Při dopravní nehodě v Poniklé vyhasl lidský život

27.02.2023 22:02:53 | Autor: redakce | Rubrika: ZPRÁVY | Obce: Poniklá

Při dopravní nehodě v Poniklé vyhasl lidský život

V pondělí 27. února podvečer vyhasl na silnicích Libereckého kraje další lidský život. V Poniklé narazilo osobní auto do rodinného domu, spolujezdec zraněním na místě podlehl. Zraněný je i řidič vozidla.

„V pondělí krátce po půl šesté hodině večer, přijal operační důstojník oznámení o vážné dopravní nehodě na silnici I. třídy č. 14 v obci Poniklá na Semilsku. Řidič osobního vozidla Seat jel ve směru od Jablonce nad Jizerou na Jilemnici, kdy po projetí pravotočivé zatáčky ze zatím nezjištěných příčin vjel do protisměru a následně narazil po levé straně komunikace do zdi rodinného domu," potvrdila Vladimíra Šrýtrová, koordinátorka prevence Krajského ředitelství Policie Libereckého kraje.

Spolujezdec na předním sedadle při nehodě utrpěl velmi vážná zranění, kterým na místě dopravní nehody i přes okamžitou pomoc záchranářů bohužel podlehl. Zraněného řidiče převezlo vozidlo Zdravotnické záchranné služby s blíže nespecifikovaným zraněním do liberecké nemocnice. Policisté neprovedli u řidiče z důvodu zranění na místě dechovou zkoušku a vyžádali si odběr jeho krve v nemocnici.

„Havarované vozidlo zajistili na odtahové parkoviště smluvní odtahové služby pro další zkoumání, kdy by mělo být vyloučeno, zda příčinou nehody nebyla náhodou technická závada na vozidle. Při nehodě došlo k poškození části obvodové zdi rodinného domu. V době nehody se uvnitř domu naštěstí nikdo z nenacházel a nikdo další nebyl zraněn," sdělila Vladimíra Šrýtrová.

Vzhledem k probíhajícímu šetření je silnice č. I/14 v uvedeném místě zcela uzavřena. Policisté odklánějí dopravu přes obec Roprachtice. Veškeré okolnosti a příčinu celé tragické události na místě šetří policisté z Dopravního inspektorátu v Semilech a nehodou se budou dále zabývat semilští kriminalisté.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Řidičák nemá, ale za volant pod vlivem alkoholu klidně usedl
Řidička pod vlivem alkoholu u Frýdštejna narazila do několika stromů
Řidič, který narazil u Staré Paky do stromu, se těžce zranil
V Libštátě došlo na přejezdu ke srážce vlaku s autem
Při dopravní nehodě v Ohrazenicích zemřel řidič

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Zdravý zoubek upozorňuje na prevenci zubního kazu

Světový den ústního zdraví připadá každoročně na 20. březen a je ve znamení osvěty na téma zásad ústní hygieny. V České republice se v rámci tohoto dne konají rozličné akce se zaměřením na orální zdraví. „Péče o chrup je důležitá a není radno ji podceňovat; nejčastějším onemocněním chrupu je zubní kaz, který se vyskytuje zhruba u tří milionů obyvatel republiky ročně. Proto je třeba začít s prevencí už u dětí v raném věku a šířit ji dál mezi rodiče, prarodiče i budoucí rodiče," uvedl Vladimír Richter, krajský radní pro resort zdravotnictví.

Maškovy vánočky jsou po zimních závodech rozdány

I přes vrtochy letošní bláznivé zimy se pořadatelům ze ZŠ Tanvald, Sportovní, Střediska volného času a tělovýchovné jednoty Tanvald podařily připravit a uskutečnit všechny tři zimní závody Poháru běžce Tanvaldu. Obratnostní závod na běžkách na Městském stadionu, závod ve slalomu na tanvaldské sjezdovce Pionýrka, a tak trochu „uplakaný" závod na běžkách na běžeckých tratích U Lesíka. Každého závodu se zúčastnilo cca 90 až 100 závodníků, největší zájem byl o alpské disciplíny. Podrobnosti a fotografie na Našem Jablonecku


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Vojtěch Trka vyhlášen nejvěrnějším čtenářem knihoven v kraji
Sběrné místo v turnovské ulici Antonína Dvořáka je přemístěno
Na průtahu Liberce zahájili stavební práce
Florbal Turnov: Sérii play-down rozhodne sedmý zápas
Tomáš Hájek bude v cestovatelském klubu vyprávět o Kanadě

Nejčtenější články

18.03.: Přehled březnových a dubnových akcí v Jilemnici
19.03.: Nové vedení I/35 má za cíl odvést tranzitní dopravu mimo města
20.03.: Hospoda cup 2023 vyhrál tým Chronos

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT