Přehled fotbalových výsledků desátého podzimního kola

13.10.2019 21:01:22 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Pojizeří

Přehled fotbalových výsledků desátého podzimního kola

Nabízíme vám přehled fotbalových zápasů všech mužstev v Pojizeří od soboty 12. do neděle 13. října 2019. Během víkendu se rozpis změní na výsledkový servis, který bude postupně doplněn i o odkazy na podrobnosti z jednotlivých zápasů.

Přepeře v ČFL přivítaly další ligovou rezervu, tentokrát FK Mladá Boleslav, a dokázaly ji porazit 3:1. V krajském přeboru Rovensko v sobotu hostilo Mšeno, vedlo 1:0, ale ve druhém poločase hosté zápas otočili. Turnov v neděli porazil v derby 3:1 Železný Brod.

V I.A třídě byl hitem sobotní duel Košťálov/ Libštát - Lomnice n. P., tedy střet třetího s druhým mužstvem tabulky a hosté nakonec vyhráli jediným gólem 0:1. První Bělá ve stejný den přivítala Jenišovice a tentokrát narazila kosa na kámen, když hosté vyhráli 1:2. Tím se také lomnice vrací do čela tabulky.

Kompletní přehled sportovních a zábavných akcí o aktuálním víkendu

Fortuna ČFL B

FK Přepeře - FK Mladá Boleslav B 3:1 (1:0) Podrobnosti a fotogalerie

Videosestřih Ivo Zahradnika:

Tabulka:

1.SK Zápy1080225:132411
2.TJ Sokol Živanice 1080223:132411
3.FK Jablonec B 1070318:132111
4.FK Zbuzany 1953 1060423:172013
5.FC Hradec Králové B 1050516:101713
6.FK Dukla Praha B 1050525:231601
7.FK Chlumec n. C. 1050520:181601
8.FK Přepeře 1050521:171500
9.TJ Jiskra Ústí n. O.1050515:191500
10.FK Mladá Boleslav B 1050525:181421
11.TJ Slovan Velvary1050516:151421
12.FK Pardubice B 1050518:221320
13.Bohemians Praha 1905 B      1040621:241211
14.FC Slovan Liberec B 1040615:241110
15.FK Teplice B 1020813:30521
16.SK Sokol Brozany101098:26300

Krajský přebor

Nový Bor - Sedmihorky 0:1 (0:1) Podrobnosti

Rovensko - Mšeno 1:3 (1:0) Podrobnosti

Turnov - Železný Brod 3:1 (2:0) Podrobnosti

Tabulka:

1.Doksy1090122:1127
2.Višňová1072130:1023
3.Mšeno 1070320:1321
4.Turnov1061334:1919
5.Skalice1061318:919
6.Frýdlant1052321:1617
7.Chrastava1051431:2216
8.Nový Bor1051418:1816
9.Hrádek n. N.1032515:2211
10.Stráž p. R.1031622:2710
11.Desná1030720:399
12.Sedmihorky 1022615:248
13.Železný Brod1011812:294
14.Rovensko p. T.       
100287:262

I.A třída

Ruprechtice - Horní Branná 5:0 (0:0) Podrobnosti

Košťálov/ Libštát - Lomnice n. P. 0:1 (0:1) Podrobnosti a fotogalerie!

Sokol Pěnčín - Hejnice 5:1 (3:0) Podrobnosti

Bělá - Jenišovice 1:2 (0:0) Podrobnosti

Tabulka:

1.Lomnice n. P. 1082034:926
2.Bělá 1081136:1525
3.FC Pěnčín 1060423:2318
4.Košťálov/ Libštát     
1051427:1816
5.Bílý Kostel n. N. 1050528:2215
6.Rynoltice1050521:2115
7.Sokol Pěnčín942323:1914
8.Jenišovice 942318:2314
9.Ruprechtice 1041525:2713
10.Mimoň 1041516:3113
11.Krásná Studánka 1040628:2912
12.Hejnice1031623:2310
13.Doubí1020820:336
14.Horní Branná 1011813:424

I.B třída východ

Přepeře B - Rychnov 7:1 (6:0)
Albrechtice - Smržovka 2:5 (1:2)
Jablonec n. J. - Semily 0:5 (0:2)
Plavy - Harrachov 2:0 (1:0)
Bozkov - Lučany n. N. 4:1 (1:0)
Hodkovice - Držkov 3:3 (2:1)
Studenec - Velké Hamry B 2:4 (2:1)

Podrobnosti k I.B třídě

Tabulka:

1.Velké Hamry B 1081143:1825
2.Přepeře B 1071238:2022
3.Albrechtice/ Jiřetín    1070337:2021
4.Plavy 1062231:1720
5.Smržovka 1052326:2217
6.Hodkovice1041531:2913
7.Rychnov1041529:3213
8.Harrachov 1041524:2813
9.Lučany n. N. 1040622:2712
10.Semily 1032521:2711
11.Bozkov 1032518:3111
12.Studenec 1023520:269
13.Držkov 1022617:268
14.Jablonec n. J.1020813:476

Winner sport Okresní přebor

Martinice - Vysoké n. J. 3:1 (1:1)
Benecko - Mříčná 4:5 (1:3)
Jilemnice - Roztoky 1:1 (0:1)
Nová Ves - Libštát 1:5 (0:1) Fotogalerie a video z utkání


Horní Branná B - Mírová 3:5 (1:2)
Stružinec - Poniklá odloženo na 28. 3.

Podrobnosti k okresnímu přeboru

Tabulka:

1.Mírová p. K. 1091047:1528
2.Libštát 1072144:2123
3.Roztoky 1062233:1920
4.Jilemnice 953123:1418
5.Martinice 1052329:3117
6.Poniklá933323:2212
7.Mříčná 1032529:4311
8.Nová Ves 1031635:3010
9.Stružinec 931513:2410
10.Benecko 1021721:357
11.Horní Branná B        1013618:356
12.Vysoké n. J. 901810:361

Okresní soutěž

Košťálov/ Libštát C - Bozkov B 4:2 (1:2)
Víchová - Zálesní Lhota 5:1 (2:1)
Horka - SK Studenec B 6:1 (2:1)
Kruh - Tatobity 7:1 (3:1)
Sport Future Studenec - Rovensko B 2:2 (0:0)
Přepeře C - Semily B 4:1 (2:0)

Podrobnosti k okresní soutěži

Tabulka:

1.Víchová 1071229:922
2.Tatobity1070328:2321
3.Rovensko B 1053230:2218
4.Přepeře C 960336:2918
5.Horka 1060429:2318
6.Kruh 950432:2215
7.Bozkov B 1041524:2813
8.Zálesní Lhota 1040625:3112
9.SK Studenec B 1032532:3711
10.Semily B 1030725:419
11.Košťálov/ Libštát C   821518:257
12.SF Studenec 1012715:335

Související články:

Přehled fotbalových výsledků a tabulek devátého podzimního kola

Přehled fotbalových výsledků a tabulek osmého podzimního kola

Přehled fotbalových výsledků a tabulek sedmého podzimního kola

Přehled fotbalových výsledků a tabulek šestého podzimního kola

Přehled fotbalových výsledků a tabulek pátého podzimního kola

Přehled fotbalových výsledků a tabulek čtvrtého podzimního kola

Přehled fotbalových výsledků a tabulek třetího podzimního kola

Druhé kolo Mol cupu rozhodla v Přepeřích pro Chrudim jediná branka

Přehled fotbalových výsledků a tabulek druhého podzimního kola

Přehled fotbalových výsledků prvního podzimního kola

Michal Kupka: ČFL už je nad plán, těším se na zápasy s ligovými béčky 

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Multiinstrumentalisté Radim Zenkl a Ondra Kozák vystoupí v Jablonci

Duo vynikajících hudebníků Radim Zenkl & Ondra Kozák s autorským repertoárem, doplněným o bluegrassové, jazzové, swingové, keltské, lidové a „world music" tradicionály v osobitých aranžích, se představí v jabloneckých Tyršových sadech v neděli 21. července od 15 hodin v rámci festivalu Jablonecké tóny 2024. Pozvánka s rozhovorem

Výstava ve Smržovce představí vzpomínky pamětníků 20. století

Ve čtvrtek 25. července 2024 zakotví výstava Příběhy severních Čech - Zlomové okamžiky 20. století ve Smržovce na Lidickém náměstí a setrvá zde až do 15. srpna 2024. Tato exteriérová expozice regionální pobočky Paměti národa Severní Čechy přináší vzpomínky pamětnic a pamětníků na události 20. století, které pobočka dokumentuje v Libereckém a Ústeckém kraji pro sbírku Paměť národa. Více podrobností


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Horská služba měla na začátku prázdnin již mnoho zásahů
Podsemínský most se dočká obnovy, memorandum deklarují oba kraje
Nejvyšší bod střechy Gymnázia Turnov se opravuje
Sedmihorské léto 2024 pokračuje koncerty i divadelními představeními
Vznikla nová geologická expozice Geoparku Český ráj

Nejčtenější články

17.07.: Dětské centrum Stonožka vyroste v Turnově na sídlišti u nádraží
16.07.: Nové městské byty v turnovské ulici Skálova budou brzy k pronájmu
16.07.: Jubilejní desátý Pelechovský pohár kořistí pořadatelů z Proseče

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT