Přehled fotbalových výsledků a tabulek pátého podzimního kola

20.09.2020 21:32:09 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Pojizeří

Přehled fotbalových výsledků a tabulek pátého podzimního kola

Nabízíme vám přehled fotbalových zápasů všech mužstev v Pojizeří od soboty 19. do neděle 20. září 2020. Během víkendu se rozpis změní na výsledkový servis, který bude postupně doplněn i o odkazy na podrobnosti z jednotlivých zápasů.

Z celků krajského přeboru hrály doma jen Sedmihorky, které s Frýdlantem prohrály 2:3. V I.A třídě Bělá vyzvala Doubí a vyhrála 5:2. Košťálov/ Libštát vedl nad Bílým Kostelem, poté měl blízko k druhému gólu, ale nakonec prohrál 1:3! V I.B třídě Semily jasně ovládly 5:1 derby s Jablonečkem a Mírová zdolala 4:2 Bozkov.

Kompletní přehled sportovních a zábavných akcí o aktuálním víkendu

ČFL B

TJ Jiskra Ústí n. O. - FK Přepeře 1:0 (0:0) Podrobnosti

Videosestřih Ivo Zahradnika:


Tabulka:

1.SK Zápy540112:51301
2. FK Mladá Boleslav B 5 4 0 1 13:10 12 0 0
3. FK Přepeře 5 3 0 2 8:4 10 0 1
4. TJ Jiskra Ústí n. O. 5 3 0 2 10:8 10 0 1
5. FK Chlumec n. C. 5 3 0 2 14:7 9 0 0
6. FK Jablonec B 5 3 0 2 11:10 9 0 0
7. FK Zbuzany 1953 5 3 0 2 10:9 9 0 0
8. FC Hradec Králové B 5 3 0 2 8:5 8 1 0
9. TJ Sokol Živanice 5 3 0 2 7:5 8 1 0
10. TJ Slovan Velvary 5 3 0 2 5:7 8 1 0
11. FC Slovan Liberec B 5 2 0 3 11:11 6 0 0
12. FK Pardubice B 5 2 0 3 7:11 6 0 0
13. FK Dukla Praha B 5 2 0 3 8:14 5 1 0
14. SK Sokol Brozany 5 1 0 4 3:6 4 0 1
15. FK Teplice B 5 1 0 4 4:11 3 1 1
16.Bohemians Praha 1905 B  
50051:9000

Krajský přebor

Doksy - Železný Brod 4:1 (1:1)

Nový Bor - Rovensko 1:1 (0:1) Podrobnosti

Stráž p. R. - Turnov 1:3 (0:1) Podrobnosti

Sedmihorky - Frýdlant 2:3 (1:3) Podrobnosti

Tabulka:

1.Turnov541017:513  
2. Višňová 5 4 1 0 13:6 13    
3. Skalice 5 4 0 1 14:8 12    
4. Frýdlant 4 3 1 0 11:6 10    
5. Doksy 4 2 2 0 12:5 8    
6. Hrádek n. N. 5 2 1 2 12:10 7    
7. Mšeno 5 2 1 2 11:11 7    
8. Nový Bor 5 2 1 2 6:7 7    
9. Sedmihorky 5 1 1 3 9:13 4    
10. Stráž p. R. 5 1 1 3 9:14 4    
11. Rovensko p. T.       
5 1 1 3 6:11 4    
12. Železný Brod 5 1 0 4 8:12 3    
13. Chrastava 5 1 0 4 5:19 3    
14.Desná50149:151  

I.A třída

Sokol Pěnčín - Hejnice 4:4 (2:2)

Jenišovice - Krásná Studánka 1:1 (1:0)

Bělá - Doubí 5:2 (3:1) Podrobnosti

Mimoň - Lomnice n. P. 0:2 (0:1) Podrobnosti

Košťálov/ Libštát - Bílý Kostel 1:3 (1:0) Podrobnosti a fotogalerie

Tabulka:

1.Velké Hamry B550026:415  
2. Lomnice n. P. 5 5 0 0 13:1 15    
3. Ruprechtice 5 4 0 1 19:18 12    
4. Krásná Studánka 5 3 1 1 10:7 10    
5. Rynoltice 5 3 0 2 11:7 9    
6. Bílý Kostel n. N. 5 3 0 2 9:7 9    
7. Sokol Pěnčín 5 2 2 1 15:12 8    
8. Hejnice 5 2 1 2 15:14 7    
9. Bělá 5 2 0 3 10:14 6    
10. FC Pěnčín 5 1 1 3 11:9 4    
11. Doubí 5 1 1 3 6:16 4    
12. Jenišovice 5 0 1 4 10:23 1    
13. Mimoň 5 0 1 4 3:16 1    
14.Košťálov/ Libštát    
50058:180  

I.B třída východ

Semily - Jablonec n. J. 5:1 (3:0) Fotogalerie z utkání

Plavy - Přepeře B 3:0 (3:0)
Mírová - Bozkov 4:2 (3:1)
Rychnov - Lučany 2:1 (2:1)
Horní Branná - Smržovka 1:4 (1:1)
Držkov - Studenec 7:2 (2:1)
Harrachov - Albrechtice/ Jiřetín 8:2 (2:1)

Podrobnosti k I.B třídě východ

Tabulka:

1.Rychnov54019:412  
2. Držkov 5 3 2 0 25:6 11    
3. Semily 5 3 0 2 16:10 9    
4. Bozkov 5 3 0 2 16:19 9    
5. Smržovka 5 3 0 2 10:15 9    
6. Přepeře B 5 2 2 1 14:14 8    
7. Harrachov 4 2 1 1 18:13 7    
8. Mírová p. K. 5 2 1 2 12:11 7    
9. Albrechtice/ Jiřetín   
5 2 1 2 14:18 7    
10. Plavy 5 2 0 3 11:6 6    
11. Studenec 5 2 0 3 12:12 6    
12. Lučany n. N. 5 2 0 3 7:8 6    
13. Horní Branná 5 0 1 4 5:20 1    
14.Jablonec n. J.40042:150  

Okresní přebor

Poniklá - Benecko 3:2 (0:1)
Mříčná - Stružinec 1:6 (0:3)
Martinice - Vysoké n. J. 7:0 (3:0)
Roztoky - Jilemnice 3:5 (3:1)
Libštát - Nová Ves 1:0 (1:0)

Podrobnosti k okresnímu přeboru

Tabulka:

1.Libštát550020:515  
2. Jilemnice 5 4 1 0 21:7 13    
3. Martinice 5 3 1 1 14:6 10    
4. Roztoky 5 3 0 2 24:10 9    
5. Mříčná 5 3 0 2 15:11 9    
6. Poniklá 5 2 1 2 10:14 7    
7. Nová Ves 5 1 2 2 5:8 5    
8. Stružinec 5 1 1 3 12:14 4    
9. Benecko 5 0 0 5 6:25 0    
10.Vysoké n. J.          
50053:300  

Okresní soutěž

Kruh - Přepeře C 6:0 (3:0)
SF Studenec - Víchová 1:1 (1:1)
Bozkov B - Tatobity 4:5 (1:4)
SK Studenec B - Horka 1:6 (0:3)
Rovensko B - Zálesní Lhota 2:1 (1:0)
Semily B - Horní Branná B 5:1 (2:0)

Podrobnosti k okresní soutěži

Tabulka:

1.Kruh 650130:1615  
2. Tatobity 6 5 0 1 24:10 15    
3. Horka 6 4 0 2 29:10 12    
4. SK Studenec B 6 4 0 2 25:17 12    
5. Víchová 6 3 2 1 13:7 11    
6. Bozkov B 6 3 1 2 24:22 10    
7. Rovensko B 6 3 1 2 11:16 10    
8. Zálesní Lhota 6 2 0 4 17:21 6    
9. Přepeře C 6 2 0 4 10:23 6    
10. SF Studenec 6 1 1 4 8:19 4    
11. Semily B 6 1 0 5 12:27 3    
12.Horní Branná B       
60159:241  

Fotbalisté Přepeř v poháru dál postupují, vyřadili i Vysoké Mýto

Související články:

Přehled fotbalových výsledků a tabulek čtvrtého podzimního kola

Přehled fotbalových výsledků a tabulek třetího podzimního kola

Přehled fotbalových výsledků a tabulek druhého podzimního kola

Přehled fotbalových výsledků prvního podzimního kola

Přepeře vyřadily z Mol cupu druholigový Varnsdorf

Z předkola Poháru LKFS jde dál osm týmů z Pojizeří

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Omezení provozu hradu Valdštejn v úterý 9. srpna

Z důvodu plánované odstávky elektřiny bude hrad Valdštejn v úterý 9. srpna 2022 fungovat v omezeném režimu. „Upozorňujeme návštěvníky hradu Valdštejn, že po dobu odstávky 9. srpna 2022 nebudou v areálu hradu fungovat toalety a platba na pokladně bude možná pouze v hotovosti. V omezeném režimu bude fungovat i občerstvení u hradu, kde rovněž nebudou fungovat toalety a k dispozici bude pouze venkovní stánek s grilem. Děkujeme za pochopení," uvedl za Turnovské památky a cestovní ruch Radim Štícha.

Od 8. do 14. srpna bude výluka na trati Smržovka - Tanvald

Provozovatel dráhy Správa železnic, s. o. informuje o nepřetržité výluce na železniční trati č. 036 Liberec - Harrachov - Szklarska Poręba Górna, která bude probíhat v úseku Smržovka - Tanvald ve dnech 8. srpna 2022 od 0:00 až do 14. srpna 2022 do 23:59. Podrobný článek


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Rukopis cukráře Jíny se stal exponátem srpna v turnovském muzeu
Obrazem: Na rockovém mejdanu v Libštátě zahrály tři kapely
Zpátky doma v Lomnici zazpívají Roman Tomeš a Lukáš Kellner
Netradiční houslový koncert a nová výstava v turnovské synagoze
Při startu přeboru vyhrály Sedmihorky a Lomnice, bodovalo i Rovensko

Nejčtenější články

07.08.: Přehled fotbalových výsledků prvního podzimního kola
08.08.: Při startu přeboru vyhrály Sedmihorky a Lomnice, bodovalo i Rovensko
06.08.: Do divize se vrací fotbalisté Turnova. Jaké jsou změny v kádru?

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Aktuální zpravodajství z regionu Jablonecka.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT