Představují se nové tváře SK Semily

02.04.2011 16:29:32 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Semily

Představují se nové tváře SK Semily

Před prvním domácím zápasem v jarní části divize jsme vám přinesli fotografie nových semilských hráčů a také těch, kteří přišli do mužstva v průběhu podzimu. Nově jsou do přehledu doplněni i brankář Lukáš Macháček a obránce Petr Novotný.

Mezi osmi tvářemi je určitě nejvýraznější posilou Lukáš Brož ze Mšena, který přichází na pozici středního záložníka a už v Semilech dříve působil. Do přípravných zápasů se zapojil i nový první brankář Macháček, který už má i prvoligové zkušenosti, dvojku mu bude dělat dorostenec Ondřej „Reno" Rulc.

Defenzivu týmu vyztužili stoper Aleš Vavroušek a defenzivní záložník  Tomáš Koťátko. Dalšími tvářemi v přehledu jsou obránce Kostas Pavlidis, útočník Jakub Ševčík, Jakub Radačovský a Daniel Otmar. Více ke změnám v mužstvu SK Semily před jarní částí najdete v kompletním přehledu zde.

První domácí utkání jarní části hrají semilští fotbalisté nezvykle až v neděli 18. března a v novém čase 10.45 přivítají těžkého soupeře - vedoucí celek tabulky Velim. Mužstvo FKP Turnov má v tomto kole volno, protože jeho soupeř Pardubice se odhlásil ze soutěže.

Dalšími hracími dny domácích utkání SK Semily už bude sobota, ale opět v čase 10.45, kdy v nejbližším dalším utkání bude 2. dubna jejich soupeřem SK Jičín. Utkání s posledním celkem divize C bude určitě velmi důležité v boji o záchranu.

Související články: 

FOTO: Semily v důležitém zápase deklasovaly Jičín

Semily těsně podlehly v přípravě béčku Boleslavi

Macháček chytil penaltu, přesto Semily body nevezou

FOTO: Semilští hrdinové obrali i v deseti lídra

Semily urvaly bod v Praze s Měcholupy

Divizní fotbalisté vstupují do jarní části

Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 10 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Jeden a půl milionem podpoří Liberecký kraj vědomostní soutěže žáků

Částkou 1 605 000 korun podpořil v letošní roce Liberecký kraj konání vědomostních olympiád žáků základních a středních škol. Okresní a krajská kola se konají již od začátku roku. Další finanční prostředky na soutěže ve výši 630.000 korun čerpá kraj ze státního rozpočtu. „Organizaci vědomostních soutěží zajišťuje na základě příspěvku zřizovatele ve výši 1 200 000 korun Střední škola a Mateřská škola Na Bojišti, Liberec. Jedná se o krajská a okresní kola vědomostních soutěží a klání ve středoškolské odborné činnosti. Na organizaci okresních kol mimo Liberec se podílejí příspěvkové organizace obcí. Jedná se například o domy dětí a mládeže či střediska volného času," uvedl Jiří Čeřovský, náměstek hejtmana pro resort školství, mládeže, tělovýchovy, sportu a zaměstnanosti.

Přednáška Léčitelské příběhy znovu v semilském muzeu

Opakování přednášky Léčitelské příběhy se uskuteční v semilském muzeu ve středu 24. dubna v 17:00. V našem regionu v rámci léčitelské výstavy nalezli více jak 30 velmi zajímavých a mnohdy i různorodých osobností. Jací to byli lidé? Jaké byly jejich motivace k léčení potřebných? Z jakých zdrojů čerpali své znalosti? O tom bude vyprávět autor výstavy, náš muzejní historik Tomáš Chvátal.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Kam na jaře v Jizerských horách? K vodě, na rozhlednu i za vědou
Volejbalisté Malé Skály zakončili sezonu v Kojetíně
Jaké chystají investice v Harrachově v roce 2024?
Halu lomnického muzea rozezní trampská muzika
Hledá se nejlepší knihovna Libereckého kraje

Nejčtenější články

22.04.: Obrazem: Sto zvířat rozeznělo zaplněnou sokolovnu ve Sklenařicích
22.04.: Slavíme Den Země
23.04.: Hledá se nejlepší knihovna Libereckého kraje

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT