Poděkovali za dlouholeté působení na turnovských školách

05.07.2023 17:58:39 | Autor: Marcela Jandová, město Turnov | Rubrika: ZPRÁVY | Obce: Turnov

Poděkovali za dlouholeté působení na turnovských školách

Každoroční hodnocení ředitelů ZŠ Žižkova a ZŠ Turnov-Mašov, které shrnuje uplynulý školní rok, se tentokrát stalo také poděkováním za dlouholeté působení a obětavou práci na těchto turnovských školách.

Pravidelné hodnocení ředitelů škol se konalo v polovině června v kanceláři starosty města, každoročně tak dochází ke shrnutí dění ve školách i hodnocení činnosti vedení. Na konci tohoto školního roku končí a odcházejí na zasloužený odpočinek ředitelka ZŠ Turnov-Mašov Mgr. Renáta Šulcová a ředitel ZŠ Žižkova Mgr. Ivo Filip.

Mgr. Ivo Filip na ZŠ Žižkova působí od roku 2002, více než 17 let pak zastává funkci ředitele školy. Po letech kdy vedl kolektiv své školy, působil jako učitel i rádce služebně mladších kolegů, odchází do důchodu. Za vynikající obětavou pedagogickou práci a dlouhodobé řízení školy v letošním roce u příležitosti Dne učitelů získal jak ocenění města, tak Libereckého kraje.

Mgr. Renáta Šulcová v ZŠ Turnov-Mašov působí již od roku 1991, v roce 2012 se stala ředitelkou školy. Zažila její původní stav, školu uvedla do nové éry s moderním zázemím. Zapsala se do srdcí žáků, rodičů i svých kolegyň a kolegů. Městské ocenění za pedagogickou práci získala již v roce 2011.

Starosta města Tomáš Hocke, místostarostka Petra Houšková, radní Eva Kordová i vedoucí odboru školství, kultury a sportu Martina Marková odcházejícím ředitelům znovu poděkovali na červnovém setkání.

Jak u této příležitosti shrnula Eva Kordová: „Za svou dlouholetou a záslužnou práci ve školství jim patří nejen slova uznání, ale také především přání pevného zdraví a mnoho krásných dní v další etapě jejich života. Zůstává za nimi velký kus poctivé práce a úsilí o prosperitu obou základních škol."

Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 2 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Rok české hudby podpoří kraj téměř osmi sty tisíci korun

Téměř osm set tisíc korun věnuje Liberecký kraj na podporu české hudby: Děje se tak prostřednictvím speciálně zaměřeného dotačního programu 7.11 Rok české hudby. Celkem si pořadatelé kulturních akcí z oblasti klasické hudby rozdělí 769 015 korun. „Liberecký kraj se připojil tímto dotačním programem k oslavám české hudby, které Rok české hudby přináší. Jsem ráda, že v kraji vznikají kvalitní hudební projekty, které si podporu zaslouží a přinesou posluchačům a divákům radost a krásný kulturní zážitek," uvedla Květa Vinklátová, náměstkyně pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje.

Výkonná rada ODS v Liberci zrušila členství dvěma členům

Výkonná rada ODS v pátek 12. dubna 2024 v návaznosti na závažné pochybnosti a podezření z korupčního jednání v Liberci rozhodla přijatým usnesením o ukončení členství Petru Židkovi a Petru Syrovátkovi. „Petr Židek byl vyzván, aby z věci vyvodil patřičné důsledky, a rezignoval na své funkce, nicméně výzvu odmítl. Ve stejné věci byl Petr Syrovátko vyzván k pozastavení členství. Oba pánové výzev neakceptovali, proto Výkonná rada ODS využila těchto mimořádných nástrojů. Výkonná rada zároveň rozhodla o zrušení Místního sdružení Liberec, čímž došlo k jeho zániku," uvedl tiskový mluvčí ODS Jakub Skyva.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Přehled fotbalových výsledků a tabulek pátého jarního kola
Při akci Ukliďme Turnov sesbírali 330 kilo odpadu
Krkonošské Louky získaly Magnesii literu
Kraj vybral firmu, která provede rekonstrukci Lidových sadů
Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 19. až 21. dubna

Nejčtenější články

21.04.: Přehled fotbalových výsledků a tabulek pátého jarního kola
19.04.: V Semilech se běhalo pro Honzíka
20.04.: Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 19. až 21. dubna

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT