Přehled fotbalových výsledků a tabulek osmého podzimního kola

01.10.2023 22:02:28 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Pojizeří

Přehled fotbalových výsledků a tabulek osmého podzimního kola

Nabízíme vám přehled fotbalových zápasů všech mužstev v Pojizeří od soboty 30. září do neděle 1. října 2023. Během víkendu se rozpis změní na výsledkový servis, který bude postupně doplněn i o odkazy na podrobnosti z jednotlivých zápasů.

Kam za sportem a zábavou v Pojizeří od 29. září do 1. října

ČFL B

Sobota 10.30: FK Přepeře - SK Zápy 1:1 (0:1)

Videosestřih Ivo Zahradníka:

Tabulka:

1. SK Zápy 9 8 1 0 18:1 25
2. TJ Slovan Velvary 9 6 2 1 22:9 20
3. FK Baník Most - Souš 9 6 2 1 17:8 20
4. FK Ústí n. L. 9 5 1 3 10:7 16
5. FK Chlumec n. C. 9 5 1 3 18:16 16
6. FK Jablonec B 9 4 3 2 15:11 15
7. SK Sokol Brozany 9 4 2 3 11:13 14
8. SK Sparta Kolín 9 3 3 3 14:14 12
9. FK Pardubice B 9 2 5 2 15:16 11
10. FK Mladá Boleslav B 9 3 1 5 13:12 10
11. FK Arsenal Česká Lípa      
9 3 1 5 8:15 10
12. FC Slovan Liberec B 9 2 3 4 13:16 9
13. FK Přepeře 9 2 2 5 13:19 8
14. FC Hradec Králové B 9 1 3 5 10:23 6
15. TJ Sokol Živanice 9 1 2 6 12:15 5
16. FK Teplice B 9 0 2 7 7:21 2

Divize C

FK Turnov - TJ Spoje Praha 1:0 (0:0)

Videosestřih Ivo Zahradníka

Tabulka:

1. TJ Jiskra Ústí n. O. 9 8 1 0 25:5 25
2. SK Benátky n. J. 9 8 1 0 11:1 25
3. TJ Velké Hamry 9 7 0 2 23:14 21
4. FC Slavia Hradec Králové 9 6 0 3 15:10 18
5. MFK Chrudim B 9 5 2 2 16:12 17
6. FK Turnov 9 4 1 4 15:11 13
7. SK Vysoké Mýto 9 4 1 4 13:12 13
8. RMSK Cidlina Nový Bydžov 9 4 1 4 13:18 13
9. FK Benešov 9 4 0 5 14:15 12
10. MFK Trutnov 9 3 1 5 18:17 10
11. FK Dobrovice 9 3 1 5 11:15 10
12. FC Hlinsko 9 3 0 6 12:13 9
13. TJ Spoje Praha 9 2 3 4 10:11 9
14. FK Čáslav 9 2 1 6 14:20 7
15. SK Kosmonosy 9 1 1 7 8:27 4
16. FK Letohrad 9 1 0 8 4:21 3

Krajský přebor

Chrastava - Košťálov 4:3

Sedmihorky - Frýdlant 2:0

Železný Brod - Lomnice n. P. 4:2

Tabulka:

1. Hrádek n.N. 8 7 1 0 28:4 22
2. FC Pěnčín 8 7 1 0 28:5 22
3. Velké Hamry B 8 5 1 2 18:12 16
4. Višňová 8 4 2 2 14:22 14
5. Chrastava 8 4 1 3 17:14 13
6. Frýdlant 8 4 1 3 15:12 13
7. Skalicey 8 3 2 3 24:14 11
8. Sedmihorky 8 3 2 3 11:12 11
9. Stráž p. R. 8 3 0 5 16:20 9
10. Lomnice n.Pop. 8 2 2 4 16:21 8
11. Košťálov 8 2 1 5 13:18 7
12. Železný Brod
8 2 1 5 17:25 7
13. Nový Bor 8 1 2 5 8:26 5
14. VTJ Rapid Liberec   
8 0 1 7 11:31 1

I.A třída

Žibřidice - Semily 3:1

Bělá - Doubí 2:0

Studenec - Rychnov 6:0 (3:0)

Tabulka:

1. Sokol Pěnčín 8 7 1 0 28:10 22
2. Bělá 8 5 2 1 16:9 17
3. Bílý Kostel n. N. 7 5 1 1 21:13 16
4. Studenec 8 4 3 1 27:17 15
5. Rozstání 8 4 1 3 23:17 13
6. Rychnov 8 3 2 3 16:17 11
7. Žibřidice 8 3 1 4 17:17 10
8. Mšeno 8 2 4 2 17:17 10
9. Vesec 7 3 1 3 14:14 10
10. Ruprechtice 8 2 3 3 16:19 9
11. Doubí 8 3 0 5 10:18 9
12. Mimoň 8 2 1 5 12:20 7
13. Semily 8 1 1 6 5:17 4
14. Krásná Studánka    
8 0 1 7 6:23 1

I.B třída východ

Desná - Jablonec n. J. 4:3
Přepeře B - Turnov B 4:1
Plavy - Lučany 3:0
Jilemnice - Držkov 4:7
Smržovka - Zásada 4:3
FC Pěnčín B - Harrachov 6:2
Železný Brod B - Albrechtice 2:3

Tabulka:

1. Držkov 8 7 1 0 42:14 22
2. Turnov B 8 5 1 2 26:13 16
3. Jilemnice 8 5 0 3 34:24 15
4. Desná 8 5 0 3 27:20 15
5. Zásada 8 5 0 3 25:18 15
6. Plavy 8 5 0 3 21:15 15
7. Smržovka 8 5 0 3 20:17 15
8. Přepeře B 8 4 0 4 19:22 12
9. FC Pěnčín B 8 3 2 3 28:24 11
10. Albrechtice/ Jiřetín   
8 2 1 5 19:27 7
11. Železný Brod B 8 2 1 5 9:24 7
12. Harrachov 8 2 0 6 14:25 6
13. Lučany n. N. 8 1 1 6 14:32 4
14. Jablonec n. J. 8 1 1 6 10:33 4

Okresní přebor

Vysoké n. J. - Horka 3:0
Nová Ves - Martinice 2:1
Zálesní Lhota - Mírová 2:0
Mříčná - Tatobity 2:1
Libštát - Bozkov 0:0
Stružinec/ Lomnice B - Roztoky 3:3

Tabulka:

1. Martinice 7 6 0 1 25:8 18
2. Vysoké n. J. 7 5 0 2 22:7 15
3. Libštát 7 4 1 2 22:9 13
4. Bozkov 7 4 1 2 21:11 13
5. Nová Ves 7 4 1 2 15:15 13
6. Zálesní Lhota 7 4 0 3 18:15 12
7. Roztoky 7 3 2 2 19:11 11
8. Mříčná 7 3 2 2 11:18 11
9. Stružinec/ Lomnice B   
7 1 3 3 12:25 6
10. Tatobity 7 1 0 6 8:28 3
11. Horka 7 0 2 5 10:23 2
12. Mírová p. K. 7 0 2 5 7:20 2

Okresní soutěž

Víchová - Kruh 3:2
Kořenov - Benecko 2:5
Horní Branná - SK Studenec B 1:3
Rovensko B - Poniklá 2:1
Semily B - SF Studenec/ D. Branná 2:1

Tabulka:

1. Víchová 7 6 0 1 21:10 18
2. SF Studenec/ D. Branná
7 5 1 1 18:5 16
3. SK Studenec B 7 4 2 1 17:11 14
4. Rovensko B 7 4 0 3 17:11 12
5. Benecko 7 3 1 3 21:14 10
6. Poniklá 7 3 1 3 9:13 10
7. Semily B 7 2 2 3 14:19 8
8. Horní Branná 7 1 1 5 11:19 4
9. Kruh 7 1 1 5 12:21 4
10. Kořenov 7 1 1 5 6:23 4

Související články:

Přehled fotbalových výsledků a tabulek sedmého podzimního kola

Přehled fotbalových výsledků a tabulek šestého podzimního kola

Přehled fotbalových výsledků a tabulek pátého podzimního kola

Přehled fotbalových výsledků a tabulek čtvrtého podzimního kola

Přehled fotbalových výsledků a tabulek třetího podzimního kola

Přehled fotbalových výsledků druhého podzimního kola

Přehled fotbalových výsledků prvního podzimního kola

Přehled fotbalových výsledků a tabulek 12. jarního kola

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Výstava ve Smržovce představí vzpomínky pamětníků 20. století

Ve čtvrtek 25. července 2024 zakotví výstava Příběhy severních Čech - Zlomové okamžiky 20. století ve Smržovce na Lidickém náměstí a setrvá zde až do 15. srpna 2024. Tato exteriérová expozice regionální pobočky Paměti národa Severní Čechy přináší vzpomínky pamětnic a pamětníků na události 20. století, které pobočka dokumentuje v Libereckém a Ústeckém kraji pro sbírku Paměť národa. Více podrobností

Všedobr aneb vše dobré pro tělo i duši

Všedobr na Krásné je první ročník malého jednodenního festivalu, který navazuje na celoroční cyklus dílen a přednášek, které Kittelovo muzeum pořádá. Díky pozvaným hostům se zde v sobotu 10. srpna propojí tradiční léčitelství s novými léčebnými postupy, které zde lidé budou moci poznat nebo si i vyzkoušet. Podrobná pozvánka


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Vítězem JBC 4X Revelations pojedenácté v řadě Tomáš Slavík!
FOTO: Rally Bohemia 2024 ovládl Dominik Stříteský
Sborník Nové pověsti Českého ráje vytvořily turnovské děti
Dny lidové architektury budou opět i v Železném Brodě na Bělišti
Plavecký bazén v Turnově mění další okna, probíhá i výmalba

Nejčtenější články

13.07.: Bohemia Rally 2024 má téměř stovku přihlášených posádek
13.07.: Po stopách filmařů: v kraji se točila Pyšná princezna i Léto s kovbojem
13.07.: Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 12. až 14. července

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT