Přehled fotbalových výsledků a tabulek šestého jarního kola

28.04.2024 22:50:05 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Pojizeří

Přehled fotbalových výsledků a tabulek šestého jarního kola

Nabízíme vám přehled fotbalových zápasů všech mužstev v Pojizeří od soboty 27. do neděle 28. dubna 2023. Během víkendu se rozpis změní na výsledkový servis, který bude postupně doplněn i o odkazy na podrobnosti z jednotlivých zápasů.

Kam za sportem a zábavou v Pojizeří od 26. dubna do 1. května

ČFL B

SK Zápy - FK Přepeře 5:0 (3:0)

Videosestřih Ivo Zahradnika:

******

Tabulka:

1. TJ Slovan Velvary 24 16 7 1 49:17 55
2. SK Zápy 24 14 6 4 49:24 48
3. FK Viagem Ústí n. L. 24 14 4 6 43:29 46
4. FK Baník Most - Souš 24 11 9 4 36:23 42
5. SK Sokol Brozany 24 11 7 6 34:27 40
6. FK Jablonec B 24 9 6 9 32:33 33
7. SK Sparta Kolín 24 8 9 7 35:37 33
8. FC Slovan Liberec B 24 8 8 8 36:32 32
9. FK Chlumec n. C. 24 8 6 10 39:44 30
10. FK Pardubice B 24 7 8 9 37:45 29
11. TJ Sokol Živanice 24 7 5 12 32:38 26
12. FK Arsenal Česká Lípa     
24 6 8 10 27:40 26
13. FC Hradec Králové B 24 7 4 13 32:50 25
14. FK Mladá Boleslav B 24 6 4 14 33:35 22
15. FK Teplice B 24 5 4 15 26:45 19
16. FK Přepeře 24 5 5 14 27:48 17

Divize C

TJ Spoje Praha - FK Turnov 2:1 (0:1)

Videosestřih Ivo Zahradnika:

******

Tabulka:

1. TJ Jiskra Ústí n. O. 23 20 2 1 56:15 62
2. TJ Velké Hamry 23 17 3 3 52:27 54
3. SK Benátky n. J. 23 17 1 5 42:21 52
4. SK Vysoké Mýto 23 14 2 7 37:27 44
5. FK Turnov 23 12 4 7 44:23 40
6. MFK Chrudim B 23 11 5 7 43:32 38
7. FK Benešov 23 10 1 12 39:39 31
8. MFK Trutnov 23 9 3 11 39:39 30
9. FC Slavia Hradec Králové 23 9 2 12 32:43 29
10. SK Kosmonosy 23 8 4 11 33:42 28
11. FK Dobrovice 23 7 6 10 25:35 27
12. FC Hlinsko 23 6 5 12 26:36 23
13. TJ Spoje Praha 23 6 5 12 29:40 23
14. RMSK Cidlina Nový Bydžov 23 6 4 13 28:46 22
15. FK Čáslav 23 5 3 15 25:41 18
16. FK Letohrad 23 1 2 20 13:57 5

Krajský přebor

Frýdlant - Sedmihorky 0:1

Košťálov - Chrastava 4:2

Lomnice n. P. - Železný Brod 1:1

Videosestřih Ivo Zahradnika:


Tabulka:

1. FC Pěnčín 18 16 2 0 62:12 50
2. Hrádek n. N.
19 15 3 1 58:15 48
3. Skalice 19 10 4 5 43:26 34
4. Velké Hamry B 18 9 3 6 42:29 30
5. Chrastava 19 9 3 7 44:33 30
6. Višňová 19 8 4 7 29:46 28
7. Sedmihorky 19 7 5 7 28:27 26
8. Frýdlant 19 7 4 8 35:33 25
9. Lomnice n. Pop. 19 6 4 9 42:47 22
10. Železný Brod
19 6 4 9 39:52 22
11. Košťálov 18 5 3 10 33:41 18
12. Stráž p. R. 19 5 3 11 36:54 18
13. Nový Bor 19 2 5 12 24:61 11
14. VTJ Rapid Liberec   
18 1 3 14 27:66 6

I.A třída

Doubí - Bělá 0:3

Rychnov - Studenec 0:4

Semily - Žibřidice 5:1

Tabulka:

1. Sokol Pěnčín 19 17 1 1 63:19 52
2. Bělá 19 13 4 2 51:21 43
3. Studenec 19 11 5 3 59:32 38
4. Bílý Kostel n. N. 19 11 3 5 46:36 36
5. Mšeno 19 8 6 5 38:35 30
6. Rozstání 19 9 1 9 45:43 28
7. Rychnov 19 8 3 8 56:46 27
8. Ruprechtice 19 7 3 9 35:42 24
9. Vesec 19 7 2 10 46:48 23
10. Doubí 19 7 1 11 32:39 22
11. Semily 19 5 1 13 26:44 16
12. Žibřidice 19 4 4 11 34:57 16
13. Krásná Studánka    
19 3 3 13 17:47 12
14. Mimoň 19 3 3 13 31:70 12

I.B třída východ

Albrechtice - Železný Brod B 3:2
Jablonec n. J. - Desná 0:2
Držkov - Jilemnice 3:1
Lučany - Plavy 2:1
Zásada - Smržovka 3:3
Turnov B - Přepeře B 4:0
Harrachov - FC Pěnčín B ?

Tabulka:

1. Držkov 19 14 2 3 77:35 44
2. Jilemnice 19 12 2 5 66:42 38
3. Plavy 18 12 0 6 51:31 36
4. FC Pěnčín B 17 11 2 4 71:43 35
5. Smržovka 19 11 1 7 53:40 34
6. Desná 19 10 2 7 56:38 32
7. Zásada 19 10 2 7 47:39 32
8. Turnov B 19 9 1 9 46:49 28
9. Albrechtice/ Jiřetín   
19 7 4 8 49:53 25
10. Přepeře B 19 7 0 12 35:60 21
11. Harrachov 18 6 2 10 47:51 20
12. Lučany n. N. 19 5 2 12 28:62 17
13. Železný Brod B 19 4 2 13 30:60 14
14. Jablonec n. J. 19 1 2 16 21:74 5

I.B třída západ

Kamenice - Rovensko 2:0

Pořadí: 1. Arsenal Česká Lípa B 49 (111:23), ...9. Rovensko 25 (33:39).

Okresní přebor

Martinice - Bozkov 1:1
Nová Ves - Mírová 2:0
Mříčná - Roztoky 0:8
Zálesní Lhota - Tatobity 3:2
Libštát - Horka 7:1
Stružinec/ Lomnice B - Vysoké 2:1

Tabulka:

1. Martinice 15 10 2 3 42:22 32
2. Bozkov 15 9 4 2 44:22 31
3. Roztoky 15 9 3 3 49:19 30
4. Nová Ves 15 7 3 5 31:30 24
5. Libštát 15 7 1 7 42:24 22
6. Vysoké n. J. 15 7 1 7 31:25 22
7. Stružinec/ Lomnice B 
15 6 4 5 38:42 22
8. Zálesní Lhota 15 7 1 7 34:38 22
9. Mříčná 15 5 4 6 28:47 19
10. Horka 15 3 3 9 36:50 12
11. Tatobity 15 3 3 9 23:53 12
12. Mírová p. K. 15 1 3 11 16:42 6

Okresní soutěž

SF Studenec/ D. Branná - Horní Branná 0:0
Kořenov - Víchová 1:4
Kruh - Rovensko B 3:2
Benecko - Semily B 7:2
SK Studenec B - Poniklá 8:1

Tabulka:

1. SK Studenec B 12 9 2 1 39:15 29
2. Víchová 12 9 0 3 40:22 27
3. SF Studenec/D. Branná 12 8 2 2 25:9 26
4. Rovensko B 12 6 1 5 28:21 19
5. Semily B 12 5 2 5 29:31 17
6. Benecko 11 5 1 5 35:24 16
7. Poniklá 12 4 1 7 18:40 13
8. Kruh 12 3 1 8 22:45 10
9. Horní Branná 11 2 2 7 22:24 8
10. Kořenov 12 1 2 9 11:38 5

Související články:

Přehled fotbalových výsledků a tabulek pátého jarního kola

Přehled fotbalových výsledků a tabulek čtvrtého jarního kola

Přehled fotbalových výsledků a tabulek třetího jarního kola

Přehled fotbalových výsledků a tabulek druhého jarního kola

Přehled fotbalových výsledků a tabulek prvního jarního kola

FOTO: Beran a Bizon pozvali do Svojku fotbalové hosty

Přehled fotbalových výsledků a tabulek 14. podzimního kola

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Výstava ve Smržovce představí vzpomínky pamětníků 20. století

Ve čtvrtek 25. července 2024 zakotví výstava Příběhy severních Čech - Zlomové okamžiky 20. století ve Smržovce na Lidickém náměstí a setrvá zde až do 15. srpna 2024. Tato exteriérová expozice regionální pobočky Paměti národa Severní Čechy přináší vzpomínky pamětnic a pamětníků na události 20. století, které pobočka dokumentuje v Libereckém a Ústeckém kraji pro sbírku Paměť národa. Více podrobností

Všedobr aneb vše dobré pro tělo i duši

Všedobr na Krásné je první ročník malého jednodenního festivalu, který navazuje na celoroční cyklus dílen a přednášek, které Kittelovo muzeum pořádá. Díky pozvaným hostům se zde v sobotu 10. srpna propojí tradiční léčitelství s novými léčebnými postupy, které zde lidé budou moci poznat nebo si i vyzkoušet. Podrobná pozvánka


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Vítězem JBC 4X Revelations pojedenácté v řadě Tomáš Slavík!
FOTO: Rally Bohemia 2024 ovládl Dominik Stříteský
Sborník Nové pověsti Českého ráje vytvořily turnovské děti
Dny lidové architektury budou opět i v Železném Brodě na Bělišti
Plavecký bazén v Turnově mění další okna, probíhá i výmalba

Nejčtenější články

13.07.: Bohemia Rally 2024 má téměř stovku přihlášených posádek
13.07.: Po stopách filmařů: v kraji se točila Pyšná princezna i Léto s kovbojem
13.07.: Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 12. až 14. července

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT