Posledním letním hudebním večerem v Rokytnici bude provázet Arakain

26.08.2013 09:06:25 | Autor: redakce | Rubrika: KULTURA | Obce: Rokytnice nad Jizerou

Posledním letním hudebním večerem v Rokytnici bude provázet Arakain

Šestá sobota v rámci Letních koncertů 2013 v Rokytnici nad Jizerou je tady! Stejně jako předešlé i tato sobota bude něčím výjimečná, tentokrát díky metalové kapele Arakain, která zazní na „suti" v Rotextile areálu ve 20 hodin. Dále zahraje revival Alanis Morissette a na děti čeká Divadlo pohádek s Příhodami včelích medvídků.

Arakain má za sebou 31 let nepřetržitého fungování, úspěšné oslavy svého loňského 30. výročí, turné s Lucií Bílou, vyprodané koncerty, desítky vydaných nosičů a odehraných koncertů a festivalů u nás i v zahraničí. Zpěvák Honza Toužimský na místě během koncertu vylosuje šťastného výherce apartmánu v Rokytnici nad Jizerou.

V 18 hodin vystoupí hudební skupina Alanis Morissette revival, která je prvním revivalem Alanis v Evropě. Kapela vznikla koncem roku 2011 a díky skvělé zpěvačce Lucii Bakešové je opravdu věrnou kopií této kanadské zpěvačky a někteří lidé dokonce prohlásili, že je od originálu k nerozeznání.

Organizátoři hudebního léta nezapomněli ani na ty nejvděčnější návštěvníky - děti. Přijede Divadlo pohádek s Příhody včelích medvídků. Humorné a napínavé příhody dvou malých čmeláčků, které většina z nás jistě zná z televizních večerníčků. Pohádka je provázena milými a rytmickými písničkami Petra Skoumala s texty Zdeňka Svěráka. Představení je od 16 hodin uváděno v nastudování Divadla Krapet. Nebudou chybět i atrakce pro děti, jako mega trampolína či skákací hrad.

Další neméně zajímavé kulturní aktivity na využití volného času připravují pořadatelé od září 2013 do března 2014 v jídelně Rotextile. Kompletní přehled plánovaných koncertů a zábav bude pro inspiraci nebo jako pozvání pro domácí i hosty k dispozici na internetové stránce www.rotextile.cz. Pro začátek prozradíme, že přijede Lucie Bílá či kapela Parade Marche a v září přijede radio Beat a proběhne v jídelně Rocková pípa radia Beat.

Časový harmonogram na sobotu 31. 8. 2013:
16.00 Příhody včelích medvídků
18.00 Alanis Morissette revival
20.00 Arakain

Vstupenky zakoupíte v předprodeji za 200 Kč, na místě za 300 Kč, děti do 150 cm mají vstup zdarma! www.rotextile-vstupenky.cz

Soutěže

Organizátoři šesté soboty v rámci Letních koncertů 2013 v Rokytnici nad Jizerou věnovali našim čtenářům 31 lístků. Každý výherce tentokrát obdrží jeden lístek. Získáte je zdarma, pokud správně odpovíte na jedinou otázku a budete mít následně štěstí při losování. Soutěž již byla ukončena, jména výherců i správnou odpověď najdete zde

Článek a  fotogalerie z proběhlého koncertu:

FOTO: Arakain skvělým vystoupením uzavřel letní koncerty v Rokytnici

Související články: 

FOTO: Arakain zahrál v rámci podzimního turné v Bozkově

FOTO: Pátá kulturní sobota v Rokytnici zabavila dvě generace diváků

Patnáct výherců získalo 30 vstupenek na koncert Martina Chodúra

Obrazem: Jak to vypadá na začátku rekonstrukce v areálu Rotextile

FOTO: Střihavka přilákal do rokytnického areálu zatím nejvíce diváků

FOTO: Dymytry a Noid naplno rozezněli rokytnický areál

David Deyl, Support Lesbiens a klaun Fílo přilákali do Rokytnice celé rodiny

Areál Rotextile v Rokytnici nad Jizerou oživí v létě série koncertů

Hudební léto aneb přehled letních festivalů a koncertů v Pojizeří

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Zahájili již 12. ročník soutěže Dřevěná stavba roku

Nadace dřevo pro život zahájila přihlašování do prestižní oborové soutěže Dřevěná stavba roku. Už dvanáctým rokem představuje široké veřejnosti díla těch, kteří umí doslova kouzlit se dřevem a vytváří dřevěné stavby šetrné k přírodě. I letos je pro soutěžící připraveno 6 soutěžních kategorií, do kterých mohou přihlásit realizace nebo návrhy různých typů dřevěných staveb, jako jsou rodinné domy, sruby, konstrukce, dětská hřiště, rozhledny či dřevěné interiéry. Přihlašování do 12. ročníku soutěže Dřevěná stavba roku probíhá do 28. února 2022 na webových stránkách soutěže. Soutěžící, kteří se přihlásí do 31. ledna navíc získají 20% slevu z registračního poplatku. V březnu bude pro soutěžní díla hlasovat odborná porota i široká veřejnost. Na konci dubna pak proběhne slavnostní vyhlášeni letošních vítězů a jejich projektů.

Kraj spustil inovovaný Informační a vzdělávací portál Libereckého kraje

Komunikace mezi školskými institucemi, jejich zřizovateli a veřejností - to je hlavním posláním Informačního a vzdělávacího portálu Libereckého kraje (EDULK). Web se nyní dočkal od firmy UVM interactive, s.r.o. inovace za 1 270 500 korun včetně DPH. Zájemci na portálu naleznou například důležité termíny akcí či seminářů, ale i informace určené pro školní hospodáře nebo uchazeče o studium na střední škole. Webové stránky jsou dostupné na https://edulk.cz/.  „Původní portál EDULK jsme spustili v roce 2013. V současné době však již nevyhovuje aktuálním požadavkům a bylo třeba ho nahradit. Nová je například možnost uzavřeného diskusního fóra pro specializované pracovníky. Formuláře pomohou urychlit sběr dat od škol a školských zařízení. To výrazně zjednoduší způsob komunikace a zkvalitní služby," uvedl Dan Ramzer, náměstek hejtmana pro resort školství, mládeže, tělovýchovy, sportu a zaměstnanosti.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

V Harrachově budou jednat o osudu Vily Mlynářka
Kraj věnuje Českému červenému kříži sanitku z liberecké záchranky
Počet případů covidu stoupá, ale naštěstí je méně hospitalizovaných
Anonym oznámil bombu v liberecké firmě
Ve školách zimuje čtrnáct Bodlinek

Nejčtenější články

17.01.: Sedmi zchátralým krkonošským nádražním budovám svítá naděje
17.01.: V rámci akce SIMAR byla zadržena dealerka drog z Turnovska
17.01.: Moderátor Háma v televizi představí Liberecký kraj z karavanu

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

VAMA - trezory a sejfy vám nabízí veškerý sortiment produktů pro ochranu vašich cenností

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT