Plný Staromák přivítal Ester Ledeckou a Martinu Sáblíkovou

27.02.2018 09:33:16 | Autor: rk, pjs | Rubrika: ZPRÁVY | Obce: Liberecký kraj

Plný Staromák přivítal Ester Ledeckou a Martinu Sáblíkovou

V pondělí dopoledne se vrátila z korejského Pchjongčchangu česká olympijská výprava v čele s dvojnásobnou zlatou medailistkou Ester Ledeckou či medailistkou ze třetích olympijských her Martinou Sáblíkovou. Kromě fanoušků na letišti na ně čekalo odpoledne i plné Staroměstské náměstí, kde celou akci moderoval Libor Bouček.

Již v úterý 27. února od 18 hodin bude probíhat podobná akce na Horním náměstí v Jablonci. Olympionici, které uvidíte v Jablonci: alpské lyžování - Berndt Ondřej, klasické lyžování - Knop Petr, saně - Nosková Tereza, Brož Lukáš, Hyman Ondřej, Kudera Jaromír, Kvíčala Matěj, snowboardcross – Louthanová Kateřina (má berle - natržené vazy, ale přesto si akci nenechá ujít), biatlonisti - Jislová Jessica, Puskarčíková Eva, Soukup Jaroslav, Václavík Adam, Zvařičová Veronika, Vítková Veronika, Krčmář Michal.

Krátký šot ze Staroměstského náměstí od Rudolfa Koženého: 

Přivítání olympioniků ze zimních olympijských her se konalo ve stejný den i v podkrkonošském Vrchlabí a byla zde k vidění Eva Samková, Michal Krčmář, Karolína Erbanová a Karolína Grohová - fotogalerie zde. Ve čtvrtek 1. března pak přijede Veronika Vítková a část realizačního týmu biatlonistů potěšit věrné fanoušky na náměstí v Jilemnici (podrobnosti zde).

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 5 fotek)

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

FOTO: V Jilemnici přivítali po návratu z olympiády Veroniku Vítkovou
FOTO: Vrchlabí přivítalo své olympijské hrdiny
Ester Ledecká zvládla vybojovat zlato i v disciplíně, kde byla favoritkou
Vrchlabí přivítá své medailisty ze zimních olympijských her
Rodačka z Vrchlabí Karolína Erbanová přidala do české sbírky bronz
Ester Ledecká šokovala sjezdařský svět a má olympijské zlato!
Eva Samková vyjela na korejském sněhu bronzovou medaili
Biatlon má druhou medaili. Krčmář je stříbrný
První medaili na olympiádě získala Veronika Vítková
V Pchjongčchangu je 93 českých olympioniků, 34 je z Libereckého kraje

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Kácení i sázení lip se chystá v turnovské ulici Žižkova

Kácení a následná výsadba nových stromů, se kterými se počítá v týdnu od 1. prosince 2025, se dotkne ulice Žižkova v úseku od křižovatky se Zborovskou ulicí k ulici Alej legií. Dojde ke kácení osmi kusů lip srdčitých, ve stejném týdnu proběhne dosadba nových stromů. Jedná se o jeden strom u budovy OAHŠ u křižovatky se Zborovskou ulicí, jeden strom u vchodu do obchodu ZŠ Žižkova a šest stromů u bytových domů na konci ulice Žižkova. Kácení je plánováno za provozu se začátkem v pondělí 1. prosince (pokud klimatické podmínky dovolí). Při kácení jednotlivých stromů vždy dojde ke krátkodobé uzavírce komunikace za asistence poučených osob, které přechodně zastaví dopravu. Strom bude rychle odklizen a provoz znovu uvolněn. Kácení bude provedeno vždy v čase, kdy tudy neprojíždí autobus na pravidelné lince.

Liberec hostil světové odborníky na nanotechnologie

Nanotechnologie se stěhují z laboratoří do každodenní reality, z Libereckého kraje mohou udělat lídra v udržitelných technologiích. Shodli se na tom účastníci mezinárodní konference NanoCzech 2025, kterou v Liberci uspořádala Agentura regionálního rozvoje společně s Libereckým krajem. Konference se zaměřila především na technologie, které čistí vodu, vzduch a půdu. Potvrdila kvalitu místních výzkumných týmů, výsledků jejich práce i mezinárodních projektů, do kterých jsou zapojeni. Dorazilo zhruba 150 vědců, výzkumných pracovníků, zástupců firem a diplomatických misí z více než dvaceti zemí světa. Jejich účast ukázala, že liberecký region má ve výzkumu a vývoji nanotechnologií své pevné místo na mapě světa.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Po výhrách v Hronově volejbalisté Malé Skály v čele tabulky!
Liberecký kraj opět vydal ročenku, která hodnotí končící rok 2025
Hejtman Martin Půta zavítá do Mříčné
Prosincové akce Gymnázia Ivana Olbrachta
Lidové sady slavnostně otevřou s kulturním programem 28. prosince

Nejčtenější články

03.12.: Obrazem: Rozsvícení vánočního stromu v Semilech 2025
03.12.: Silnice I/14 mezi Rokytnicí a Jablonečkem po první fázi rekonstrukce
02.12.: Fúze liberecké a českolipské nemocnice nabyla konkrétní podoby

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT