Předvánoční gratulace Evě Kordové

23.12.2021 11:19:20 | Autor: Marcela Jandová | Rubrika: SPOLEČNOST | Obce: Turnov

Předvánoční gratulace Evě Kordové

Její profesní život je spojen s turnovskou knihovnou. Paní Evu Kordovou znají stovky malých i dospělých občanů Turnova z knihovny, kulturních akcí i jako zastupitelku a radní města. Na sklonku letošního roku oslavila kulaté narozeniny a další kulatá oslava ji čeká v roce příštím.

Eva Kordová nedávno oslavila významné životní jubileum. Svůj profesní život spojila především s knihami a čtenářstvím, od roku 1972 pracuje jako knihovnice v Knihovně Antonína Marka Turnov. V příštím roce tak oslaví krásnou padesátku knihovnické práce.

Od roku 1990 se věnuje především dětem. Položila základ Klubu dětských knihoven České republiky, spoluvytvářela myšlenku Noci s Andersenem, která se posléze rozšířila do celé Evropy. S neutuchající energií se stala členkou odborných organizací i místních spolků. Každý rok zvládala organizaci téměř 250 akcí pro mladé čtenáře. Všechny tyto aktivity nepříjemně zasáhl covid-19, který se nevyhnul ani paní Evě samotné. Nemoc, která tak výrazně zasáhla do života nás všech, ale překonala a podařilo se jí vrátit k milovaným aktivitám. Dnes opět dělá radost nejen dětem na tradičních čtenářských akcích.

Jako dárek k narozeninám skvělé knihovnice, moderátorky, aktivní zastupitelky města a radní vznikl medailon, který připomíná některé z nesčetných aktivit, kterým se s láskou věnuje. Medailon Eva Kordová jubilující od TV Turnov/ Bonus TV můžete zhlédnout zde:


Připojujeme se k přání starosty města Turnov Tomáše Hockeho: „Milá Evo, k Tvému životnímu jubileu přeji jménem Turnova i jménem mým vše dobré, spoustu zdraví, štěstí, nespoutané energie a prožitků spojených s Tvým posláním propagace čtenářství u našich dětí."

Všechno nejlepší, krásné Vánoce a nový rok plný nových poutavých akcí a radostných zážitků.

Sdílet s přáteli na facebooku

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 3 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Pitná voda je v prameni Boží voda i pod Valdštejnem

Odbor životního prostředí informuje občany, že prameny pod Valdštejnem a Boží voda jsou pitné. Výsledky rozboru pramenů ze dne 17. ledna 2022 vyhovují hygienickým limitům požadovaným vyhláškou Ministerstva zdravotnictví ČR č. 252/2004 Sb., v platném znění.

HZS Libereckého kraje obdrží dotaci na nákup vysoušečů

Celkem 100 kondenzačních vysoušečů v hodnotě 1 500 000 korun má v plánu nakoupit Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje. Dotaci mu poskytne Liberecký kraj ze svého krizového fondu. „Hasiči využijí vysoušeče zejména v případech, kdy je nutné zlikvidovat následky mimořádných událostí na území Libereckého kraje, jakými jsou například povodně. Finanční prostředky na nákup vysoušečů jsme poskytli ze svého krizového fondu," uvedl hejtman Martin Půta. Kondenzační vysoušeče jsou potřeba na řešení následků živelných mimořádných událostí a z důvodu nedostatku odvlhčovacích zařízení v Libereckém kraji.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Zemědělci i v Pojizeří protestovali proti změně strategického plánu
Výlet vlakem do Černous láká na Meandry Smědé i muzeum úzkokolejky
Pražští studenti zrestaurovali grafiky pro Severočeské muzeum
Počasí komplikovalo dopravu, nehoda uzavřela silnici z Brodu na Bozkov
Lídr hnutí STAN v kraji Jan Farský se vzdá poslaneckého mandátu

Nejčtenější články

20.01.: Počasí komplikovalo dopravu, nehoda uzavřela silnici z Brodu na Bozkov
20.01.: Lídr hnutí STAN v kraji Jan Farský se vzdá poslaneckého mandátu
19.01.: Počet případů covidu stoupá, ale naštěstí je méně hospitalizovaných

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Tepelná čerpadla, solární ohřev TUV a vytápění, fotovoltaika, podlahové vytápění

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT