Policisté pátrají po zloději kola z Mírové pod Kozákovem

30.08.2019 21:59:02 | Autor: redakce | Rubrika: KRIMI | Obce: Mírová pod Kozákovem

Policisté pátrají po zloději kola z Mírové pod Kozákovem

Turnovští policisté pátrají po neznámém muži, který ukradl jízdní kolo ze zahrady u domu v Mírové pod Kozákovem - Rohlinách. Stalo se tak v úterý 25. června před 11. hodinou. Až nyní ale policisté zveřejnili záznam z kamery a zkouší, jestli si někdo po více než dvou měsících od události vzpomene...

Pachatel přelezl branku oplocení u domu, z pozemku odcizil jízdní kolo značky Leader Fox, které přendal přes bránu a následně s ním z místa činu odešel. „Odcizené jízdní kolo bylo následně nalezeno asi dvacet metrů od domu s přetrženým řetězem. Policisté s Obvodního oddělení v Turnově, kteří stále případ šetří, ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu porušování domovní svobody a po neznámém pachateli intenzivně pátrají," sdělila tisková mluvčí Policie ČR Dagmar Sochorová.

V této souvislosti turnovští policisté žádají o pomoc širokou veřejnost. Pokud někdo z občanů poznává muže zachyceného na kamerovém záznamu, jak z místa činu odnáší jízdní kolo, ať poznatky k jeho osobě předá policistům na kterékoliv policejní služebně nebo telefonicky na bezplatné lince 158. Občané mohou také kontaktovat přímo policisty na Obvodním oddělení v Turnově, a to samozřejmě osobně, telefonicky na čísle 974 477 400 nebo písemně prostřednictvím e-mailu: sm.oo.turnov@pcr.cz. Policisté přijmou jakékoliv informace směřující ke zjištění totožnosti muže zachyceného na zajištěném záznamu z kamery.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Turisté ze Slovenska přišli v Českém ráji o zapůjčená kola
Velký raft zmizel u silnice v Turnově, policie žádá o pomoc veřejnost
S kradeným BMW ujížděl z Líšného policii a způsobil dvě nehody

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 3 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Schválili stotisícový příspěvek pro rodinu zemřelého dobrovolného hasiče

Obec Skalice u České Lípy společně s místní jednotkou sboru dobrovolných hasičů uspořádala veřejnou sbírku pro rodinu dobrovolného hasiče Jana Dvořáka. Ten zahynul při zásahu u požáru roubeného domu v Novém Boru-Arnultovicích ve středu 30. listopadu. Krajští radní schválili na svém jednání poskytnutí příspěvku do sbírky ve výši sto tisíc korun. „Ztráta života je vždy smutná a bolestivá událost. Upřímnou soustrast rodině, blízkým a všem přátelům. Čest jeho památce a poděkování všem hasičům, kteří při snaze pomoci svým bližním a ochránit jejich majetek při každém výjezdu riskují své životy," uvedl hejtman Libereckého kraje Martin Půta. Sbírka nese název Vždycky s námi, Inžo a číslo transparentního účtu u České spořitelny je 638 636 0339/0800.

Z Výpřeže do Světlé pod Ještědem jezdí řidiči od 5. prosince bez omezení

Rekonstrukce silnice III/2784 Světlá pod Ještědem - Výpřež pokračuje. Přes zimní období bude možné se sníženou rychlostí úsekem projíždět. Až do jara příštího roku také platí, že komunikací řidiči projedou, aniž by je zdržovali semafory. Opatření platí od pondělí 5. prosince 2022. „Doposud platilo, že firma stavěla tak, aby provoz nebyl během rekonstrukce omezen zcela, ale byl v určitém režimu umožněn. Jsem rád, že vše jde podle plánu. Na zimní období bude úsek zprůjezdněn bez semaforů, pouze s označením projíždíte stavbou a s nutností snížit rychlost na 30 kilometrů za hodinu," uvedl Jan Sviták, statutární náměstek pro resort dopravy.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Adventní postavy ze Žižkovky opět pomohly rozsvítit vánoční strom
Policisté se opět zaměřili na bary a diskotéky v kraji
Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 9. až 11. prosince
Jak funguje odchytové zařízení v Turnově?
Děti z dětského domova navštívily semilské policisty

Nejčtenější články

09.12.: Adventní postavy ze Žižkovky opět pomohly rozsvítit vánoční strom
07.12.: Pachatele zadrželi na místě činu, třikrát se vloupal do chaty v Želechách
09.12.: Děti z dětského domova navštívily semilské policisty

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

VAMA - trezory a sejfy vám nabízí veškerý sortiment produktů pro ochranu vašich cenností

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT