Policisté pátrají po řidiči, který v Turnově ujel od nehody
11.07.2018 22:31:49 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: KRIMI | Obce: Turnov
Policisté hledají svědky nehody, ke které došlo ve středu 27. června kolem 22.30 v Turnově na křižovatce ulic Přepeřská, Nudvojovická a Za Viaduktem. Řidič zřejmě nákladního vozidla se střetl s mopedem a i přes zranění motocyklisty od nehody ujel.
„Neznámé motorové, pravděpodobně dodávkové nebo nákladní, vozidlo tmavší barvy se zde střetlo s mopedem tovární značky Stadion. Ačkoliv přitom 42letý řidič mopedu utrpěl zranění vyžadující hospitalizaci v nemocnici, řidič zatím nezjištěného motorového vozidla z místa nehody ujel," sdělila tisková mluvčí Policie ČR Ivana Baláková.
Policisté po řidiči nyní pátrají a v této souvislosti žádají případné svědky dopravní události, aby jim pomohli jeho totožnost zjistit. Veškeré informace k nehodě přijmou na telefonních číslech 974 475 251 nebo 727 809 305. Kontaktovat také lze kteroukoliv služebnu Policie ČR nebo známou bezplatnou linku Policie ČR 158.
Související články
V Sedmihorkách se čelně srazila auta, jsou dva zranění
Řidič usnul v Jablonečku za volantem a narazil do lampy
Řidič usnul na silnici ze Stružince na Košťálov za volantem
Po menší nehodě řídili dopravu na semilském náměstí policisté
Policisté hledají svědky nehody mezi cyklistkou a chodkyní v Lomnici
Náhled fotogalerie
OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 2 fotek)
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Krátké zprávy z regionu Semilska
Setkání turnovského starosty se seniory
Setkání se starostou města Tomášem Hockem proběhne ve čtvrtek 19. března 2026 od 13 hodin v Klubu aktivních seniorů v penzionu v ulici Žižkova. Připravte si dotazy, připomínky k tomu, co vás zajímá, těší i trápí. Určeno pro pravidelné návštěvníky klubu o další zájemce z řad veřejnosti.
Individuálními dotacemi podpoří kraj projekty v oblasti životního prostředí
Liberecký kraj poskytne individuální dotace na pět projektů v celkové výši 1.550.000 korun. Podpora z rozpočtu odboru životního prostředí a zemědělství je určena například pro Geopark Ralsko, Globální geopark UNESCO Český ráj, Nadaci Ivana Dejmala pro ochranu přírody, Správu Krkonošského národního parku nebo organizaci Hnutí DUHA Šelmy. Projekty budou uskutečněny v období od ledna do listopadu roku 2026. „Individuálními dotacemi podpoříme aktivity, které přispívají k ochraně přírody, rozvoji šetrného turismu i environmentálnímu vzdělávání. Důležité je také zapojování veřejnosti a dětí do aktivit, které posilují vztah k přírodě a krajině našeho regionu," uvedl náměstek hejtmana pro životní prostředí a zemědělství Jiří Klápště.
Nejnovější články
Přehled fotbalových výsledků a tabulek druhého jarního kola
Kam za sportem a zábavou o víkendu 21. a 22. března
V obci Horka u Staré Paky hořel kolový nakladač
Hasiči pomohli zpět na nohy koni v Benešově u Semil
Na náměstí v Železném Brodě chystají velikonoční trhy
Nejčtenější články
19.03.: Katapult zahraje legendární hity opět v Bozkově
20.03.: Hasiči pomohli zpět na nohy koni v Benešově u Semil
19.03.: Pěnčínské jarní slavnosti sázejí na zahradnické téma
Infomail
https://www.instagram.com/nasepojizeri
Odkazy
© 2010 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasepojizeri.cz | xweb by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.