Pomozte najít Miroslavu Seidlovou z Benešova

12.01.2011 18:24:47 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: KRIMI | Obce: Benešov u Semil

Pomozte najít Miroslavu Seidlovou z Benešova

Dvanáctý den se pohřešuje Miroslava Seidlová z Benešova u Semil. Jak informovala TV Prima, 1. ledna odešla matka čtyř dětí po hádce s manželem z domova a od té chvíle ji nikdo neviděl.

Událost byla nahlášena 2. ledna a od té doby policie provedla několik pátracích akcí, naposledy v úterý 11. ledna od 9 do 17 hodin v místě trvalého bydliště a okolí.

„Kromě policistů z územního odboru Semily se této pátrací akce účastnili i záchranáři ze složek integrovaného záchranného systému, dobrovolní hasiči, kynologové a také psovodi z krajského ředitelství Libereckého kraje. Ani tato akce ale bohužel nebyla úspěšná," upřesnila tisková mluvčí semilské policie Soňa Šídová.

Manžel Jan Seidl si vyčítá hádku s manželkou a vyjádřil v pořadu krimi zprávy TV Prima obavu z toho, že si manželka mohla vzít dobrovolně život.

Údaje, díky kterým můžete hledanou ženu najít:

Miroslava SeidlováHledaná je ročník narození 1964. Popis jejího oblečení v době zmizení: černé koženkové kozačky do poloviny lýtek na vyšším podpatku se zdobením, černá sukně pod kolena skládaná-řasená, pruhovaný růžovo bílý rolák s podélnými pruhy se zipem u krku, černý kabát do pasu vypasovaný flaušovým páskem. V jednom uchu nosila dvě náušnice. Popis postavy: hubená, výška 170-175 cm, oči velké hnědé, vlasy černé, nenosí brýle.

Aktualizace: Náhodný svědek nalezl v poli u silnice mezi Benešovem u Semil a Příkrým tělo mrtvé ženy. Na místo dorazili krajští záchranáři a policejní výjezd, žena byla poté identifikována jako pohřešovaná Miroslava Seidlová z Benešova u Semil. Okolnosti smrti šestačtyřicetileté ženy a matky čtyř dětí vyšetřuje Policie České republiky. Podrobnosti v článku zde

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Jablonec dál bojuje s přemnoženou černou zvěří

Divoká prasata vychází z lesů a stahují se do obydlených okrajových částí Jablonce nad Nisou. Ničí louky, potravu hledají také u popelnic. Jablonečané se obávají o svou bezpečnost. Statutární město připravilo proto soubor opatření, které mají pomoci situaci zlepšit. Platit začnou od začátku prosince. Zastupitelé navíc schválili dvoutisícovou odměnu mysliveckému sdružení za prokazatelně odlovený nebo chycený kus. Více podrobností na Našem Jablonecku

Jablonec dál bojuje s přemnoženou černou zvěří

Na Záborčí v Malé Skále vzpomínali na rodáka armádního generála Aloise Lišku

V neděli 20. listopadu 2022 uplynulo 127 let od narození armádního generála Aloise Lišky. „Každý kámen, každý strom na Záborčí bych políbil, kdybych se tam mohl vrátit." Tuto tesklivou větu napsal armádní generál Alois Liška v dopise tři roky před svou smrtí svému příteli Ing. Vlčkovi. Dvakrát opustil svoji zemi, aby pomohl bojovat za vlast, za svobodu a za demokracii. Potřetí musel emigrovat, aby zachránil svůj život. Vzpomínky na rodáka Z Malé Skály - Záborčí armádního generála Aloise Lišku se zúčastnil hejtman Libereckého kraje pan Martin Půta. Poděkování patří i členům Roty Nazdar za přípravu i čestnou stráž u obelisku, příbuzným pana generála za občerstvení a každoroční možnost uskutečnění vzpomínkové akce. A samozřejmě všem, kteří přišli vzdát hold významnému rodákovi.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Nejlepší knihovny jsou v Okrouhlé, Jílovém u Držkova, Višňové a Studenci
FOTO: V Jilemnici proběhl křest nové knihy Aleny Bartoňové
Novým náměstkem hejtmana pro školství je Jiří Čeřovský
Semilská knihovna slouží mladým i seniorům
Hejtman Martin Půta se pyšní dekádou ve vedení Libereckého kraje

Nejčtenější články

27.11.: FOTO: Na prahu adventu v Semilech rozsvítili vánoční strom
29.11.: FOTO: V Jilemnici proběhl křest nové knihy Aleny Bartoňové
28.11.: Obrazem: Rozsvícení vánočního stromu v Libštátě 2022

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

KP Papír -papírnictví a kancelářské potřeby nabízí široké spektrum papírnických potřeb pro Vaši kancelář, domácnost i do školy.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT