Policie žádá o pomoc při pátrání po ztracené čtyřicetileté ženě z Liberce

05.03.2020 22:26:26 | Autor: redakce | Rubrika: KRIMI | Obce: Liberecký kraj

Policie žádá o pomoc při pátrání po ztracené čtyřicetileté ženě z Liberce

Aktualizováno - pátrání ukončeno! Policisté pátrají po pohřešované čtyřicetileté ženě, která v neděli 1. března odešla z bydliště a dosud o sobě nepodala žádnou zprávu. Nelze vyloučit, že by si mohla sama sáhnout na život a proto kriminalisté žádají o pomoc i veřejnost.

Aktualizace 8. 3. 14.00: Policisté na lince 158 přijali v neděli 8. března krátce před polednem oznámení o nálezu pohřešované ženy v harcovském lese v katastru Liberce. Bohužel čtyřicetiletá žena byla nalezena bez známek života. Při prvotním ohledání místa nálezu jejího těla nebylo zjištěno, že by na její smrti měla podíl jiná osoba. Další informace zde

„V rámci šetření kriminalisté zjistili, že tato žena byla v neděli 1. 3. spatřena v liberecké časti Harcov. Navíc zjistili, že si sebou z domova při odchodu vzala přesně nezjištěné množství léku, které užívá v souvislosti se svojí nemocí. S ohledem na zjištěné skutečnosti ovšem nyní nemohou také vyloučit to, že by si žena mohla sama sáhnout na život a pokusit se tedy spáchat i sebevraždu.

Vzhledem k těmto skutečnostem opakovaně žádáme veřejnost, pokud má někdo jakékoliv informace k pohybu či pobytu pohřešované ženy, aby je neprodleně sdělil osobně policistům na kterékoliv služebně nebo telefonicky na bezplatné lince 158," sdělila tisková mluvčí Policie ČR Dagmar Sochorová.

Policisté po pohřešované ženě i nadále intenzivně pátrají. Prověřili několik poznatků o jejím údajném výskytu, ale bohužel bez kladného výsledku. V úterý odpoledne proběhla druhá pátrací akce ve spolupráci s hasičskými psovody, a to opakovaně v oblasti Liberce - Harcova a v terénu v okolí. Také bez jakéhokoliv výsledku.

„Liberečtí kriminalisté v tuto chvíli nemohou vyloučit ani tu skutečnost, že pohřešovaná žena přebývá na neznámém místě a nyní má obavy se policistům sama přihlásit. Proto z tohoto důvodu žádáme případně i samotnou pohřešovanou ženu, aby se nám telefonicky přihlásila na bezplatné lince 158. Pokud si nebude tato žena přát, aby bylo komukoliv sděleno její současné místo pobytu, policisté tuto informaci samozřejmě nikomu sdělovat nebudou, pouze se ujistí, že pohřešovaná žena je v pořádku a nebylo vůči ní spácháno jakékoliv protiprávní jednání," dodala policejní mluvčí.

Pohřešovaná Petra Škopková odešla dne 1. 3. 2020 kolem 10.00 z místa svého bydliště v Liberci - Rochlicích s tím, že se jde projít. Do současné doby se však nevrátila a nikomu o sobě nepodala žádnou zprávu. Mobilní telefon u sebe nemá a nevzala si sebou ani žádné věci. Veškeré informace k pohybu či výskytu pohřešované ženy sdělte policistům na kterékoliv služebně nebo telefonicky na lince 158.

Popis osoby: výška 160 cm, postava hubená, oči modré, nos velký, vlasy - plavé, blond, odbarvené (ostrůvky jiné barvy), rovné středně dlouhé. Oblečení: látková prošívaná bunda do pasu černé barvy, džíny, boty černé tenisky s růžovým lemováním. U sebe pravděpodobně kožený batoh bílé barvy.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Policie hledá svědky incidentu v centru Liberce
Policie hledá lyžaře, který po střetu s dalším lyžařem v Rokytnici ujel
Pohřešovanou ženu ze Semil našli hasiči s pátracími psy

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Regionální sbírka Pozvedněte slabé v prosinci 2022 opět v Turnově

Ve čtvrtek 8. prosince 2022 budou studenti turnovského gymnázia pomáhat při realizaci další části regionální sbírky Nadace Euronisa Pozvedněte slabé, která podporuje charitativní aktivity v našem městě. Výtěžek půjde jako již tradičně na pomoc turnovskému Fokusu.

Při zásahu u požáru v Novém Boru zemřel dobrovolný hasič

Od brzkých ranních hodin 30. 11. 2022 zasahovali profesionální i dobrovolní hasiči Libereckého kraje u požáru roubeného domu v Novém Boru, části Arnultovice. Při zásahu zemřel člen jednotky sboru dobrovolných hasičů Skalice u České Lípy. Během hašení požáru se na dobrovolného hasiče zřítila stropní konstrukce. Ostatní zasahující hasiči ho ze sutin vyprostili, okamžitě byla zahájena resuscitace, která byla neúspěšná. Ministr vnitra Vít Rakušan vyjádřil lítost nad ztrátou lidského života: „Upřímně mě mrzí, co se při požáru stalo a chtěl bych vyjádřit soustrast rodině a všem pozůstalým."


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Modlitba za demokracii aneb Koncert sestavený z hudby Karla Kryla
Víno a cimbál s cimbálkovou muzikou Kobylka Pardubice
Daniel Hůlka & Jiří Škorpík společně vystoupí v turnovském divadle
Turnovská kultura v prosinci
V Bozkově budou řádit čerti a krampušáci

Nejčtenější články

01.12.: Hořel kamion na silnici I/35 ve směru na Turnov
01.12.: Prosincové akce Gymnázia Ivana Olbrachta
02.12.: Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 2. až 4. prosince

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Tepelná čerpadla, solární ohřev TUV a vytápění, fotovoltaika, podlahové vytápění

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT