Podobu hřišť v Brodě mohou lidé vybírat v anketě

27.08.2011 16:15:19 | Autor: TK | Rubrika: ZPRÁVY | Obce: Železný Brod

Podobu hřišť v Brodě mohou lidé vybírat v anketě

Obyvatele města chce zapojit vedení Železného Brodu do vybudování a oprav tří dětských hřišť na Jiráskově nábřeží. V anketě si mohou vybírat ze čtyř různých variant.

„Chceme znát Váš názor na to, jaké hřiště byste chtěli mít ve svém nejbližším okolí. Nabídku zaslalo několik firem, které nabízí různé druhy dětských hřišť a Vy si nyní můžete vybrat, které se Vám nejvíce líbí, aby bylo na Jiráskově nábřeží. Prosíme, hodnoťte spíše vzhled herních prvků než zpracování vizualizace," píše se v průvodním textu k anketě.

Svůj názor mohou obyvatelé města říci do 8. září. Radnice lidem pokládá ještě jednu otázku. Zajímá ji také, zda chtějí mít na hřišti i vodní prvky.

Úpravy Jiráskova nábřeží by měly proběhnout ještě letos s pomocí dotace ministerstva pro místní rozvoj. Na sídlišti opraví a vybaví nejen dětské hřiště, ale nového povrchu se dočká parkovací stání v Sokolské ulici za domem čp. 717. Na to bude potřeba dohromady asi 3,16 milionu korun, ministerstvo přispěje 2,2 miliony korun.

Návrhy a vizualizace hřišť v Železném Brodě

 

Podobné téma:

Návrhy na sportovní areál Maškovka v Turnově

Návrhy na sportovní areál Maškovka znovu ožily

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Adventní koncert nejen pro seniory z Turnova

Odbor sociálních věcí Městského úřadu Turnov srdečně zve seniory a osoby se zdravotním postižením na tradiční adventní koncert pěveckého sboru Musica Fortuna. Začíná v úterý 9. prosince 2025 v 18 hodin v Městském divadle Turnov.

Kácení i sázení lip se chystá v turnovské ulici Žižkova

Kácení a následná výsadba nových stromů, se kterými se počítá v týdnu od 1. prosince 2025, se dotkne ulice Žižkova v úseku od křižovatky se Zborovskou ulicí k ulici Alej legií. Dojde ke kácení osmi kusů lip srdčitých, ve stejném týdnu proběhne dosadba nových stromů. Jedná se o jeden strom u budovy OAHŠ u křižovatky se Zborovskou ulicí, jeden strom u vchodu do obchodu ZŠ Žižkova a šest stromů u bytových domů na konci ulice Žižkova. Kácení je plánováno za provozu se začátkem v pondělí 1. prosince (pokud klimatické podmínky dovolí). Při kácení jednotlivých stromů vždy dojde ke krátkodobé uzavírce komunikace za asistence poučených osob, které přechodně zastaví dopravu. Strom bude rychle odklizen a provoz znovu uvolněn. Kácení bude provedeno vždy v čase, kdy tudy neprojíždí autobus na pravidelné lince.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Kraj reaguje na posun modernizace KNL úpravou smlouvy
Městská knihovna Turnov v prosinci 2025
Liberecký kraj jedná dál o koupi Ještědu
Mikuláš se zastavil i v turnovských školkách
Kam za sportem a zábavou o víkendu 6. a 7. prosince

Nejčtenější články

06.12.: Kam za sportem a zábavou o víkendu 6. a 7. prosince
05.12.: Prosincové akce pod patronací Sportovního centra Semily
04.12.: Po výhrách v Hronově volejbalisté Malé Skály v čele tabulky!

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT