Přehled fotbalových výsledků a tabulek třetího podzimního kola

21.08.2022 20:31:43 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Pojizeří

Přehled fotbalových výsledků a tabulek třetího podzimního kola

Nabízíme vám přehled fotbalových zápasů všech mužstev v Pojizeří od soboty 20. do neděle 21. srpna 2022. Během víkendu se rozpis změní na výsledkový servis, který bude postupně doplněn i o odkazy na podrobnosti z jednotlivých zápasů.

Kromě krajských soutěží se o tomto víkendu rozjíždí prvním kolem už i okresní fotbalové soutěže. Přepeře sobotní domácí zápas proti rezervě Pardubic nevyhrály a podlehly 1:2. Turnov naopak získal první divizní výhru, když proti Letohradu uhájil výsledek 2:1. V krajském přeboru si připsaly výhry Rovensko i Sedmihorky, dosud vedoucí Lomnice prohrála těsně na trávníku jabloneckého Pěnčína.

Kompletní přehled sportovních a zábavných akcí o aktuálním víkendu

ČFL B

FK Přepeře - FK Pardubice B 1:2 (0:1) Podrobnosti a fotogalerie

Videosestřih Ivo Zahradnika ze zápasu:

Tabulka:

1. FK Viktoria Žižkov 3 2 1 0 7:0 7    
2. FK Ústí n. L. 3 2 1 0 9:4 7    
3. FK Pardubice B 3 2 1 0 5:2 7    
4. FK Chlumec n. C. 3 2 1 0 4:2 7    
5. SK Sparta Kolín 3 2 0 1 11:5 6    
6. FK Teplice B 3 2 0 1 6:4 6    
7. SK Sokol Brozany 3 2 0 1 4:3 6    
8. SK Zápy 3 1 2 0 6:5 5    
9. TJ Slovan Velvary 3 1 1 1 5:4 4    
10. FK Mladá Boleslav B 3 1 1 1 3:4 4    
11. TJ Sokol Živanice 3 0 2 1 5:6 2    
12. FC Hradec Králové B 3 0 1 2 2:5 1    
13. SK Benešov 3 0 1 2 1:4 1    
14. FK Jablonec B 3 0 1 2 1:6 1    
15. FK Přepeře 3 0 1 2 3:10 1    
16. FK Baník Most - Souš       
3 0 0 3 1:9 0    

Divize C

FK Turnov - FK Letohrad 2:1 (1:1) Podrobnosti

Tabulka:

1. FC Hlinsko 3 3 0 0 10:2 9    
2. FC Slovan Liberec B 3 3 0 0 5:2 9    
3. TJ Velké Hamry 3 2 1 0 7:1 7    
4. SK Benátky nad Jizerou 3 2 1 0 6:2 7    
5. MFK Trutnov 3 2 1 0 4:2 7    
6. SK Vysoké Mýto 3 1 1 1 5:2 4    
7. RMSK Cidlina Nový Bydžov 3 1 1 1 4:3 4    
8. FK Turnov 3 1 0 2 5:6 3    
9. FK Čáslav 3 1 0 2 4:6 3    
10. FK Letohrad 3 1 0 2 3:5 3    
11. TJ Jiskra Ústí n. O. 3 1 0 2 3:5 3    
12. TJ Dvůr Králové n. L. 3 1 0 2 3:7 3    
13. FK Brandýs n. L. 3 1 0 2 2:7 3    
14. FK Náchod 3 0 1 2 0:2 1    
15. FK Dobrovice 3 0 1 2 2:6 1    
16. MFK Chrudim B 3 0 1 2 1:6 1    

Krajský přebor

Rovensko p. T. - Studenec 4:1 (1:0) Podrobnosti a fotografie z utkání

FC Pěnčín - Lomnice n. P. 4:3 (2:1) Podrobnosti a videosestřih

Sedmihorky - Velké Hamry B 3:0 (0:0) Podrobnosti

Železný Brod - Frýdlant 1:1 (1:0) Podrobnosti

Tabulka:

1. Stráž p. R. 3 2 1 0 10:2 7    
2. Sedmihorky 3 2 1 0 7:1 7    
3. Lomnice n. Pop.     
3 2 0 1 11:7 6    
4. Višňová 3 2 0 1 8:5 6    
5. Hrádek n. N. 3 1 2 0 5:3 5    
6. Frýdlant 3 1 2 0 5:3 5    
7. Rovensko p. T. 3 1 1 1 6:4 4    
8. FC Pěnčín 3 1 1 1 7:8 4    
9. Velké Hamry B 3 1 1 1 5:6 4    
10. Nový Bor 3 1 0 2 8:7 3    
11. Skalice 3 1 0 2 7:7 3    
12. Železný Brod 3 0 2 1 3:8 2    
13. Studenec 3 0 1 2 5:12 1    
14. Mimoň 3 0 0 3 1:15 0    

I.A třída

Semily - Doubí 2:4 (1:3) Podrobnosti

Bělá - Krásná Studánka 0:3 (0:0)  Podrobnosti

Košťálov/ Libštát - Sokol Pěnčín 2:1 (2:1)  Podrobnosti

Tabulka:

1. Vesec 3 3 0 0 17:6 9    
2. Košťálov/ Libštát 3 3 0 0 10:3 9    
3. Chrastava 3 3 0 0 11:6 9    
4. Krásná Studánka 3 2 1 0 6:0 7    
5. Rozstání 3 2 0 1 10:8 6    
6. Doubí 3 2 0 1 8:6 6    
7. Hejnice 3 1 1 1 4:5 4    
8. Sokol Pěnčín 3 1 0 2 5:4 3    
9. Loko Česká Lípa     
3 1 0 2 10:10 3    
10. Bělá 3 1 0 2 6:8 3    
11. Žibřidice 3 1 0 2 3:9 3    
12. Bílý Kostel na. N. 3 0 0 3 7:12 0    
13. Rychnov 3 0 0 3 3:10 0    
14. Semily 3 0 0 3 3:16 0    

I.B třída východ

Desná - Harrachov 0:4 (0:0)
Přepeře B - Bozkov 3:0 (2:0)
Plavy - Smržovka 4:0 (1:0)
Mírová p. K. - Mšeno 3:5 (1:5)
FC Pěnčín B - Albrechtice 5:0 (3:0)
Jablonec n. J. - Držkov 2:0 (1:0)
Roztoky - Lučany n. N. 1:0 (1:0)

Podrobnosti k I.B třídě východ

Tabulka:

1. Harrachov 3 3 0 0 10:4 9    
2. FC Pěnčín B 3 2 1 0 12:1 7    
3. Přepeře B 3 2 1 0 11:3 7    
4. Jablonec n. J. 3 2 1 0 5:2 7    
5. Držkov 3 2 0 1 9:3 6    
6. Mšeno 3 1 2 0 7:5 5    
7. Plavy 3 1 1 1 8:5 4    
8. Roztoky 3 1 1 1 1:1 4    
9. Smržovka 3 1 0 2 1:9 3    
10. Lučany n. N. 3 0 2 1 4:5 2    
11. Mírová p. K. 3 0 1 2 6:9 1    
12. Albrechtice/ Jiřetín   
3 0 1 2 3:9 1    
13. Desná 3 0 1 2 1:12 1    
14. Bozkov 3 0 0 3 0:10 0    

I.B třída západ

Nové Město p. S. - Jilemnice 2:1 (2:0) Podrobnosti

1. Hodkovice 3 3 0 0 11:1 9    
2. Cvikov 3 2 1 0 9:4 7    
3. VTJ Rapid Liberec   
3 2 0 1 7:3 6    
4. Jestřebí/Provodín 3 2 0 1 10:7 6    
5. Ruprechtice 3 2 0 1 5:3 6    
6. Hrádek n.N. B 3 2 0 1 4:4 6    
7. Nové Město p. S. 3 2 0 1 8:9 6    
8. Vratislavice 3 1 1 1 8:5 4    
9. Kamenice 3 1 1 1 7:6 4    
10. Dubnice 3 1 0 2 5:10 3    
11. Doksy 3 0 2 1 3:4 2    
12. Jablonné v P. 3 0 1 2 3:7 1    
13. Jilemnice 3 0 0 3 2:10 0    
14. Skalice B 3 0 0 3 3:12 0    

Okresní přebor

Martinice - Horní Branná 5:1 (2:0)
Turnov B - Mříčná 8:1 (3:0)
Horka - Tatobity 2:4 (0:1)
Zálesní Lhota - Poniklá - hosté nepřijeli, dojde ke kontumaci
Stružinec/ Lomnice B - Nová Ves 10:1 (7:0)

Podrobnosti k okresnímu přeboru

Okresní soutěž

Vysoké n. J - Rovensko B 5:1 (3:0)
SF Studenec/ Dolní Branná - Semily B 9:0 (3:0)
Benecko - Kruh 1:4 (1:1)
Bozkov B - Kořenov 1:2 (0:1)
SK Studenec B - Víchová 1:0 (0:0) Fotografie z utkání

Podrobnosti k okresní soutěži

Vynikající fotbalista a nyní masér Rudolf Gergel oslavil 70 let

Související články:

Přehled fotbalových výsledků a tabulek druhého podzimního kola

V přípravě na přebor Libštát porazil 6:3 rezervu Semil

Velvary vyřadily Turnov z Mol cupu

Přehled fotbalových výsledků prvního podzimního kola

Do divize se vrací fotbalisté Turnova. Jaké jsou změny v kádru?

V jakých soutěžích budou hrát pojizerské týmy?

Přepeře chtějí s novým trenérem navázat na velmi úspěšnou sezonu

Turnov v Mol cupu postoupil přes Vilémov

Přehled fotbalových výsledků a tabulek 11. jarního kola

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Hlava v pohodě na semináři v Turnově

Duševní zdraví dospívajících je hlavním tématem nového projektu Vzdělávacího centra Turnov, o. p. s., který nese název Hlava v pohodě. Seminář Duševní obtíže a duševní nemoci dospívajících se koná ve středu 12. října 2022 od 15 do 18 hodin v budově OA, HŠ a SOŠ Turnov ve Zborovské ulici. Zaměřen je na pedagogické pracovníky, kteří pracují s žáky ve věku 11-16 let, vítáni jsou ovšem také rodiče a vůbec všichni, kdo se o problematiku zajímají. Přihlášky a případné dotazy zasílejte do 6. října na adresu tomanova@vctu.cz.

Prameny pod Valdštejnem a Boží voda v Turnově jsou pitné

Odbor životního prostředí města Turnov informuje, že podle posledních rozborů je voda ve sledovaných pramenech pitná. Výsledky rozboru pramene pod Valdštejnem a pramene Boží voda v Turnově z 15. září 2022 vyhovují hygienickým limitům požadovaným vyhláškou Ministerstva zdravotnictví ČR č. 252/2004 Sb., v platném znění. Voda je z obou pramenů pitná.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

V Rokytnici nad Jizerou pořádají Svatomichaelskou pouť
Svatováclavský turnaj v Turnově vyhrál tým Proseč C. F.
Hokejová 3. třída HC Turnov přivezla z Vrchlabí zlaté medaile
Mladí hokejisté rozjíždí své soutěže
V semilském muzeu otevřou zároveň dvě výstavy

Nejčtenější články

26.09.: Mezi Železným Brodem a Semilami vykolejil vlak
26.09.: Opustil nás kameraman a novinář Milan Brunclík
27.09.: V Semilech je o složení radnice jasno

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

E-shop se sportovním oblečením a vybavením

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT