Policisté hledají svědky srážky cyklisty s chodkyní v Turnově

28.08.2019 19:57:48 | Autor: pjs | Rubrika: KRIMI | Obce: Turnov

Policisté hledají svědky srážky cyklisty s chodkyní v Turnově

Policisté hledají svědky střetu cyklisty s chodkyní v Turnově, ke kterému došlo ve čtvrtek 22. srpna v 19.25 na místní komunikaci v ulici Sídliště Jana Patočky.

„Čtyřicetiletá chodkyně běžela po chodníku v přímém mírně klesajícím úseku ve směru od ulice Brigádnická k domu s popisným číslem 1670, kde zpoza roku po chodníku vyjel dosud neznámý cyklista na nezjištěném jízdním kole a do chodkyně narazil. Ovšem z místa nehody ujel, aniž by splnil povinnosti, které mu v takové situaci ukládá zákon. Žena při střetu s cyklistou utrpěla zranění, jehož charakter a doba léčení jsou předmětem probíhajícího šetření," sdělila tisková mluvčí Policie ČR Dagmar Sochorová.

Na základě výše uvedených skutečností policisté z Dopravního inspektorátu v Semilech, kteří uvedenou dopravní nehodu nyní šetří, žádají případné svědky celé události, aby se přihlásili na tel. 974 475 251 nebo na bezplatné lince 158. Občané mohou své poznatky policistům sdělit písemně, a to prostřednictvím e-mailu: sm.di.podatelna@pcr.cz. Policisté přivítají jakékoliv poznatky směřující ke zjištění totožnosti cyklisty, který z místa události ujel.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Liberečtí hasiči zasahovali u dvou dopravních nehod
Policisté si posvítili na rychlé řidiče
V Jilemnici nedala řidička přednost cyklistovi, který utrpěl zranění

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Schválili stotisícový příspěvek pro rodinu zemřelého dobrovolného hasiče

Obec Skalice u České Lípy společně s místní jednotkou sboru dobrovolných hasičů uspořádala veřejnou sbírku pro rodinu dobrovolného hasiče Jana Dvořáka. Ten zahynul při zásahu u požáru roubeného domu v Novém Boru-Arnultovicích ve středu 30. listopadu. Krajští radní schválili na svém jednání poskytnutí příspěvku do sbírky ve výši sto tisíc korun. „Ztráta života je vždy smutná a bolestivá událost. Upřímnou soustrast rodině, blízkým a všem přátelům. Čest jeho památce a poděkování všem hasičům, kteří při snaze pomoci svým bližním a ochránit jejich majetek při každém výjezdu riskují své životy," uvedl hejtman Libereckého kraje Martin Půta. Sbírka nese název Vždycky s námi, Inžo a číslo transparentního účtu u České spořitelny je 638 636 0339/0800.

Z Výpřeže do Světlé pod Ještědem jezdí řidiči od 5. prosince bez omezení

Rekonstrukce silnice III/2784 Světlá pod Ještědem - Výpřež pokračuje. Přes zimní období bude možné se sníženou rychlostí úsekem projíždět. Až do jara příštího roku také platí, že komunikací řidiči projedou, aniž by je zdržovali semafory. Opatření platí od pondělí 5. prosince 2022. „Doposud platilo, že firma stavěla tak, aby provoz nebyl během rekonstrukce omezen zcela, ale byl v určitém režimu umožněn. Jsem rád, že vše jde podle plánu. Na zimní období bude úsek zprůjezdněn bez semaforů, pouze s označením projíždíte stavbou a s nutností snížit rychlost na 30 kilometrů za hodinu," uvedl Jan Sviták, statutární náměstek pro resort dopravy.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Kvůli sněžení hasiči odstraňují spadané stromy
Florbal Turnov: Černá série mužů pokračuje dál
V Zálesní Lhotě sjel na čerstvém sněhu s autem do příkopu
Dílo prosince v liberecké galerii představuje výtvarnici Bernartovou
Na zasněžené vozovce ve Zlaté Olešnici zůstalo auto po smyku na boku

Nejčtenější články

06.12.: V Zálesní Lhotě sjel na čerstvém sněhu s autem do příkopu
05.12.: FOTO: Další děti si při Týdnu hokeje v Lomnici vyzkoušely lední hokej
03.12.: Akce Kulturního centra Golf Semily v prosinci

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Aktuální zpravodajství z regionu Jablonecka.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT