Pátý ročník turnaje O Pelechovský pohár vyhrál tým Bandasky z Brodu

26.06.2019 20:48:58 | Autor: Proseč C. F. a Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Železný Brod

Pátý ročník turnaje O Pelechovský pohár vyhrál tým Bandasky z Brodu

V Železném Brodě se v sobotu 22. června konal 5. ročník fotbalového turnaje O Pelechovský pohár, který pořádal amatérský klub nadšenců do malého fotbalu Proseč C. F. Ve finále tým Bandasky z Brodu porazil jedinou brankou Skilltwins.

„Do turnaje se tento rok přihlásilo osm družstev, přičemž bohužel jedno družstvo nedorazilo. Turnaj se odehrával za krásného slunného počasí a sedm dostavivších se týmů si to rozdalo v systému každý s každým, načež po odehrání skupinových zápasů se první čtyři týmy kvalifikovaly do dalších vyřazovacích bojů. Hlad hráči zaháněli výbornými klobáskami a výtečnou vepřovou kýtou z místního řeznictví. Žízeň se chladila pivem z nedalekého minipivovaru ze Zásady," shrnul za pořadatele Zdeněk Hloušek.

Celkem se do hry zapojilo 57 hráčů. Zápas trval vždy 10 minut a hrálo se systémem 4+1. Dohromady v 25 zápasech, padlo 67 branek, což jsou téměř 3 branky na zápas. K penaltovým rozstřelům došlo pouze jednou a to v semifinále mezi týmy Proseč C. F. a Bandaskami z Brodu.

Turnaj O Pelechovský pohár 2019<br />Autor: Proseč C. F. Zhruba v polovině turnaje byl turnaj na 15 minut přerušen, protože se konala charitativní akce. Každý se mohl přihlásit za menší obnos do kopání penalt. Celkem se přihlásilo téměř 50 lidí a hrálo se takovým systémem, že postupoval pouze ten, kdo penaltu proměnil. Odkopalo se ohromné množství penalt a nakonec vyhrál hráč Pavel Klement z týmu Gunners Liberec, druhý byl hráč Dominik Dědek ze Skilltwins a třetí Filip Bezstarosta z týmu Proseč C. F. Všichni dostali svoji výhru a výtěžek poputuje na zvířecí útulek Dášenka.

Hráči pořadatelského domácího týmu z Proseče, se tentokrát stále ještě museli obejít bez své brankářské jedničky, a tak se do branky vrátil prosečský odchovanec z nedalekého Smrčí Marek Hlubuček, který svými výkony držel nad vodou chatrnou obranu Proseče a i díky němu pořadatelský tým skončil ve skupině na 3. místě. Předváděná hra měla daleko k ideálu a zejména koncovka byla chvílemi opravdu tristní. Přesto Proseč podala velice kvalitní výkony proti Bandaskám z Brodu, se kterými hrála ve skupině 2:2 a v semifinále 1:1.

„Šancí bylo dost na vítězství v každém z těchto zápasů, ale hráčům se v kritických chvílích rozklepala kolena a netrefili branku. Následný penaltový rozstřel již byla loterie, při níž bohužel vyhořela největší legenda klubu, která neproměnila svoji penaltu. V zápase o třetí místo, jsme soupeře k ničemu moc nepouštěli a jako obvykle jsme neproměňovali šance, a tak se stalo, co se stát muselo, soupeř z ojedinělé příležitosti pár vteřin před koncem vstřelil branku a pokazil nám obhajobu třetího místa z loňska," poznamenal Zdeněk Hloušek.

Hráči Bandasek z Brodu podávali stabilní výkonu a ve skupině skončili druzí, posléze těžko přešli přes semifinále a nakonec ve finále z ojedinělé akce skórovali a vyhráli. Nicméně na to se již historie ptát nebude. Výhru si zasloužili a právem jim patřil sedmilitrový skleněný pohár naplněný pivem a mnoho a mnoho dalších cen, poukazů na jídlo do různých restaurací, zážitků atd.

Turnaj O Pelechovský pohár 2019<br />Autor: Proseč C. F. Nejlepší střelec turnaje byl již po několikáté vyhlášen Petr Matzelt ze Skilltwins s 15 brankami a nejlepší brankář byl hráč Bača ze stejného týmu, oba dostali skleněné půllitry s vypískovaným obrázkem hráče a brankáře.

Konečné pořadí O Pelechovský pohár 2019:
1. Bandasky z Brodu
2. Skilltwins
3. Gunners Liberec
4. Proseč C. F.
5. Falco North
6. Dynamo ŽB
7. Brodský bratři
8. Sparťani (nedorazili)

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Turnaj Hospoda Cup 2019 vyhrál tým z Nové Paky SC Bowling
V turnaji O Pelechovský pohár obhájil vítězství SK Brod
Hospoda cup v Železném Brodě vyhrál tým Proseč C. F.
Třetí ročník turnaje O Pelechovský pohár vyhrál tým SK Brod
Druhý ročník turnaje O Pelechovský pohár vyhrál Oxxo Team
První ročník turnaje O Pelechovský pohár vyhrál tým SK Brod

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 41 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Omezení provozu hradu Valdštejn v úterý 9. srpna

Z důvodu plánované odstávky elektřiny bude hrad Valdštejn v úterý 9. srpna 2022 fungovat v omezeném režimu. „Upozorňujeme návštěvníky hradu Valdštejn, že po dobu odstávky 9. srpna 2022 nebudou v areálu hradu fungovat toalety a platba na pokladně bude možná pouze v hotovosti. V omezeném režimu bude fungovat i občerstvení u hradu, kde rovněž nebudou fungovat toalety a k dispozici bude pouze venkovní stánek s grilem. Děkujeme za pochopení," uvedl za Turnovské památky a cestovní ruch Radim Štícha.

Od 8. do 14. srpna bude výluka na trati Smržovka - Tanvald

Provozovatel dráhy Správa železnic, s. o. informuje o nepřetržité výluce na železniční trati č. 036 Liberec - Harrachov - Szklarska Poręba Górna, která bude probíhat v úseku Smržovka - Tanvald ve dnech 8. srpna 2022 od 0:00 až do 14. srpna 2022 do 23:59. Podrobný článek


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

K tragické havárii motocyklisty došlo u Železného Brodu
Do nové sezony vstoupili i fotbalisté v I.B třídě
Obrazem: Krkonoše Amerikou 2022
Viktoria Žižkov v Přepeřích nadělovala kanára
Letní Příroďák je zábavné prázdninové odpoledne v Rokytnici

Nejčtenější články

09.08.: Obrazem: Na rockovém mejdanu v Libštátě zahrály tři kapely
08.08.: Při startu přeboru vyhrály Sedmihorky a Lomnice, bodovalo i Rovensko
08.08.: Jilemnický pouťový víkend přinese i koncerty, letní kino a turnaj

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

VAMA - trezory a sejfy vám nabízí veškerý sortiment produktů pro ochranu vašich cenností

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT