Policie žádá o pomoc při pátrání po Jiřím Dvořákovi z Kokonína

18.02.2014 15:22:02 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: KRIMI | Obce: Liberecký kraj

Policie žádá o pomoc při pátrání po Jiřím Dvořákovi z Kokonína

Jablonecká policie vyhlásila pátrání po Jiřím Dvořákovi z Jablonce nad Nisou - Kokonína. Jeho zmizení oznámila nezletilá dcera, která se v neděli 16. února v 17.45 hodin vrátila domů z víkendového pobytu u své babičky a našla doma od otce dopis na rozloučenou.

Celý článek čtěte na partnerském portále Naše Jablonecko

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Policie a hasiči pátrají po ztracené ženě z Rychnova

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Adventní koncert nejen pro seniory z Turnova

Odbor sociálních věcí Městského úřadu Turnov srdečně zve seniory a osoby se zdravotním postižením na tradiční adventní koncert pěveckého sboru Musica Fortuna. Začíná v úterý 9. prosince 2025 v 18 hodin v Městském divadle Turnov.

Kácení i sázení lip se chystá v turnovské ulici Žižkova

Kácení a následná výsadba nových stromů, se kterými se počítá v týdnu od 1. prosince 2025, se dotkne ulice Žižkova v úseku od křižovatky se Zborovskou ulicí k ulici Alej legií. Dojde ke kácení osmi kusů lip srdčitých, ve stejném týdnu proběhne dosadba nových stromů. Jedná se o jeden strom u budovy OAHŠ u křižovatky se Zborovskou ulicí, jeden strom u vchodu do obchodu ZŠ Žižkova a šest stromů u bytových domů na konci ulice Žižkova. Kácení je plánováno za provozu se začátkem v pondělí 1. prosince (pokud klimatické podmínky dovolí). Při kácení jednotlivých stromů vždy dojde ke krátkodobé uzavírce komunikace za asistence poučených osob, které přechodně zastaví dopravu. Strom bude rychle odklizen a provoz znovu uvolněn. Kácení bude provedeno vždy v čase, kdy tudy neprojíždí autobus na pravidelné lince.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Liberecký kraj jedná dál o koupi Ještědu
Mikuláš se zastavil i v turnovských školkách
Kam za sportem a zábavou o víkendu 6. a 7. prosince
Andělský parní vlak bude jezdit z Martinic do Rokytnice
Prosincové akce pod patronací Sportovního centra Semily

Nejčtenější články

06.12.: Kam za sportem a zábavou o víkendu 6. a 7. prosince
04.12.: Prosincové akce Gymnázia Ivana Olbrachta
05.12.: Prosincové akce pod patronací Sportovního centra Semily

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT