Pojizerským fotbalistům se v přípravě docela daří

03.02.2011 17:19:54 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Jablonec nad Jizerou,Pěnčín u Turnova,Karlovice - Sedmihorky,Semily,Turnov

Pojizerským fotbalistům se v přípravě docela daří

Fotbalová mužstva z divize a krajského přeboru sehrála další přípravné zápasy. Semily zaznamenaly dvě remízy, FKP Turnov porazil dvoubrankovým rozdílem Hrádek nad Nisou a Sedmihorky rovněž o dvě branky porazily Vratislavice.

Úspěchem je určitě výhra dorostu Sedmihorek nad Jabloncem. K utkání Turnova s Hrádkem neznáme podrobnosti. V sobotu hrají Semily s Desnou o další body do zimního turnaje. Jediný Sokol Jablonec nad Jizerou zatím herní přípravu nezahájil, protože se jeho soupeři - tým Nový Knín ze Středočeské I.A třídy nedal dohromady.

Semily  - VTJ Rapid Liberec 2:2 (1:1)

Hra zpočátku trpěla nepřesnostmi a slabým pohybem na zmrzlém hřišti. Ve druhém poločase se to zlepšilo a kdyby Semily nedostaly hloupou branku po chybě v závěru utkání, tak si připsaly do zimního turnaje plný počet bodů.
Branky:
Močkovský, T. Veg - Rašín z penalty, Landyš.

Hlavice - Semily 1:1 (0:0)

Velice kvalitní zápas z obou stran, který gradoval zejména ve druhém poločase. V 80. minutě se prosadila nová posila Hlavice exotického původu Allison a po sražení Kázmera v pokutovém území proměnil Peškar pokutový kop.
Branky:
Allison - Peškar z penalty.

Sedmihorky - Vratislavice 2:0 (0:0)

V úvodu byly jasně lepší Sedmihorky, ale postupně se Vratislavice zlepšovaly. Největší šance první půle vznikla po akci dua Kusák-Mencl, ale chybělo jí přesné zakončení. Druhá půle byla o poznání zajímavější. Už ve 49. minutě Pařízek pěknou ranou ze 16 metrů orazítkoval tyč a k odraženému míči se dostal Kusák, jehož střelu tečoval do brány Kněbort - 1:0. Během dalších minut se dostali Sedmihorští do šancí ještě několikrát, ale ujala se až výstavní střela Mencla v 82. minutě, která skončila ze 20 metrů přímo v šibenici - 2:0.
Branky:
49. Kusák, 82. Mencl. Sestava FK Sedmihorky: Prokopec - Pařík, Bakeš, Koťátko, Kněbort - Pařízek, Mencl, Pavlíček, Kratochvíl - Bangha, Kusák. Střídali: Vágenknecht, Staněk.

Další výsledky bez podrobností: Hrádek n. N. - FKP Turnov 2:4, Dorost FK Jablonec n. N. - Sedmihorky 2:4.

Další výsledky zimního turnaje O pohár předsedy OFS Jablonec: Lučany - Maršovice 10:0, Mšeno B - Frýdlant 3:5, Rychnov - Rapid B 1:3, Stráž n. N. - Desná 5:7, Nová Ves (LB) - FK Jablonec dorost 2:4, Pěnčín - Mšeno 1:3.

Předchozí přípravné zápasy

Košťálov podlehl domácímu Brodu

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Prameny pod Valdštejnem a Boží voda v Turnově jsou pitné

Odbor životního prostředí města Turnov informuje, že podle posledních rozborů je voda ve sledovaných pramenech pitná. Výsledky rozboru pramene pod Valdštejnem a pramene Boží voda v Turnově z 15. září 2022 vyhovují hygienickým limitům požadovaným vyhláškou Ministerstva zdravotnictví ČR č. 252/2004 Sb., v platném znění. Voda je z obou pramenů pitná.

Workshop přiblíží podstávkové domy a lidovou architekturu

Kulturní workshop s názvem Dny lidové architektury, který je jednou z aktivit evropského projektu Za společným dědictvím na kole i pěšky, pořádá v pátek 23. září Liberecký kraj. Hlavním cílem projektu je zpřístupnit veřejnosti přírodní a kulturní dědictví - podstávkové domy a lidovou architekturu. K tomu účelu poslouží nový přeshraniční turistický produkt pro pěší a cyklisty. Územím, které zahrnuje, je Ústecký kraj (České Švýcarsko, Šluknovský výběžek), Liberecký kraj (Českolipsko), Saské Švýcarsko, Lužické hory, region Zittauer Gebirge (jižní část Horní Lužice). Projekt zajistí dobré cyklistické i pěší propojení přeshraničního regionu. „Neustále hledáme cesty, jak lidem představovat zajímavá témata našeho kraje. Podstávkové domy jsou přeshraniční fenomén, a právě proto je tu prostor pro spolupráci vzdělávání a oblasti cestovního ruchu," uvedla Květa Vinklátová, náměstkyně pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Dny lidové architektury zaujaly, nejvíce Beranův hostinec v Trávníčku
Ohlédnutí za Dnem s T. G. M. v Turnově
Mezi Železným Brodem a Semilami vykolejil vlak
Opustil nás kameraman a novinář Milan Brunclík
Turnov veze bod z Benátek nad Jizerou

Nejčtenější články

26.09.: Mezi Železným Brodem a Semilami vykolejil vlak
25.09.: Přehled fotbalových výsledků a tabulek osmého podzimního kola
25.09.: V Semilech zopakovala vítězství Volba pro Semily, těsně před ANO

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Dodávky dílčích výrobních celků, tak i plně automatizovaných strojů, dopravníkových a polohovacích systémů.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT