Při požáru v Liberci nalezli hasiči dva mrtvé
26.12.2024 22:48:04 | Autor: pjs | Rubrika: KRIMI | Obce: Liberecký kraj
Hasiči z Liberce vyjeli ve čtvrtek 26. prosince po 14.30 k požáru objektu do Mlýnské ulice. Požár se hasičům podařilo velmi rychle lokalizovat. Likvidace požáru byla nahlášena 15 minut po 15. hodině. Na místě události byly nalezeny dvě osoby bez známek života, jednu zraněnou osobu předali do péče zdravotníků.
„Dnes v půl třetí odpoledne policisté na lince 158 přijali oznámení o požáru objektu v Liberci v ulici Mlýnská. Na místo ihned vyjely všechny složky Integrovaného záchranného systému. V objektu, ve kterém údajně přebývali lidé bez domova, byly nalezeny dvě mrtvé osoby, jejichž totožnost nyní zjišťujeme. K určení příčiny jejich smrti bude nařízena soudní pitva. Třetí osoba ročník 1990 byla s těžkým zraněním převezena posádkou zdravotnické záchranné služby do liberecké nemocnice. Veškeré okolnosti této tragické události nyní na místě šetříme," sdělila tisková mluvčí Policie ČR Dagmar Sochorová.
Související články
Požár čtyřkolky i zapadlý autobus. Hasiči mají za sebou náročný víkend
Krajští hasiči zasahovali po sněžení u mnoha nehod
Hořela roubenka na Benecku
Požár chalupy v Hrabačově likvidovalo sedm hasičských jednotek
Hořelo v průmyslovém areálu v Chrastavě
Hasiči zasahovali v Železném Brodě kvůli úniku plynu
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Krátké zprávy z regionu Semilska
Návrat starých jabloní do jabloneckých zahrad
Jablonec nad Nisou nabídne svým obyvatelům 160 jabloní starých českých odrůd za symbolických 160 korun. O stromy určené pro výsadbu na pozemcích v katastru města se mohou zájemci přihlásit od května do konce června 2026. O přidělení stromu rozhodne pořadí doručení žádosti. Další informace na Našem Jablonecku
Fantazie: Jablonec jde do finále poháru!
I to počasí se umoudřilo, aby vytvořilo rámec pro semifinále MOL Cupu, ve kterém přijela na Střelnici bojovat o postup Mladá Boleslav. Čekalo se, že právě na tento zápas se domácí soustředí, a to se nakonec povedlo. Postup do finále je skvělým úspěchem jabloneckého fotbalu, teď ještě udělat tu závěrečnou tečku 20. května v Hradci Králové. Podrobnosti a fotogalerie na Našem Jablonecku
Nejnovější články
Aplikace Záchranka bude v Libereckém kraji s rozšířenými funkcemi
Obrazem: 7. ročník Maloskalského půlmaratónu
Do turnovských škol se vrátilo školní fórum
Den vítězství v krajské knihovně oživí výstava i seminář
V Mírové hořela střecha rodinného domu
Nejčtenější články
04.05.: V Mírové hořela střecha rodinného domu
03.05.: Herečka Jiřina Bohdalová slaví 95. narozeniny
04.05.: Krajští hasiči měli o prodlouženém víkendu napilno
Infomail
https://www.instagram.com/nasepojizeri
Odkazy
© 2010 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasepojizeri.cz | xweb by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.