Pokračují přípravy mužstev divize a krajského přeboru

22.02.2011 14:19:28 | Autor: Petr Ježek, Aleš Krejčík, fks | Rubrika: SPORT | Obce: Karlovice - Sedmihorky,Semily,Turnov

Shodně dvě utkání s rozdílnými výsledky sehráli divizní fotbalisté SK Semily a FK Pěnčín-Turnov, jedno další utkání v rámci zimního turnaje ve Mšeně přidal i účastník krajského přeboru FK Sedmihorky.

Semily - Sparta Praha dorost 2:7 (1:3)

Během týdne sehráli Semilští utkání s pražským týmem. Soupeř je ovšem jasně přehrával, byl rychlejší a lepší v kombinaci. „Šli jsme do zápasu v plné zátěži a byl to náš desátý přípravný zápas, takže se možná projevila i únava, nechci se ale samozřejmě vymlouvat. Hráči nedostupovali souboje a rozdíl byl minimálně třídy," hodnotil utkání trenér Semil Miroslav Procházka. Branky Semil: Stehlík, Radačovský.

Semily - Vratislavice 6:0 (3:0)

Po prohře se Mšenem a Spartou si semilští fotbalisté spravili chuť se slabším soupeřem a nasázeli mu šest branek. Dvakrát se trefil Radačovský. Toto utkání se počítá do zimního turnaje. Branky: Radačovský 2, Peškar, Havel, Brett, Stehlík.

Další utkání sehrají Semiláci v úterý s Velkými Hamry, v sobotu 26. února od 10.30 proti dorostu Slovanu Liberec a v neděli 27. února okresní derby se Sedmihorkami v rámci zimního turnaje ve Mšeně.

Kritika trenéra Semil Procházky po prohraném zápase 2:5 se Mšenem.

Slovan Liberec B - FKP Turnov 1:5 (0:0)

V první půli hrál za Liberec B tým a branka nepadla. Ve druhém poločase nastoupil za Liberec dorost a přece jen zkušenější divizní hráči vsítili pět branek. Branky Turnova: Bárta 2, Ježek, Novotný a Horák.

FKP Turnov - Dobrovice 0:0

V utkání s bývalým divizním týmem Dobrovic branka nepadla.

Sedmihorky - Stráž n. N. 1:0 (1:0)

Úvod utkání byl poměrně opatrný, až v 11. minutě padl při první vážnější akci první, a jak se později ukázalo, i poslední gól zápasu. Pěknou kombinaci Staňka a Pavlíčka zakončil osamocený Pařík do prázdné brány. Soupeř se za první poločas osmělil pouze jednou, ale svoji příležitost nevyužil.

Druhá půle nabídla spíše bojovný fotbal, a tak krom několika pěkných gólových příležitostí byla k vidění i řada nepřesností. Ze šancí jde zmínit zejména střela M. Pařízka po akci Bakeše, která skončila na tyči. Hosté zahrozili v 86. minutě, kdy jejich útočník šel osamocen na bránu, ale brankář Špína jeho střelu vyrazil na roh.

Branka: 11. Pařík. Sestava Sedmihorky: Prokopec - Kněbort, Bakeš, Vávra, Mrňák - Bangha, Koťátko, Pavlíček, M.Pařízek - Staněk, Pařík. Střídali: Vágenknecht, Kusák, A. Pařízek, Špína.

Další výsledky 5. kola zimního turnaje ve Mšeně: Mšeno A - FK Baumit Jablonec 5:2 (Branky: J. Lietava 2, O. Lietava, Pokorný, Brezinský - Brezar, Doubic), Frýdlant - Maršovice 7:1 (Šindler 3, Jelínek, Coufal, Lachman, Honzák vl. - Fišera), Lučany - N. Ves 1:2 (Bělohlávek - Svoboda 2), Mšeno B - Rychnov 2:1 (Škvor, Hýř - Kalina), Pěnčín - Rapid B 3:4 (P. Matějček, Záveský, Mrklas - Diviš, J. Mečíř 3), Desná - VTJ Rapid Liberec A 1:1 (Kobylka - Dinh).