Přehled fotbalových výsledků a tabulek 11. jarního kola

04.06.2023 22:07:28 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Pojizeří

Přehled fotbalových výsledků a tabulek 11. jarního kola

Nabízíme vám přehled fotbalových zápasů všech mužstev v Pojizeří od soboty 3. do neděle 4. června 2023. Během víkendu se rozpis změní na výsledkový servis, který bude postupně doplněn i o odkazy na podrobnosti z jednotlivých zápasů.

Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o aktuálním víkendu

ČFL B

TJ Slovan Velvary - FK Přepeře 2:1 (0:1) Podrobnosti připravujeme

Tabulka:

1. FK VIiktoria Žižkov 29 21 6 2 63:17 69    
2. TJ Slovan Velvary 29 17 6 6 56:32 57    
3. SK Sokol Brozany 29 16 3 10 41:29 51    
4. SK Sparta Kolín 29 15 4 10 51:48 49    
5. FK Chlumec n. C. 29 13 7 9 42:40 46    
6. SK Zápy 29 10 11 8 41:37 41    
7. FK Mladá Boleslav B 29 10 9 10 42:37 39    
8. FK Teplice B 29 12 3 14 55:58 39    
9. FC Hradec Králové B 29 10 7 12 27:40 37    
10. FK Baník Most - Souš        
29 9 8 12 36:44 35    
11. FK Jablonec B 29 8 8 13 42:42 32    
12. FK Ústí nad Labem 29 8 8 13 45:63 32    
13. FK Pardubice B 29 8 7 14 31:39 31    
14. TJ Sokol Živanice 29 6 11 12 43:46 29    
15. FK Přepeře 29 7 7 15 35:58 28    
16. SK Benešov 29 7 5 17 32:52 26    

Divize C

SK Vysoké Mýto - FK Turnov 4:4 (3:1) Podrobnosti připravujeme

Tabulka:

1. FC Slovan Liberec B 29 23 4 2 88:20 73    
2. TJ Jiskra Ústí n. O. 29 19 4 6 46:36 61    
3. SK Benátky n. J. 29 17 7 5 58:27 58    
4. TJ Velké Hamry 29 14 7 8 62:31 49    
5. MFK Trutnov 29 14 7 8 55:46 49    
6. FC Hlinsko 29 15 2 12 53:52 47    
7. MFK Chrudim B 29 11 6 12 54:53 39    
8. FK Dobrovice 29 10 8 11 39:49 38    
9. SK Vysoké Mýto 29 9 9 11 48:41 36    
10. FK Turnov 29 10 5 14 56:64 35    
11. FK LEetohrad 29 10 4 15 45:62 34    
12. RMSK Cidlina Nový Bydžov 
29 9 4 16 37:48 31    
13. FK Čáslav 29 7 7 15 39:62 28    
14. FK Brandýs n. L. 29 8 4 17 34:68 28    
15. TJ Dvůr Králové n. L. 29 7 4 18 27:64 25    
16. FK Náchod 29 4 8 17 21:39 20    

Krajský přebor

Sedmihorky - Hrádek n. N. 1:1 (1:1)

Rovensko - Lomnice 1:1 (0:0)

Videosestřih Ivo Zahradníka:


FC Pěnčín - Velké Hamry B 2:0 (1:0)

Železný Brod - Studenec 3:2 (1:1)

Tabulka:

1. FC Pěnčín 25 19 3 3 90:24 60    
2. Velké Hamry B 25 17 3 5 101:32 54    
3. Sedmihorky 25 16 6 3 72:30 54    
4. Hrádek n. N.
25 16 6 3 61:23 54    
5. Lomnice n.Pop. 25 14 2 9 60:57 44    
6. Skalice 25 12 3 10 53:44 39    
7. Stráž p. R. 25 11 5 9 52:47 38    
8. Višňová 25 10 5 10 54:52 35    
9. Frýdlant 25 6 10 9 41:51 28    
10. Nový Bor 25 7 5 13 48:65 26    
11. Rovensko p. Tr.      
25 6 4 15 44:63 22    
12. Železný Brod 25 6 4 15 35:71 22    
13. Studenec 25 2 3 20 42:107 9    
14. Mimoň 25 2 3 20 29:116 9    

I.A třída

Košťálov/ Libštát - Bílý Kostel 5:1 (2:0)

Semily - Rozstání 4:1 (2:0)

Bělá - Rychnov 2:4 (2:2)

Tabulka:

1. Chrastava 23 16 5 2 91:20 53    
2. Košťálov/ Libštát 23 15 4 4 72:41 49    
3. Žibřidice 23 13 5 5 65:47 44    
4. Sokol Pěnčín 23 14 2 7 55:38 44    
5. Rychnov 23 12 1 10 59:54 37    
6. Rozstání 23 11 3 9 58:56 36    
7. Bělá 23 9 3 11 50:57 30    
8. Vesec 24 8 2 14 49:68 26    
9. Krásná Studánka    
23 6 6 11 50:65 24    
10. Doubí 23 7 3 13 42:59 24    
11. Semily 23 6 5 12 39:68 23    
12. Bílý Kostel n. N. 23 5 4 14 55:64 19    
13. Česká Lípa 23 5 3 15 42:90 18    

Hejnice odstoupily ze soutěže.

I.B třída východ

Desná - Držkov 4:6 (4:3)
Přepeře B - Lučany 4:3 (2:0)
Jablonec n. J. - Albrechtice 0:5 (0:1)
Mírová - Harrachov 4:0 (1:0)
Plavy - Mšeno 1:3 (1:1)
FC Pěnčín B - Bozkov 1:1 (9:0)
Roztoky - Smržovka 0:1 (0:0)

Tabulka:

1. Mšeno 25 17 4 4 96:32 55    
2. Smržovka 25 17 3 5 72:43 54    
3. FC Pěnčín B 25 15 7 3 113:41 52    
4. Držkov 25 15 2 8 86:52 47    
5. Plavy 25 12 4 9 69:45 40    
6. Harrachov 25 11 4 10 65:61 37    
7. Albrechtice/ Jiřetín   
25 10 4 11 56:53 34    
8. Přepeře B 25 10 3 12 54:80 33    
9. Desná 25 9 4 12 44:70 31    
10. Mírová p. K. 25 8 5 12 41:68 29    
11. Jablonec n. J. 25 8 4 13 42:88 28    
12. Roztoky 25 4 12 9 34:47 24    
13. Lučany n. N. 25 5 6 14 41:63 21    
14. Bozkov 25 2 2 21 21:91 8    

Okresní přebor

Tatobity - Poniklá 5:3 (2:2)
Martinice - Horka 6:0 (2:0)
Horní Branná - Stružinec/ Lomnice B 3:6 (1:2)
Turnov B - Nová Ves 5:0 (1:0)
Libštát - Mříčná 6:1 (2:1)

Tabulka:

1. Turnov B 18 16 1 1 103:26 49    
2. Libštát 18 12 4 2 80:26 40    
3. Stružinec/ Lomnice B   
19 12 1 6 80:46 37    
4. Martinice 18 10 3 5 53:36 33    
5. Mříčná 18 10 0 8 62:60 30    
6. Tatobity 18 9 2 7 53:51 29    
7. Horka 18 6 2 10 32:66 20    
8. Zálesní Lhota 18 5 2 11 32:54 17    
9. Nová Ves 19 4 2 13 33:63 14    
10. Horní Branná 18 3 4 11 31:62 13    
11. Poniklá 18 1 3 14 18:87 6    

Okresní soutěž

Kruh - Semily B 4:2 (1:1)
Kořenov - Benecko 1:0 (0:0)
Víchová - SF Studenec/ D. Branná 5:0 (2:0)
Rovensko B - Bozkov B 4:0 (1:0)
SK Studenec B - Vysoké n. J. 4:1 (2:0)

Tabulka:

1. Vysoké n. J. 17 12 2 3 63:24 38    
2. Víchová 17 11 3 3 47:14 36    
3. SK Studenec B 17 10 3 4 44:30 33    
4. SF Studenec/ D. Branná 17 9 1 7 62:34 28    
5. Rovensko B 17 7 3 7 46:50 24    
6. Bozkov B 17 7 3 7 40:48 24    
7. Kruh 17 7 2 8 33:39 23    
8. Semily B 17 5 2 10 35:68 17    
9. Kořenov 17 4 3 10 32:53 15    
10. Benecko 17 1 2 14 21:63 5    

Související články:

Přehled fotbalových výsledků a tabulek 10. jarního kola

Přehled fotbalových výsledků a tabulek devátého jarního kola

Přehled fotbalových výsledků a tabulek osmého jarního kola

Přehled fotbalových výsledků a tabulek sedmého jarního kola

Přehled fotbalových výsledků a tabulek šestého jarního kola

Přehled fotbalových výsledků a tabulek pátého jarního kola

Přehled fotbalových výsledků a tabulek čtvrtého jarního kola

Přehled fotbalových výsledků a tabulek třetího jarního kola

Přehled fotbalových výsledků a tabulek druhého jarního kola

Přehled výsledků a tabulek prvního jarního kola

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Multiinstrumentalisté Radim Zenkl a Ondra Kozák vystoupí v Jablonci

Duo vynikajících hudebníků Radim Zenkl & Ondra Kozák s autorským repertoárem, doplněným o bluegrassové, jazzové, swingové, keltské, lidové a „world music" tradicionály v osobitých aranžích, se představí v jabloneckých Tyršových sadech v neděli 21. července od 15 hodin v rámci festivalu Jablonecké tóny 2024. Pozvánka s rozhovorem

Výstava ve Smržovce představí vzpomínky pamětníků 20. století

Ve čtvrtek 25. července 2024 zakotví výstava Příběhy severních Čech - Zlomové okamžiky 20. století ve Smržovce na Lidickém náměstí a setrvá zde až do 15. srpna 2024. Tato exteriérová expozice regionální pobočky Paměti národa Severní Čechy přináší vzpomínky pamětnic a pamětníků na události 20. století, které pobočka dokumentuje v Libereckém a Ústeckém kraji pro sbírku Paměť národa. Více podrobností


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Obrazem: Koncert skupiny Sayonara v Rohozecké restauraci
Papouška Kvida zachránili tanvaldští hasiči
Turnovské kino Sféra nabídne lepší filmové zážitky
Letní čtení v parku pořádá jilemnická knihovna
Cesta Obřím dolem bude v příštích dnech uzavřena

Nejčtenější články

20.07.: Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 19. až 21. července
21.07.: Léto v Maškově zahradě bude ve velkém stylu!
20.07.: Nová léčitelská expozice se účastní Dnů lidové architektury

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT