Pokračují přípravy mužstev divize a krajského přeboru

22.02.2011 14:19:28 | Autor: Petr Ježek, Aleš Krejčík, fks | Rubrika: SPORT | Obce: Karlovice - Sedmihorky,Semily,Turnov

Pokračují přípravy mužstev divize a krajského přeboru

Shodně dvě utkání s rozdílnými výsledky sehráli divizní fotbalisté SK Semily a FK Pěnčín-Turnov, jedno další utkání v rámci zimního turnaje ve Mšeně přidal i účastník krajského přeboru FK Sedmihorky.

Semily - Sparta Praha dorost 2:7 (1:3)

Během týdne sehráli Semilští utkání s pražským týmem. Soupeř je ovšem jasně přehrával, byl rychlejší a lepší v kombinaci. „Šli jsme do zápasu v plné zátěži a byl to náš desátý přípravný zápas, takže se možná projevila i únava, nechci se ale samozřejmě vymlouvat. Hráči nedostupovali souboje a rozdíl byl minimálně třídy," hodnotil utkání trenér Semil Miroslav Procházka. Branky Semil: Stehlík, Radačovský.

Semily - Vratislavice 6:0 (3:0)

Po prohře se Mšenem a Spartou si semilští fotbalisté spravili chuť se slabším soupeřem a nasázeli mu šest branek. Dvakrát se trefil Radačovský. Toto utkání se počítá do zimního turnaje. Branky: Radačovský 2, Peškar, Havel, Brett, Stehlík.

Další utkání sehrají Semiláci v úterý s Velkými Hamry, v sobotu 26. února od 10.30 proti dorostu Slovanu Liberec a v neděli 27. února okresní derby se Sedmihorkami v rámci zimního turnaje ve Mšeně.

Kritika trenéra Semil Procházky po prohraném zápase 2:5 se Mšenem. 


Slovan Liberec B - FKP Turnov 1:5 (0:0)

V první půli hrál za Liberec B tým a branka nepadla. Ve druhém poločase nastoupil za Liberec dorost a přece jen zkušenější divizní hráči vsítili pět branek. Branky Turnova: Bárta 2, Ježek, Novotný a Horák.

FKP Turnov - Dobrovice 0:0

V utkání s bývalým divizním týmem Dobrovic branka nepadla.

Sedmihorky - Stráž n. N. 1:0 (1:0)

Úvod utkání byl poměrně opatrný, až v 11. minutě padl při první vážnější akci první, a jak se později ukázalo, i poslední gól zápasu. Pěknou kombinaci Staňka a Pavlíčka zakončil osamocený Pařík do prázdné brány. Soupeř se za první poločas osmělil pouze jednou, ale svoji příležitost nevyužil.

Druhá půle nabídla spíše bojovný fotbal, a tak krom několika pěkných gólových příležitostí byla k vidění i řada nepřesností. Ze šancí jde zmínit zejména střela M. Pařízka po akci Bakeše, která skončila na tyči. Hosté zahrozili v 86. minutě, kdy jejich útočník šel osamocen na bránu, ale brankář Špína jeho střelu vyrazil na roh.

Branka: 11. Pařík. Sestava Sedmihorky: Prokopec - Kněbort, Bakeš, Vávra, Mrňák - Bangha, Koťátko, Pavlíček, M.Pařízek - Staněk, Pařík. Střídali: Vágenknecht, Kusák, A. Pařízek, Špína.

Další výsledky 5. kola zimního turnaje ve Mšeně: Mšeno A - FK Baumit Jablonec 5:2 (Branky: J. Lietava 2, O. Lietava, Pokorný, Brezinský - Brezar, Doubic), Frýdlant - Maršovice 7:1 (Šindler 3, Jelínek, Coufal, Lachman, Honzák vl. - Fišera), Lučany - N. Ves 1:2 (Bělohlávek - Svoboda 2), Mšeno B - Rychnov 2:1 (Škvor, Hýř - Kalina), Pěnčín - Rapid B 3:4 (P. Matějček, Záveský, Mrklas - Diviš, J. Mečíř 3), Desná - VTJ Rapid Liberec A 1:1 (Kobylka - Dinh).

Předchozí přípravné fotbalové zápasy

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Kulturní aktivity v regionu letos podpoří kraj více než 2,5 milionem korun

Rozdělení dotačního programu nazvaného 7.1 Kulturní aktivity v Libereckém kraji pro rok 2024 odsouhlasilo na svém zasedání krajské zastupitelstvo. Žadatelé obdrží celkem 2.615.379 korun.„V letošním roce jsme měli původně v tomto dotačním programu dva miliony korun. Žadatelé připravili projekty ve dvojnásobné výši, proto jsme využili zbylých prostředků z nevyčerpané alokace minulých období a přidali jsme přes šest set tisíc, abychom mohli uspokojit více žadatelů," uvedla Květa Vinklátová, náměstkyně pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje.

Kraj pokračuje ve výstavbě fotovoltaik na střechách budov

Výstavba fotovoltaických elektráren na střechách krajských budov pokračuje. Fotovoltaikou bude osazena střecha Gymnázia Dr. Antona Randy v Jablonci nad Nisou a budovy D Krajského úřadu Libereckého kraje. Na tu bude kraj podávat žádost o dotaci do Operačního programu Životní prostředí 2021-2027. Rozhodli o tom na svém jednání krajští radní. „Naším dlouhodobým záměrem je energetická soběstačnost kraje a jeho příspěvkových organizací. Fotovoltaiky jsou budoucností v energetice. Fotovoltaická elektrárna na střeše objektu budovy D bude mít výkon 93,6 kWp, fotovoltaika na střeše budovy jabloneckého Gymnázia Dr. Antona Randy pak 30,36 kWp. Oba projekty budou dokončeny v polovině května letošního roku," uvedl Zbyněk Miklík, náměstek hejtmana pro resort ekonomiky, majetku, investic, veřejných zakázek a informatiky. Více informací v předchozím článku


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

V jilemnickém muzeu proběhne křest knihy o Hrádku u Nechanic
VIDEO: Zbourali most u Čtveřína
V Libereckém kraji se loni vytřídilo 1581 tun elektrozařízení
Oficiál Tříška i loupežník Karaba. Za pohádkou do Lužických hor
Panovnici Marii Terezii připomene v lomnickém muzeu Zbyněk Sviták

Nejčtenější články

15.04.: Hasiči zasahují u požáru paneláku v Železném Brodě
14.04.: Přehled fotbalových výsledků a tabulek čtvrtého jarního kola
14.04.: Ve 20. ročníku Krajský výrobek roku se ucházelo o titul 123 produktů

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT