Penalta v nastavení vzala Turnovu ve Dvoře alespoň bod

22.03.2015 19:34:49 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

Penalta v nastavení vzala Turnovu ve Dvoře alespoň bod

Pod Hankovým domem sehráli turnovští fotbalisté nešťastné utkání. Po špatném prvním poločase se vzpamatovali a vyrovnali na 2:2, ale když se už schylovalo k penaltám, tak v nastavení nařídil rozhodčí penaltu za ruku v pokutovém území a hosté nakonec nezískali ani bod.

Dvůr Králové n. L. - FKP Turnov 3:2 (2:0)

Ve 3. minutě nedělního utkání pronikal Bernát z levé strany, ale jeho střelu měl brankář Vízek. Vzápětí Beníšek centroval, ale Šulc balon nedoskočil. Ve 14. minutě  po chybě Janošíka se k míči dostal Ujec a po jeho centru Vaníček otevřel skóre zápasu pro domácí. Ve 30. minutě po centru Šulce Vízek vyrazil míč před dobíhajícím turnovským útočníkem. Hyka musel poté řešit nebezpečnou domácí situaci po centru Ujce. Ve 34. minutě přišla druhá domácí branka, když Fejk zúročil přihrávku Kruliše. Ještě před přestávkou střílel domácí Ujec mířil těsně mimo turnovskou branku.

Po špatném prvním poločase přišla bouře v turnovské kabině, po které hosté opravdu hýřili větší aktivitou. V 54. minutě přihrál Šulc Petříkovi, který jako hrající trenér a kapitán dal mužstvu nejlepší příklad, a přesnou ranou snížil na 2:1. Hned minutu poté Petřík našel střídajícího Bártu, který vyrovnal na 2:2! Po skvělém úvodu druhé půle v podání hostů se přece jen vzpamatovali i domácí a tvrdou bombu Fejka musel vyrazit brankář Hyka. V 70. minutě Hyka řešil ošemetnou situaci dobře včasným vyběhnutím. Schylovalo se už k remíze v základním čase a tím i následným penaltám, ale po trestném kopu zprava spadl míč nešťastně na ruku obránce Kratochvíla a rozhodčí nařídil nekompromisně pokutový kop. Ten domácí Podolník proměnil, a zajistil domácím všechny body.

„Po promarněném prvním poločase jsme nakonec sahali po bodu, ale přišla nešťastná ruka a proměněná penalta," podotkl po utkání vedoucí mužstva FKP Turnov Petr Horáček.

Branky: 14. Vaníček, 34. Fejk, 92. Podolník z penalty - 54. Petřík, 55. Bárta. Rozhodčí: Čechlovský, ŽK: 0:1. Diváků: 280. FKP Turnov: Hyka - Kratochvíl, Novotný, Maršálek, Janošík (56. Bárta) - Finklár (81. Hurt), Beníšek, Kunst, Bernát (90. Tvrdý) - Petřík, Šulc.

Přehled všech fotbalových výsledků a tabulek prvního jarního kola

Další divizní utkání: Vedoucí tým tabulky byl nad síly Jablonečku

Související články:

FOTO: O výhře Turnova nad Jablonečkem rozhodl z penalty Papoušek

Turnovští sehráli v Benátkách vyrovnanou partii, ale body nepřivezli

Divizní fotbalisté vstupují do jarní části - kompletní shrnutí

V generálce na divizi Turnov zdolal 3:1 Hrádek - odkazy na další přípravná utkání

Josef Petřík hodnotí podzim fotbalistů FK Pěnčín-Turnov

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

O dotace pro obce je zájem. Krajský seminář se přesune do většího sálu

Velký ohlas provází seminář na téma Jak pomocí dotací rozvíjet obec, který připravuje sekretariát Regionální stálé konference Libereckého kraje. Původně se měl konat v zastupitelském sále krajského úřadu, kvůli množství zájemců se jej pořadatelé však rozhodli přesunout do Krajské vědecké knihovny. Uskuteční se 1. února od 10 hodin ve velkém konferenčním sálu ve 2. patře.

Měření prachu v okolí Turów pokračují. Loni nedošlo k překročení limitů

Součástí vloni podepsané mezistátní dohody mezi Českou republikou a Polskem bylo i pravidelné měření koncentrací prachových částic PM10 na deseti vybraných bodech v okolí dolu Turów na území Polska. Z měření vyplývá, že hodnoty nepřekročily limity stanovené legislativou. „V rámci provedeného měření byly sledovány průměrné denní koncentrace prachových částic PM10, přičemž na každém bodě bylo 24hodinové měření provedeno opakovaně vždy ve 2 po sobě jdoucích dnech. Celé měření probíhalo na jednotlivých bodech postupně od 23. května do 12. června 2022. Dle výsledků provedeného měření se průměrné denní koncentrace prachových částic PM10 v blízkém okolí dolu Turów v době měření pohybovaly v rozmezí cca 9-43 μg/m3 a ve sledovaném období tak nebyla překročena hodnota stanovená legislativou pro denní imisní limit 50 μg/m3," uvedl Václav Židek, člen rady kraje pro resort životního prostředí a zemědělství.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Muži převáželi přes Harrachov kradená jízdní kola z Rakouska
Středověká romantika aneb rytíř na nádvoří Severočeského muzea
Kraj vybral firmy, které opraví komunikaci v Janově či most ve Víchové
Dlaskův statek v Dolánkách znovu ožije masopustním rejem
Rada kraje schválila programy požární ochrany a prevence kriminality

Nejčtenější články

28.01.: Novým českým prezidentem bude příštích pět let Petr Pavel
29.01.: V Turnově vyroste další Centrum odborného vzdělávání
28.01.: Jilemnická 50 se nakonec koná!

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT