Přehled fotbalových výsledků a tabulek 11. podzimního kola

22.10.2023 22:34:50 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Pojizeří

Přehled fotbalových výsledků a tabulek 11. podzimního kola

Nabízíme vám přehled fotbalových zápasů všech mužstev v Pojizeří od soboty 21. do neděle 22. října 2023. Během víkendu se rozpis změní na výsledkový servis, který bude postupně doplněn i o odkazy na podrobnosti z jednotlivých zápasů.

Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o aktuálním víkendu

ČFL B

TJ Sokol Živanice - FK Přepeře 1:1 (1:1)

Videosestřih Ivo Zahradníka

Tabulka:

1. TJ Slovan Velvary 12 9 2 1 31:10 29
2. SK Zápy 12 9 2 1 25:9 29
3. FK Baník Most - Souš 12 7 2 3 19:13 23
4. FK Ústí n. L. 12 7 1 4 19:12 22
5. FK Jablonec B 12 6 4 2 19:13 22
6. FK Chlumec n. C. 12 6 1 5 22:23 19
7. SK Sokol Brozany 12 5 3 4 14:15 18
8. SK Sparta Kolín 12 4 5 3 19:18 17
9. FC Slovan Liberec B 12 4 4 4 19:16 16
10. FK Mladá Boleslav B 12 4 1 7 20:19 13
11. FK Přepeře 12 3 3 6 17:22 12
12. FK Pardubice B 12 2 5 5 17:25 11
13. FK Arsenal Česká Lípa       
12 3 2 7 11:23 11
14. FC Hradec Králové B 12 2 4 6 12:27 10
15. TJ Sokol Živanice 12 2 3 7 14:18 9
16. FK Teplice B 12 1 2 9 8:23 5

Divize C

FK Turnov - FK Čáslav 2:1 (0:1)

Videosestřih Ivo Zahradníka

Tabulka:

1. TJ Jiskra Ústí n. O. 12 10 2 0 31:8 32
2. SK Benátky n. J. 12 10 1 1 16:3 31
3. TJ Velké Hamry 12 8 2 2 27:17 26
4. FC Slavia Hradec Králové 12 8 0 4 19:14 24
5. SK Vysoké Mýto 12 7 1 4 18:14 22
6. MFK Chrudim B 12 6 3 3 22:16 21
7. FK Turnov 12 6 1 5 22:15 19
8. FK Benešov 12 5 0 7 21:22 15
9. TJ Spoje Praha 12 4 3 5 16:17 15
10. FK Dobrovice 12 4 2 6 16:20 14
11. RMSK Cidlina Nový Bydžov 12 4 2 6 16:24 14
12. FC Hlinsko 12 4 1 7 15:16 13
13. MFK Trutnov 12 3 2 7 20:22 11
14. SK Kosmonosy 12 2 2 8 13:33 8
15. FK Čáslav 12 2 1 9 15:25 7
16. FK Letohrad 12 1 1 10 6:27 4

Krajský přebor

Chrastava - Sedmihorky 0:5

Košťálov - Stráž p. R. 4:2

Lomnice n. P. - Hrádek n. N. 1:4

Videosestřih Ivo Zahradníka:


Tabulka:

1. Hrádek n.N. 11 10 1 0 42:7 31
2. FC Pěnčín 11 10 1 0 39:5 31
3. Velké Hamry B 11 7 1 3 30:19 22
4. Frýdlant 11 6 2 3 26:17 20
5. Višňová 11 5 3 3 16:28 18
6. Skalice 11 5 2 4 32:21 17
7. Chrastava 11 5 2 4 23:22 17
8. Sedmihorky 11 4 3 4 18:18 15
9. Košťálov 11 3 2 6 21:25 11
10. Stráž p. R. 11 3 0 8 21:38 9
11. Lomnice n. Pop. 11 2 2 7 19:30 8
12. Železný Brod 11 2 2 7 21:36 8
13. Nový Bor 11 1 4 6 14:34 7
14. VTJ Rapid Liberec   
11 0 3 8 17:39 3

I.A třída

Semily - Krásná Studánka 2:1

Bělá - Žibřidice 3:3

Sokol Pěnčín - Studenec 3:0

Tabulka:

1. Sokol Pěnčín
11 9 1 1 33:14 28
2. Bělá 11 6 4 1 26:15 22
3. Bílý Kostel n. N. 10 6 2 2 27:22 20
4. Rozstání 10 6 1 3 30:21 19
5. Rychnov 11 5 3 3 36:25 18
6. Studenec 11 4 4 3 31:25 16
7. Mšeno 10 4 4 2 24:19 16
8. Ruprechtice 11 3 3 5 20:24 12
9. Mimoň 11 3 3 5 21:28 12
10. Žibřidice 11 3 3 5 25:33 12
11. Vesec 10 3 2 5 24:27 11
12. Semily 11 3 1 7 11:21 10
13. Doubí 11 3 0 8 12:27 9
14. Krásná Studánka    
11 1 1 9 9:28 4

I.B třída východ

Držkov - Zásada 0:1
Albrechtice - Turnov B 6:3
Jilemnice - Desná 1:1
Lučany - Železný Brod B 2:1
Jablonec n. J. - Přepeře B 2:3
FC Pěnčín B - Smržovka 5:2 Fotogalerie z utkání na Našem Jablonecku

Obrazem: Fotbalisté FC Pěnčín B zdolali TJ Spartak Smržovka

Tabulka:

1. Držkov 11 9 1 1 51:17 28
2. Jilemnice 11 7 1 3 43:29 22
3. Zásada 11 7 0 4 29:20 21
4. FC Pěnčín B 11 6 2 3 45:32 20
5. Desná 11 6 1 4 37:29 19
6. Turnov B 11 6 1 4 31:26 19
7. Smržovka 11 6 0 5 29:27 18
8. Albrechtice/ Jiřetín  
11 5 1 5 32:33 16
9. Plavy 10 5 0 5 24:20 15
10. Přepeře B 11 5 0 6 23:30 15
11. Železný Brod B 11 3 1 7 15:31 10
12. Lučany n. N. 11 3 1 7 19:38 10
13. Harrachov 10 2 0 8 17:33 6
14. Jablonec n. J. 11 1 1 9 14:44 4

Okresní přebor

Nová Ves - Libštát 2:0
Mříčná - Stružinec/ Lomnice B 2:2
Martinice - Zálesní Lhota 1:0
Tatobity - Mírová 3:1
Bozkov - Vysoké n. J. 4:0
Roztoky - Horka 5:1

Tabulka:

1. Martinice 10 8 0 2 30:12 24
2. Bozkov 10 7 1 2 34:15 22
3. Roztoky 10 6 2 2 30:13 20
4. Nová Ves 10 6 2 2 22:17 20
5. Vysoké n. J. 10 6 0 4 24:13 18
6. Mříčná 10 4 3 3 18:26 15
7. Libštát 10 4 1 5 25:17 13
8. Zálesní Lhota 10 4 0 6 21:25 12
9. Stružinec/ Lomnice B  
10 2 4 4 19:33 10
10. Horka 10 2 2 6 24:29 8
11. Tatobity 10 2 1 7 13:38 7
12. Mírová p. K. 10 0 2 8 8:30 2

Okresní soutěž

Tabulka po podzimu:

1. SF Studenec/ D. Branná
9 7 1 1 23:6 22
2. Víchová 9 7 0 2 32:15 21
3. SK Studenec B 9 6 2 1 24:13 20
4. Rovensko B 9 5 0 4 22:17 15
5. Semily B 9 4 2 3 21:20 14
6. Benecko 9 4 1 4 28:19 13
7. Poniklá 9 3 1 5 11:29 10
8. Kruh 9 2 1 6 18:29 7
9. Horní Branná 9 1 1 7 14:24 4
10. Kořenov 9 1 1 7 8:29 4

Související články:

Přehled fotbalových výsledků a tabulek 10. podzimního kola

Přehled fotbalových výsledků a tabulek devátého podzimního kola

Přehled fotbalových výsledků a tabulek osmého podzimního kola

Přehled fotbalových výsledků a tabulek sedmého podzimního kola

Přehled fotbalových výsledků a tabulek šestého podzimního kola

Přehled fotbalových výsledků a tabulek pátého podzimního kola

Přehled fotbalových výsledků a tabulek čtvrtého podzimního kola

Přehled fotbalových výsledků a tabulek třetího podzimního kola

Přehled fotbalových výsledků druhého podzimního kola

Přehled fotbalových výsledků prvního podzimního kola

Přehled fotbalových výsledků a tabulek 12. jarního kola

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Multiinstrumentalisté Radim Zenkl a Ondra Kozák vystoupí v Jablonci

Duo vynikajících hudebníků Radim Zenkl & Ondra Kozák s autorským repertoárem, doplněným o bluegrassové, jazzové, swingové, keltské, lidové a „world music" tradicionály v osobitých aranžích, se představí v jabloneckých Tyršových sadech v neděli 21. července od 15 hodin v rámci festivalu Jablonecké tóny 2024. Pozvánka s rozhovorem

Výstava ve Smržovce představí vzpomínky pamětníků 20. století

Ve čtvrtek 25. července 2024 zakotví výstava Příběhy severních Čech - Zlomové okamžiky 20. století ve Smržovce na Lidickém náměstí a setrvá zde až do 15. srpna 2024. Tato exteriérová expozice regionální pobočky Paměti národa Severní Čechy přináší vzpomínky pamětnic a pamětníků na události 20. století, které pobočka dokumentuje v Libereckém a Ústeckém kraji pro sbírku Paměť národa. Více podrobností


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Obrazem: Koncert skupiny Sayonara v Rohozecké restauraci
Papouška Kvida zachránili tanvaldští hasiči
Turnovské kino Sféra nabídne lepší filmové zážitky
Letní čtení v parku pořádá jilemnická knihovna
Cesta Obřím dolem bude v příštích dnech uzavřena

Nejčtenější články

20.07.: Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 19. až 21. července
21.07.: Léto v Maškově zahradě bude ve velkém stylu!
20.07.: Nová léčitelská expozice se účastní Dnů lidové architektury

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT