Přepeře vybojovaly bod za remízu v Ústí nad Labem

16.08.2022 11:52:07 | Autor: FK Přepeře a Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Přepeře

Přepeře vybojovaly bod za remízu v Ústí nad Labem

Přepeře s několika změnami v sestavě přijely v sobotu do Ústí odčinit krutou domácí prohru 0:6 s Viktorkou Žižkov. To se jim nakonec minimálně zčásti povedlo remízou 2:2 a v závěru měly i několik dalších neproměněných příležitostí.

FK Ústí nad Labem - FK Přepeře 2:2 (1:1)

Hned po 20 sekundách unikl po pravém křídle Vyčítal, odcentroval a obránce skluzem na malém vápně odvrátil na roh před nabíhajícím Janošíkem. Ten zahrával Janošík, našel hlavu Tvarohy, ale míč skončil vedle branky. V 8. minutě unikl po levém křídle Janošík, na vápně našel Geberta, který odcentroval a Martan z voleje těsně minul domácí svatyni. V 11. minutě se dostali do šance i domácí, když si míč na vápně připravil Vobecký, ale Truksa jeho střelu k tyči chytil. Ve 13. minutě předvedli domácí pěknou akci po levé straně, míč se dostal k Uličnému, jeho střela z 8 metrů minula těsně branku. V 17. minutě Novotný míč přihrál před vápno Gebertovi, ten ho prostrčil mezi obránci a nabíhající Vyčítal sám před brankářem nezaváhal 0:1.

Ve 28. minutě se po centru z levé strany protlačil přes Šulce k hlavičce Hudec a z malého vápna nedal Truksovi šanci 1:1. Po této brance převzali na chvíli otěže hry domácí, ale kromě několika rohů si šanci nevytvořili. Ve 32. minutě se dostal do rychlého brejku hostující štírek Vyčítal, ale Vobecký zatáhl za záchrannou brzdu a akci tři na jednoho zastavil faulem za cenu žluté karty. Ve 38. minutě našel dlouhým pasem Šulc Vyčítala, ale ten v souboji s posledním bekem byl faulován a stoper Čitek z toho vyvázl pouze se žlutou kartou. Ve zbytku poločasu se již nic neurodilo a tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu.


V 50. minutě se po závaru ve vápně hostů dostal ke střele Benda, ale branku netrefil. O minutu později, po chybě v rozehrávce, se dostali domácí do brejku, Vobecký míč zatáhl do vápna, přistrčil Bendovi, a ten z 8 metrů míč o břevno zavěsil do sítě 2:1. Tato branka vyburcovala Přepeře a ty si začaly vytvářet šance. V 54. minutě se po autu dostal do vápna Janošík, přihrál Novotnému, který míč protlačil na malé vápno. Tam se do míče pohotově opřel Vyčítal, ale brankář Plachý zázračně chytil. V 62. minutě odcentroval z pravé strany Martan, míč se na vápně dostal k Pavlatovi, jehož střelu vyrazil domácí obránce přímo do rychlého protiútoku, na jehož konci byla pěkná střela Černého. Tu však Truksa vytáhl na břevno a dlouhým nákopem našel Vyčítala, ten domácímu obránci utekl, předložil míč před prázdnou branku a Bulíř se již nemýlil 2:2.

V 71. minutě zahrával Bulíř rohový kop a nehlídaný Tvaroha z penalty volejem přestřelil. Za tři minuty zahrávali domácí trestný kop, prudkou střelu však Tvaroha hlavou srazil nad břevno. Závěr už byl zcela v režii Přepeř. V 81. minutě Martan našel dlouhým křižným pasem na levé straně rozběhnutého Janošíka, ten se uvolnil, ale jeho prudkou střelu brankář vyrazil na roh. O minutu později Novák vyslal do levého křídla Bulíře, ten předložil míč na penaltu Martanovi. Jeho střelu k tyči brankář konečky prstů vyrazil na roh. V 84. minutě vyslal do úniku Nartan Bulíře, ten dal pod sebe, ale střela Nováka z velkého vápna těsně minula domácí tyčku. V 86. minutě si Bína narazil s Bulířem,unikl po pravé straně, předložil míč na penaltu zpět Bulířovi, ale brankář Plachý opět předvedl krásný zákrok a střelu vyrazil na roh. V poslední minutě nastavení si vypracovaly Přepeře další tutovku. Truksa přesně našel dlouhým výkopem Bulíře, ten míč navedl na střed velkého vápna, patičkou předložil na Martana, který šel sám na brankáře, ale místo přihrávky před prázdnou branku na Ježka vystřelil a nechal vyniknout domácího brankáře, který prudkou střelu z 10 metrů vyrazil a zachránil domácím bod.

„V prvním poločase jsme se dopouštěli velkého množství chyb. Sice jsme se ujali vedení díky dnes výbornému Vyčítalovi, ale pak byli domácí lepším týmem. Po změně stran jsme opět po chybě inkasovali, ale to nás paradoxně nakoplo a po krásné akci vyrovnali. V závěru jsme měli několik jasných tutovek, ale stále nás trápí koncovka. Dnes jsme domácímu Ústí remízu darovali," uvedl za Přepeře Miroslav Kvapil.

Branky: 28. Hudec, 51. Benda - 17. Vyčítal, 62. Bulíř. Rozhodčí: Matějček - Machýček, Holakovská, ŽK: 3:2. Diváků: 600. Přepeře: Truksa - Bína, Tvaroha, Nesvadba, Šulc - Pavlata (72. Novák), Novotný - Martan, Gebert (57. Bulíř), Janošík - Vyčítal (67. Ježek).

Přehled fotbalových výsledků a tabulek druhého podzimního kola

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Viktoria Žižkov v Přepeřích nadělovala kanára
Přepeře chtějí s novým trenérem navázat na velmi úspěšnou sezonu
V jakých soutěžích budou hrát pojizerské týmy?
V generálce na sezonu Přepeře porazily 4:1 pražský Motorlet
Přepeře v přípravě zatím porazily Kosmonosy a Velké Hamry
Fotbalisté FK Přepeře zažili nejúspěšnější sezonu ve své historii
Přepeře na závěr porazily Jablonec a udržely skvělé druhé místo

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Pokácí lípu v ulici Alej legií v Turnově

V úterý 21. května 2024 bude pokácena lípa zelená v ulici Alej legií (pozemek p. č. 3875/7 v kat. území Turnov). Kácení bude provedeno v režimu tzv. krajní nouze, neboť hrozí riziko z prodlení. Lípa je velmi silně poškozena rozsáhlou hnilobou dřeva kotevních kořenů a báze kmene, jež je způsobena agresivní dřevokaznou houbou dřevomor kořenový. Kácení bude provedeno na základě výsledku tahových zkoušek, které prokázaly velmi nízkou odolnost lípy vůči vývratu z kořenů.

Na životní prostředí a zemědělství vyčlenil kraj 8 milionů korun

Podpora ochrany přírody a krajiny, pomoc včelařům, ale také předcházení vzniku odpadů, využití bioodpadů a odděleného sběru kovových odpadů. To jsou tři dotační programy v oblasti životního prostředí a zemědělství, jejich prostřednictvím Liberecký kraj rozdělí 8 milionů korun. V rámci programu 8.2, který se zaměřuje na podporu ochrany přírody a krajiny, je navrženo podpořit všech 34 formálně správných žádostí o dotaci v celkové výši 2.811.112 korun; dvě žádosti byly pro formální nesoulad vyřazeny. Navrhuje se doplnit rezervu programu 8.2 do této výše o 288.312 korun z volných prostředků programu 8.6, zaměřeného na podporu retence vody v krajině a adaptace sídel na změnu klimatu.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Festival Karoliny Světlé poosmé pořádá spolek Stopy v krajině
Co se hraje o víkendu za fotbaly?
Na staveniště nové knihovny v Turnově dorazila pilotovací souprava
Defibrilátory zachraňují lidské životy. Kraj opět podpoří jejich nákup
Krajské kolo soutěže ve vyprošťování u dopravních nehod zná své vítěze

Nejčtenější články

22.05.: Most přes Jizeru v Semilech začnou rekonstruovat 27. května
23.05.: Studenecké míle startují již posedmnácté
22.05.: Kluci z Prahy zamířili do Českého ráje za veterány i ke granátům

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT