Přepeře nezvládly derby s rezervou Jablonce

12.04.2023 21:25:00 | Autor: FK Přepeře a Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Přepeře

V sobotu přivítaly Přepeře v derby rezervu Jablonce a chtěly navázat na předchozí tři zápasy, kdy je vždy porazily. Tentokrát se ovšem hrál úplně jiný zápas!

FK Přepeře - FK Jablonec B 0:4 (0:2)

V úvodu se hrál opatrný fotbal a do první šance se dostali Přepeřští. V 8. minutě se vápně uvolnil Vyčítal, míč předložil do pravé strany a střela Ugwu skončila jen na boční síti. V 15. minutě domácí chybovali ve středu hřiště, míč se rychle přenesl do pravé strany, Kubín odcentroval do vápna, kde se míč dostal k nabíhajícímu Gašimu, a ten z malého vápna otevřel skóre. Od této chvíle byli Jablonečtí lepší, rychlejší a důraznější. Ve 39. minutě si na dlouhý odkop Vošahlíka naběhl Podzimek a po nedorozumění domácí obrany přeloboval domácího Tkachenka - 0:2.

Do druhého poločasu šli domácí s odhodláním změnit výsledek, ale hned v jeho úvodu, ve 47. minutě zahrávali hosté roh. Tkachenkovi centr vypadl z rukavic a Podzimek měl lehkou práci uklidit míč do prázdné branky - 0:3. V 65. minutě unikl po pravé straně domácí Vyčítal, předložil míč na penaltu, kde našel Pavlatu. Jeho střelu k tyči však vykopl z brankové čáry hostující Diviš. V 74. minutě našel Jimmy na levé straně Angelozziho, ten se zbavil obránce, ale jeho střela rozvlnila jen boční síť a kopalo se od branky. Dlouhý nákop od brankáře jablonečtí prodloužili, nabíhající Gaši vystřelil z pravé strany a Tkachenko si jeho prudkou střelu srazil do branky - 0:4. V 87. minutě mohli domácí vstřelit alespoň čestnou branku. Na půlce obral Ejoor o míč Štěpánka a z půlky postupoval sám na Richtera, ale místo nahrávky na nabíhajícího Angelozziho, který by zakončoval do opuštěné branky, vystřelil, ale brankář jeho pokus vyrazil...

„Dnes jsme předvedli jeden z nejhorších výkonů. Všude jsme byli druzí, hosté byli rychlejší, důraznější a přesnější. A bohužel ani náš brankář neměl svůj den... Body putují do Jablonce naprosto zaslouženě," hodnotil utkání za FK Přepeře Miroslav Kvapil.

Branky: 15. a 75. Gaši, 39. a 47. Podzimek. Rozhodčí: Fojtík - Vojtěch, Braun, ŽK: 3:1. Diváků: 250. Přepeře: Tkachenko - Janošík, Tvaroha, Nesvadba, Knejzlík - Pavlata, Bulíř - Martan (46. Pejčič), Vyčítal (77. Ejoor), Novák (40. Angelozzi) - Ugwu (59. Jimmy). Jablonec B: Richter- Konda, Vošahlík, Štěpánek, Diviš - Gaši (85. Werani), Rozkovec, Kubín (85. Malý) , Nykrín (77. Stibor) - Podzimek (77. Linhart) , Kubát (56. Ritter).

Příští kolo zajíždí Přepeře v sobotu 15. 4. na hřiště Sparty Kolín. Výkop je v 10:30. Ve středu 19. 4. od 17:00 hostí doma v odloženém utkání celek FK Ústí nad Labem.