Přepeře vstoupily do sezony výhrou v Hradci

13.08.2023 17:51:28 | Autor: FK Přepeře a Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Přepeře

Přepeře vstoupily do sezony výhrou v Hradci

V nedělním dopoledni sice na mokrém, ale perfektně připraveném pažitu, hradecké Slavie začaly Přepeře novou sezonu ČFL. Domácí se sice ujali vedení, ale hosté utkání otočili, a nakonec výhru udrželi až do konce zápasu.

FC Hradec Králové B - FK Přepeře 2:3 (1:3)

Úvodní výkop obstarali domácí, ale iniciativu poté hned převzaly Přepeře. V 9. minutě vystihl rozehrávku domácích Daníček, zasekávačkou se zbavil domácího obránce a střela z 22 metrů prosvištěla těsně vedle tyčky. Ve 14. minutě se na pravé straně uvolnil přes dva hráče Vlk, poslal míč na Nováka, ale jeho střela šla nad domácí branku. V 17. minutě odcentroval Dočekal, Novák míč prsama sklepl na Daníčka. Po jeho střela z hranice vápna se domácí brankář jen ohlédl, ale míč proletěl jen pár centimetrů vedle tyčky. V těchto minutách měli Hradečtí problém dostat se z vlastní poloviny.

Ve 20. minutě se domácí poprvé dostali do vápna, na Kosařův centr si nabíhal Mahr a špičkou kopačky před váhajícím Janošíkem a Novákem poslal míč do sítě - 1:0. Inkasovaná branka Přepeře nijak nepoložila a o tři minuty později po krásné akci na jeden dotek - Tvaroha, Vlk, Novák odcentroval Rozkovec před branku a nabíhající Daníček uklidil míč k tyči na 1:1.

O minutu později našel Rozkovec na rohu vápna Bulíře, a ten nekompromisně levačkou na přední tyč trefil šibenici 1:2. Ve 36. minutě kopali domácí roh a po hlavičce Miščiho míč přistál shora na břevnu. Ve 38.minutě přihrál z hloubky pole Janošík Daníčkovi, ten se s míčem otočil, přesně našel rozeběhnutého Nováka, který střelou na zadní tyč nedal domácímu brankáři šanci - 1:3. Ve 40. minutě vyslal Vlk do křídla rozeběhnutého Nováka, ten míč naservíroval Daníčkovi, jehož střelu k tyči vytěsnil konečky prstů domácí brankář Čábelka na roh.


Ve druhé půli začaly Přepeře opět aktivněji. V 53. minutě si narazil Novák míč s Daníčkem a střela z 25 metrů prolétla těsně vedle tyčky. Po hodině hry hosté prostřídali a obraz hry se změnil. Domácí ovládli střed hřiště a dostávali se do šancí. V 66. minutě vybojoval na půlce míč Mišči, posunul na Hrušku, který uličkou našel Šimona, a ten sám před Novákem v brance nezaváhal - 2:3. V 78. minutě se k míči dostal střídající kanadský útočník v dresu Přepeř, Marijanovič. Navedl si míč na vápně okolo dvou obránců, ale jeho střela opět jen o pár centimetrů minula tyčku domácí branky. V 80. minutě domácí Hruška napřáhl za vápnem, míč byl tečován, ale Novák v brance výtečně zareagoval a vyrazil na roh. V 83. minutě domácí odcentrovali z pravé strany a hlavičku osamoceného Šípka do protipohybu brankáře Novák skvěle vyrazil. A do třetice výborný zákrok Nováka přišel v 85. minutě, kdy vyrazil střelu k tyči Šimona. V 87. minutě se dostal do úniku Marijanovič, ale Baloun v poslední chvíli skluzem míč vypíchl a tak se samostatný nájezd na brankáře nekonal. V závěru již Přepeře kontrolovaly hru a Hradec do další šance nepustily, a tak si domů vezou letošní první tři body.

„V prvním poločase jsme jasně dominovali. Sice jsme z první návštěvy našeho vápna inkasovali, ale ihned jsme zareagovali a do poločasu třemi góly otočili stav. Ve druhé půlce jsme také nezačali špatně, ale po prostřídaní jsme ztratili střed hřiště a domácí snížili.D ostali jsme se pod tlak, ale brankář vše zlikvidoval. V závěru jsme již výsledek pohlídali. Pochvala klukům za výborný kolektivní výkon. Vyzdvihl bych výkon devatenáctiletého brankáře Radka Nováka, několik jeho zákroků bylo fantastických," dodal k utkání za FK Přepeře Miroslav Kvapil.

Branky: 20. Mahr, 66. Šimon - 23. Daníček, 24. Bulíř, 38. Novák. Rozhodčí: Melichar - Nejedlo, Zoufalý, ŽK: 0:0. Diváků: 150. Přepeře: Novák - Vlk, Tvaroha, Knejzlík, Janošík - Novák (63. Pejčič, 84. Filip), Pavlata, Rozkovec (63.Novotný), Bulíř - Daníček, Dočekal (63. Marijanovič).

Ve středu hráli Přepeřští utkání 1.kola Mol cupu od 18 hodin na hřišti Velkých Hamrů. V sobotu 2. kolo ČFL, když hostili doma od 10.30 v derby Slovan Liberec B.

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Krkonošská pivní stezka startuje

Putování za pivním mokem zahájeno 1. června 2024. Až do konce září můžete ochutnávat skvělé speciály s příchutí krkonošských hor, sbírat razítka, soutěžit a těšit se na losování o super ceny. Udělejte si čas, zarezervujte si termín ve svém diáři a užijte si jedinečné spojení aktivního odpočinku uprostřed vzácné krkonošské přírody a luxusního gastronomického zážitku.

Tribunál trvá na povinnosti Polska zaplatit penále ve věci dolu Turów

Komise mohla legitimně započíst částky dlužné z titulu tohoto penále proti pohledávkám Polska vůči Unii. V únoru 2021 podala Česká republika proti Polsku žalobu k Soudnímu dvoru. Tvrdila, že rozšíření a prodloužení těžby hnědého uhlí v povrchovém dole Turów (Polsko) porušuje unijní právo1. „Uzavření smíru v únoru 2022 nezměnilo nic na tom, že Polsko předtím nerespektovalo předběžné opatření. Tribunál Soudního dvora dnes potvrdil, že Komise postupovala správně. Bez žaloby k soudnímu dvoru by se žádná jednání nikdy neuskutečnila. Je potřeba říci, že penále pro Polsko jsou příjmem Evropské unie, nikoli Libereckého kraje. Nikdy bychom nepostavili ani metr vodovodu ani nezaplatili další projekty, které chrání obyvatele, životní prostředí i vodní zdroje před vlivem těžby," uvedl hejtman Libereckého kraje Martin Půta.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Dvě zajímavé červnové přednášky pořádají v semilském muzeu
Turnovské volejbalistky vyrazily do Lucemburska
Srnka skočila v Jesenném do náruče projíždějícího cyklisty
Na Mlatě vzdali hold českému velikánovi
Vítězem soutěže Vesnice roku 2024 Libereckého kraje je obec Všelibice

Nejčtenější články

11.06.: Hasiči likvidovali v domě na Semilsku neznámé chemické látky
11.06.: Auto s naloženým bagrem uvízlo v Semilech pod železničním mostem
12.06.: Srnka skočila v Jesenném do náruče projíždějícího cyklisty

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT