Perfect days s vynikající Lenkou Vlasákovou uvidíte i v KC Golf

04.11.2018 14:45:58 | Autor: Jitka Bažantová | Rubrika: KULTURA | Obce: Semily

Perfect days s vynikající Lenkou Vlasákovou uvidíte i v KC Golf

Poslední abonentní představení roku 2018 v KC Golf Semily je mile svižná a zábavná komedie Perfect days s výbornými hereckými výkony. Úspěšná kadeřnice Barbs má čtyřicítku na krku, biologické hodiny tikají, ale kde vzít obstojného muže, když se život tak divně zamotává?

Barbs má zdánlivě vše, po čem zatouží. Vlastní renomovaný kadeřnický salón, má svou talk-show v televizi, luxusní byt, ale ona chce nyní především dítě. Jenže partner je v nedohlednu. Barbs se přesto rozhodne bojovat a hledat různé cesty. Otázkou (a také záminkou k mnoha komickým situacím) je, jak se k tomu postaví její rodina a přátelé... Lov na kvalitního dárce spermatu se pro ni pomalu, ale jistě stává prioritou a posedlostí.

To je výchozí zápletka romantické komedie, kterou si nenechte ujít ve středu 28. listopadu k Kulturním centru Golf. Velmi kvalitně obsazené představení vás rozhodně nezklame. Zejména hlavní představitelka Lenka Vlasáková je naprosto neuvěřitelně uvěřitelná a její civilní herectví působí, jakoby pozvala diváky do obýváku ženy, která chce být šťastná. Ale ani její herečtí kolegové nezůstali inscenaci nic dlužni. Skvělý je homosexuál Jana Dolanského, který velmi pobaví, aniž by sklouzl do levné karikatury a vtiskl postavě nejlepšího kamaráda nezapomenutelný lidský rozměr. V roli pečlivé matky se střídají Dana Syslová/ Eva Lecchiová, obě patří mezi herecké legendy. Jan Hofman je výjimečný talent a také Petra Jungmanová a Vilém Udatný skvěle zapadnou „do rodiny".

Akce Kulturního centra Golf Semily v listopadu

Více článků o divadlech v Pojizeří najdete v rubrice KULTURA - Divadla

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Jablonec dál bojuje s přemnoženou černou zvěří

Divoká prasata vychází z lesů a stahují se do obydlených okrajových částí Jablonce nad Nisou. Ničí louky, potravu hledají také u popelnic. Jablonečané se obávají o svou bezpečnost. Statutární město připravilo proto soubor opatření, které mají pomoci situaci zlepšit. Platit začnou od začátku prosince. Zastupitelé navíc schválili dvoutisícovou odměnu mysliveckému sdružení za prokazatelně odlovený nebo chycený kus. Více podrobností na Našem Jablonecku

Jablonec dál bojuje s přemnoženou černou zvěří

Na Záborčí v Malé Skále vzpomínali na rodáka armádního generála Aloise Lišku

V neděli 20. listopadu 2022 uplynulo 127 let od narození armádního generála Aloise Lišky. „Každý kámen, každý strom na Záborčí bych políbil, kdybych se tam mohl vrátit." Tuto tesklivou větu napsal armádní generál Alois Liška v dopise tři roky před svou smrtí svému příteli Ing. Vlčkovi. Dvakrát opustil svoji zemi, aby pomohl bojovat za vlast, za svobodu a za demokracii. Potřetí musel emigrovat, aby zachránil svůj život. Vzpomínky na rodáka Z Malé Skály - Záborčí armádního generála Aloise Lišku se zúčastnil hejtman Libereckého kraje pan Martin Půta. Poděkování patří i členům Roty Nazdar za přípravu i čestnou stráž u obelisku, příbuzným pana generála za občerstvení a každoroční možnost uskutečnění vzpomínkové akce. A samozřejmě všem, kteří přišli vzdát hold významnému rodákovi.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Nejlepší knihovny v Okrouhlé, Jílovém u Držkova, Višňové a Studenci
FOTO: V Jilemnici proběhl křest nové knihy Aleny Bartoňové
Novým náměstkem hejtmana pro školství je Jiří Čeřovský
Semilská knihovna slouží mladým i seniorům
Hejtman Martin Půta se pyšní dekádou ve vedení Libereckého kraje

Nejčtenější články

27.11.: FOTO: Na prahu adventu v Semilech rozsvítili vánoční strom
29.11.: FOTO: V Jilemnici proběhl křest nové knihy Aleny Bartoňové
28.11.: Obrazem: Rozsvícení vánočního stromu v Libštátě 2022

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

E-shop topení, solární ohřev a sanita - vše pro Váš dům.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT