, nechceme otálet s výstavbou, a tak podpoříme oba projekty z Fondu Turów individuálními dotacemi," uvedl Václav Židek, radní pro resort životního prostředí a zemědělství.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Investice v turnovských městských budovách přinesou úsporu energií
Turnovská kapela Mackie Messer Klezmer Band hrála v Senátu
Budoucnost výzkumného centra TOPTEC má reálné obrysy
Mysleme na svůj sluch. Tichý svět připomíná tři mezinárodní dny
Čtvrtá výstava v Original Gallery ukáže obrazy Věry Kosové

Nejčtenější články

22.02.: Odpočívadla, stojany, nabíječky. Kraj opět podpoří zázemí pro cyklisty
22.02.: Čtvrtá výstava v Original Gallery ukáže obrazy Věry Kosové
22.02.: Soutěž o 3x 2 vstupenky na Viléma Veverku

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT