Posvícenský koláč ve Studenci přilákal na start celkem 643 běžců

16.09.2014 10:18:53 | Autor: Jaroslav Hák | Rubrika: SPORT | Obce: Studenec

Posvícenský koláč ve Studenci přilákal na start celkem 643 běžců

T. J. Sokol Studenec uspořádal 47. ročníku závodu v přespolním běhu Posvícenský koláč a 39. ročníku Memoriálu Mirka Háka. Zkušení pořadatelé připravili závod na tradičně dobré úrovni, ke spokojenosti všech 643 startujících pomáhalo i příjemné slunečné počasí.

Sobotní závod byl vypsán celkem pro třicet kategorií. Děti benjamínci běžely většinou svůj prvý závod a proto byly v cíli odměněny posvícenským koláči. Závodníci v žákovských kategoriích bojovali o body v soutěži krajského lyžařského svazu Salomon cross cup.

Muži a ženy závodili v rámci Poháru běžce východních Čech a v Poháru běžce Českého ráje a snad i proto bylo na startu hned 76 mužů a 20 žen. Hlavní závod mužů na 6 kilometrů přivítal několik  lyžařských reprezentantů, přičemž závod pro sebe s převahou rozhodl Ondřej Horyna z Trutnova před  Miroslavem Ryplem z Dukly Liberec a Michalem Novákem z Karlových Varů, čtvrtý skončil Petr Knop z Jablonce nad Nisou. Potlesk v cíli si zasloužil nejstarší účastník František Bém z Liberce, který má rok narození 1927!

Ozdobou závodu žen na 3 km byla Eva Vrabcová-Nývltová, která potvrdila svoji výbornou běžeckou formu a vyhrála s náskokem více jak dvě minuty. Kompletní výsledky si můžete stáhnout pod článkem.

FOTO: Seriál přespolních běhů začal závody ve Vysokém a v Harrachově

Více zpráv z běhů a atletiky najdete v rubrice SPORT - Atletika 

Sdílet s přáteli na facebooku

Ke stažení

Výsledky Posvícenský koláč 2014

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 4 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

S podporou kraje bude i letos probíhat vyšetření včelích nákaz

Liberecký kraj i letos pokračuje v podpoře monitoringu výskytu závažných onemocnění včel - moru a hniloby včelího plodu. Včasná lokalizace a likvidace ohniska totiž zamezuje šíření těchto velmi nebezpečných nákaz. Krajští radní proto na svém jednání schválili dotaci ve výši 450 tisíc korun pro Český svaz včelařů, okresní organizaci Liberec, která zastupuje včelaře z celého Libereckého kraje. Její členové vyšetření včelstev na území Libereckého kraje opět zajistí ve spolupráci s Krajskou veterinární správou.

Návrat starých jabloní do jabloneckých zahrad

Jablonec nad Nisou nabídne svým obyvatelům 160 jabloní starých českých odrůd za symbolických 160 korun. O stromy určené pro výsadbu na pozemcích v katastru města se mohou zájemci přihlásit od května do konce června 2026. O přidělení stromu rozhodne pořadí doručení žádosti. Další informace na Našem Jablonecku


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Přehled fotbalových výsledků a tabulek 10. jarního kola
Verona roztančí bozkovskou diskotéku
Kam za sportem a zábavou o víkendu 16. a 17. května
Oslavy krajské knihovny zakončí panelová diskuze
Koncert sdružení Fidle přivítá lomnické muzeum

Nejčtenější články

17.05.: Přehled fotbalových výsledků a tabulek 10. jarního kola
16.05.: Kam za sportem a zábavou o víkendu 16. a 17. května
16.05.: Verona roztančí bozkovskou diskotéku

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

VisionWorks

Vážení zákazníci!

Po 25 letech aktivní činnosti na poli výroby WWW aplikací jsem se po zralé úvaze rozhodl, že přenechám své místo dravému mládí.

Vytvořili jsme společně stovky malých webových stránek a desítky e-shopů i podnikových systémů. S některými z Vás jsem spolupracoval desítky let a věřím, že to byla oboustranně příjemná spolupráce.

Aktuálně již tedy nebudu přijímat nové zákázky. Pokud ale máte stále funkční web z mé produkce, můžete nadále počítat s mou podporou!

S pozdravem Váš Jiří Šálek

VisionWorks

Vážení zákazníci!

Po 25 letech aktivní činnosti na poli výroby WWW aplikací jsem se po zralé úvaze rozhodl, že přenechám své místo dravému mládí.

Vytvořili jsme společně stovky malých webových stránek a desítky e-shopů i podnikových systémů. S některými z Vás jsem spolupracoval desítky let a věřím, že to byla oboustranně příjemná spolupráce.

Aktuálně již tedy nebudu přijímat nové zákázky. Pokud ale máte stále funkční web z mé produkce, můžete nadále počítat s mou podporou!

S pozdravem Váš Jiří Šálek

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT