Prázdninová nabídka Kino 70 Jilemnice

10.07.2014 19:17:22 | Autor: IC Jilemnice a Petr Ježek | Rubrika: KULTURA | Obce: Jilemnice

Prázdninová nabídka Kino 70 Jilemnice

Kino 70 Jilemnice na červenec a srpen 2014 připravilo pro diváky mnoho filmových zážitků. K nejzajímavějším patří filmy Úsvit planety opic, animák Letadla 2, česká novinky Díra u Hanušovic a na konci srpna i nová pohádka Jana Svěráka Tři bratři.

Kapacita jilemnického sálu je výměnou sedaček snížena na 180 míst, nově jsou k dispozici také dvousedačky, které jistě rádi využijí zamilované dvojice. Další změnou je, že od začátku února je možné vstupenky zakoupit i online přes webové stránky www.kino-jilemnice.cz.

V případě projekce ve 3D upozorňuje vedení kina na nutné použití 3D brýlí pro systém Dolby 3D. Tyto brýle je možné zakoupit spolu se vstupenkou v pokladně kina i v Informačním centru za cenu 30 Kč. Tyto brýle se stávají majetkem diváka a může je používat opakovaně.

Hlavní program Kina 70 Jilemnice v červenci a srpnu 2014:

Mrňouskové: Údolí ztracených mravenců 3D

Čtvrtek 3. 7. 17:30
Na malebném lesním paloučku se jednoho dne rozhoří nepřátelství mezi koloniemi černých a červených mravenců. Příčinou sporu jsou zbytky jídla z pikniku, které tam zanechal mladý pár. Najednou se uprostřed znepřátelených stran objeví odvážná beruška. Skamarádí se s černým mravenečkem Mandiblem a pomůže mu zachránit mraveniště před invazí červených bojovníků na čele s hrozivým Butorou. Vydejte se na cestu plnou dobrodružství, přátelství a fantazie, do světa těch nejdrobnějších Mrňousků.
Franci/Belgie - animovaný/rodinný - dabing - 89 min. Vstupné 100 Kč.

Pojedeme k moři

Jiří Mádl: Změnit profesi je jeden z největších risků mýho života

Neděle 6. 7. 19:30
Jedenáctiletý Tomáš se chce stát filmarem, a když dostane k narozeninám kameru, rozhodne se natočit svůj první film - o své rodině a kamarádovi. Postupně tak poznáváme jeho tatínka, maminku, babičku, ale i kamaráda Harise, který mu pomáhá s natáčením. Kluci blbnou a užívají si natáčení, ale jen do chvíle než zjistí, že kamera dokáže odhalit i věci, které jsou nepříjemné - například pravdu o jejich spolužačce, kterou Tomáš miluje anebo že mu jeho táta lže! Fotografie z premiéry v Semilech a rozhovor s hercem a režisérem Jiřím Mádlem
ČR - komedie/rodinný - 90 min. Vstupné 80 Kč.

Mikulášovy patálie na prázdninách

Čtvrtek 10. 7. 17:30
Je tu konec školního roku a dlouho očekávané prázdniny jsou konečně tady. Malý Mikuláš, jeho rodiče a babička vyrazili k moři a ubytovali se v hotelu Beau-Rivage Hotel. Mikuláš si u moře najde nové přátele: Ben, který tam bydlí... Freddy, který pořád něco jí, dokonce i syrové ryby.... George, který je vtipný už jen proto, že je angličan, uplakánek Paul a Christopher , který chce mít vždycky pravdu a je to otravné...
Francie - komedie/rodinný - dabing - 102 min. Vstupné 110 Kč.

Love song

Neděle 13. 7. 19:30
Gretta se se svým dlouholetým přítelem přestěhuje do New Yorku, aby si splnili svůj sen a stali se úspěšnými muzikanty. Když však její přítel získá sólový kontrakt, opustí ji kvůli slávě a sólové kariéře. Všechno se však změní, když Gretta potká během svého vystoupení v místním baru hudebního producenta, který je uchvácen jejím talentem.
USA - komedie/romantický/hudební - titulky. Vstupné 110 Kč.

Všechny cesty vedou do hrobu

Úterý 15. 7. 19:30
Komedie z divokého západu plná hereckých hvězd! V hlavních rolích se zde představí Seth McFarlane, Amanda Seyfried, Charlize Theron a Liam Neeson.
USA - komedie - titulky - 116 min. Vstupné 110 Kč.

Rio 2 3D

Čtvrtek 17. 7. 17:30
Vzácní modří papoušci Blu, Perla a jejich tři děti se ocitnou v džungli, když se odvážili opustit své kouzelné město Rio a odletět do divoké Amazonie, aby se tam setkali se svými příbuznými. Blu se v zemi, kterou nezná, necítí zrovna moc jistě. Jednak zde musí čelit svému nejobávanějšímu protivníkovi - tchánovi a zároveň se vyhnout ďábelským plánům na odplatu, které pro něj zosnoval padoušský a mstivý kakadu Nigel.
USA - animovaný/rodinný - dabing - 101 min. Vstupné 120 Kč.

Úsvit planety opic 3D

Neděle 20. 7. 19:30
Vznikající a sílící národ geneticky vyvinutých lidoopů v čele s Caesarem je ohrožován skupinou lidí, kteří před deseti lety přežili epidemii smrtelného viru. Obě strany sice dosáhnou křehkého smíru, ale jen nakrátko. Nakonec se stejně ocitají na pokraji války, která rozhodne o tom, kdo se stane dominantním živočišným druhem na Zemi.
USA - sci-fi/akční/thriller - dabing - 108 min. Vstupné 150 Kč.

Chraň nás od zlého

Úterý 22. 7. 19:30
Newyorský policista Ralph Sarchie, který se sám potýká s vlastními problémy, se ve snímku Chraň nás od zlého pouští do vyšetřování série znepokojivých a nevysvětlitelných zločinů. Spojí své síly s nekonvenčním knězem, odborníkem na vymítací rituály, aby společně bojovali s nočními děsy a případy démonického posednutí, které ohrožují jejich město.
USA - krimi/thriller/horor - titulky - 112 min. Vstupné 120 Kč.

Jak vycvičit draka 2

Čtvrtek 24. 7. 17:30
Od prvního dílu uběhlo 5 let a Škyťák s Bezzubkou jsou zpět. Celá vesnice již přivykla drakům a ti se stali nepostradatelnou součástí jejich životů. Vikingové vymysleli i nový a oblíbený sport - dračí závody. Škyťák a jeho dračí kamarád se však raději věnují zkoumání oblohy, svých vlastních možností, ale hlavně nezmapovaných zákoutí a nových krajů. Když je jedno z jejich dobrodružství zavede k ledové jeskyni, objeví nejen stovky nových divokých draků, ale také tajemného Dračího jezdce. Najednou se ocitnou uprostřed bitvy a oba jsou nuceni zajistit mír.
USA - animovaný/rodinný - dabing - 112 min. Vstupné 100 Kč.

Díra u Hanušovic

Úterý 27. 7. 19:30
Učitelka němčiny Maruna, toho času hospodská, se snad nikdy nevdá. Na malé vesnici je o vhodné muže nouze: nerozhodný starosta tráví hodně času na posedu a čeká na svého jelena, dětsky naivní Olin je okolím považován za neškodného vesnického blázna a klempíř Kódl se s chutí otočí za každou sukní. Maruně na klidu nepřidá ani její panovačná matka, o kterou spolu se sestrou Jarunou pečují. Když navíc Jaruna využívá první příležitosti a odjíždí po boku postaršího Němce Hanse do Mnichova, zůstává Maruna v „Díře" s matkou i nápadníky sama. Jednoho dne však u Hanušovic dojde k nečekané události...
ČR - komedie/drama - 102 min. Vstupné 120 Kč.

Hercules 3D

Neděle 3. 8. 19:30
Supermana by si podal k snídani, Iron Mana k obědu a večer by naučil Hulka se nerozčilovat. Thorovo kladivo je pro něj jen dětské kladívko. Antický hrdina Herkules strčí všechny své následovníky do kapsy. Přišel na svět jako polobůh - syn vládce bohů Dia a smrtelné ženy -, vybavený nadlidskou silou a odvahou.
USA - akční/dobrodružný - titulky - 90 min. Vstupné 140 Kč.

Letadla 2: Hasiči a záchranáři

2D: Úterý 5. 8. 17:30
3D: Čtvrtek 7. 8. 17:30

Když se světově proslulý letecký závodník Prášek dozví, že má poškozený motor a už možná nikdy nebude moci závodit, je nucen zařadit jiný rychlostní stupeň a vrhá se do světa vzdušného boje s požáry. Prášek spojí své síly se záchranářským a hasičským veteránem, vrtulníkem Strážcem Břitvou, a s jeho odvážným týmem, jehož členy jsou mimo jiné odvážná hasička Kapka, nákladní vrtulník Větrník, bývalý vojenský dopravní letoun Cabbie či veselá parta neohrožených terénních vozítek, která si říkají Kouřoví skokani. Společně se tento nebojácný tým pouští do boje s rozsáhlým lesním požárem a Prášek zjišťuje, co je třeba k tomu, aby se z vás stal skutečný hrdina.
USA - animovaný/rodinný - dabing - 100 min. Vstupné 120 Kč (2D) a 150 Kč (3D).

Zejtra napořád

Neděle 10. 8. 19:30
Každou noc miliony lidí usínají s tím, že změní svůj život a že zítra udělají něco konečně jinak. Petr Kraus je jedním z toho miliónu. Cestuje za prací do Číny, kde zařizuje výrobu zboží pro své zákazníky. Získá zakázku od člověka, který mu není úplně sympatický, ale přesto se pustí s vidinou zajímavého výdělku do práce. Mezitím si na dálku před návratem domů domluví několik schůzek naslepo a věří, že možná potká někoho, kdo mu změní život. Zejtra napořád je film o nás všech. O našich snech, o změnách v životě, které chceme udělat, ale často se jich bojíme. Film o přátelství a setkáních, která nelze čekat. Film o svobodě a touze cestovat a přitom vědět, že se máme kam vrátit.
ČR - koedie/romantický/road movie - 98 min. Vstupné 120 Kč.

10 pravidel jak sbalit holku

Úterý 12. 8. 19:30
Hlavní hrdina nové filmové komedie Marek je typickým příkladem mladého mimoně, žijícího ve vlastním vesmíru. Je to chytrý a_milý student astrofyziky, jehož největší láskou jsou nejen hvězdy, ale i horoskopy. Jeho dráhu mu však jednoho dne překříží dívka snu a_Marek se zamiluje tak beznadějně, že ve škole není schopen ani udělat zkoušky. V tento moment se do věci obouvají jeho odhodlaní přátelé. Rozhodnou se povolat na pomoc a zasvětit do Markových problémů jeho otce, který je úspěšným vydavatelem řady bestselleru na téma: jak získat ženu.
ČR - komedie - 100 min. Vstupné 80 Kč.

Tři bratři

Čtvrtek 14. 8. 17:30
Tři bratři (Vojtěch Dyk, Tomáš Klus, Zdeněk Piškula) se vydávají do světa na zkušenou, aby si našli nevěsty a rodiče jim mohli předat hospodářství. Sourozenci při svém putování jako kouzlem vstupují do slavných pohádek, ve kterých je čeká mnoho nástrah, nečekaných příhod a možná také láska... Filmová pohádka podle scénáře Zdeňka Svěráka v režii Jana Svěráka.
ČR - pohádka/rodinný - 86 min. Vstupné 120 Kč.

Strážci galaxie 3D

Neděle 17. 8. 19:30
V tomto akcí nabitém, výpravném vesmírném dobrodružství se odvážný dobrodruh Peter Quill stává středem zájmu nájemných zabijáků poté, co Ronanovi, mocnému padouchovi s plány ohrožující celý vesmír.
USA - akční/dobrodružný/sci-fi - dabing - 122 min. Vstupné 150 Kč.

Expendables 3

Úterý 19. 8. 19:30
Další nával akce v podání plejády veteránů akčních filmů!
USA - akční - titulky - 116 min. Vstupné 110 Kč.

Želvy ninja 3D

Čtvrtek 21. 8. 17:30
Město New York zoufale potřebuje hrdiny. Ovládá ho strach a všehoschopný Trhač (William Fichtner), jehož pozice vládce podsvětí je zcela neotřesitelná, dokud se v městské kanalizace vinou nepodařeného genetického experimentu neobjeví čtyři obojživelníci s mimořádnými schopnostmi. Tam, kde jsou Michelangelo, Donatello, Leonardo a Raphael, nesmí pochopitelně chybět ani zvědavá reportérka April, kterou si zahrála Megan Fox.
USA - dobrodružný/komedie/akční - dabing - 105 min. Vstupné 150 Kč.

Tři bratři

Čtvrtek 28. 8. 17.30
Tři bratři (Vojtěch Dyk, Tomáš Klus, Zdeněk Piškula) se vydávají do světa na zkušenou, aby si našli nevěsty a rodiče jim mohli předat hospodářství. Sourozenci při svém putování jako kouzlem vstupují do slavných pohádek, ve kterých je čeká mnoho nástrah, nečekaných příhod a možná také láska... Filmová pohádka podle scénáře Zdeňka Svěráka v režii Jana Svěráka.
ČR - pohádka/rodinný - 86 min. Vstupné 120 Kč.

Co jste zmeškali v jilemnickém kině v červnu?

Co aktuálně uvádějí další kina v Pojizeří:

Červencová nabídka Městského kina v Lomnici

Červencová nabídka Kina Jitřenka v Semilech

Červencová nabídka turnovských kin

KC Kino Železný Brod o prázdninách nepromítá

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Omezení provozu hradu Valdštejn v úterý 9. srpna

Z důvodu plánované odstávky elektřiny bude hrad Valdštejn v úterý 9. srpna 2022 fungovat v omezeném režimu. „Upozorňujeme návštěvníky hradu Valdštejn, že po dobu odstávky 9. srpna 2022 nebudou v areálu hradu fungovat toalety a platba na pokladně bude možná pouze v hotovosti. V omezeném režimu bude fungovat i občerstvení u hradu, kde rovněž nebudou fungovat toalety a k dispozici bude pouze venkovní stánek s grilem. Děkujeme za pochopení," uvedl za Turnovské památky a cestovní ruch Radim Štícha.

Od 8. do 14. srpna bude výluka na trati Smržovka - Tanvald

Provozovatel dráhy Správa železnic, s. o. informuje o nepřetržité výluce na železniční trati č. 036 Liberec - Harrachov - Szklarska Poręba Górna, která bude probíhat v úseku Smržovka - Tanvald ve dnech 8. srpna 2022 od 0:00 až do 14. srpna 2022 do 23:59. Podrobný článek


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Zpátky doma v Lomnici zazpívají Roman Tomeš a Lukáš Kellner
Netradiční houslový koncert a nová výstava v turnovské synagoze
Při startu přeboru vyhrály Sedmihorky a Lomnice, bodovalo i Rovensko
Autorkou díla měsíce srpna v Oblastní galerii je Veronika Holcová
Obrazem: Křehká krása 2022

Nejčtenější články

07.08.: Přehled fotbalových výsledků prvního podzimního kola
06.08.: Do divize se vrací fotbalisté Turnova. Jaké jsou změny v kádru?
08.08.: Při startu přeboru vyhrály Sedmihorky a Lomnice, bodovalo i Rovensko

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Jablonecká Lékárna U Anděla nabízí široký sortiment léků, potravin pro zvláštní výživu, dermokosmetiky, homeopatických přípravků a další.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT