Prostory v pasáži u turnovské radnice už čekají na nájemce

12.08.2022 17:31:33 | Autor: Marcela Jandová | Rubrika: ZPRÁVY | Obce: Turnov

Prostory v pasáži u turnovské radnice už čekají na nájemce

Městský úřad Turnov nabízí nové prostory pro řemeslnou nebo rukodělnou výrobu a prodej vlastních výrobků v pasáži vedle radnice. Předpokládaný termín pronájmu je od ledna 2023.

Zcela nové prostory čekají na své nájemce v nové pasáži vedle turnovské radnice. Vznikají dvě dílny, dílna s obchodem a obchod s galerií v prvním nadzemním podlaží. Galerie bude umístěna ve druhém nadzemním podlaží a propojena s jedním z obchodů. Pronájem všech prostor bude možný od ledna příštího roku.

V pasáži by měla vzniknout takzvaná Zlatnická pasáž, město Turnov preferuje společný záměr více řemeslníků, s tím také různorodost řemesel. Zároveň je možný další podnájem, tedy střídání různých řemeslníků v dílnách. Vyhlášená cena pronájmu se odvíjí od umístění konkrétní dílny nebo obchodu.

Podrobný popis jednotlivých prostor a podmínky pronájmu naleznete ikona souboruzde. Nabídky podávejte v uzavřené obálce označené „pronájem NP - Zlatnická pasáž" nejdéle do 31. srpna 2022 do 12 hodin na podatelnu Městského úřadu Turnov, Antonína Dvořáka 335.

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Pozvánka na setkání pro zájemce o pronájem v nové turnovské pasáži
Setkání s obyvateli Turnova tentokrát proběhlo v centru města
Chystají rekonstrukci pasáže radnice v Turnově
Už je vypracována studie na rekonstrukci pasáže turnovské radnice
Město Turnov nabízí dlouhodobý pronájem pasáže

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Dlouholetý tiskový mluvčí horské služby Zeman odchází

Po téměř třinácti letech služby odchází z pozice tiskového mluvčího Horské služby ČR Radek Zeman, nahrazen bude profesionálním horským záchranářem. Rozhodnutí vedení HS o změnách na této pozici je důsledkem částečné reorganizace, kterou Horská služba ČR o.p.s. nyní prochází. „Chceme se přiblížit způsobu práce jiných složek Integrovaného záchranného systému. Například Zdravotnická záchranná služba má tiskové mluvčí řešené formou částečného úvazku při práci záchranáře. Stejným směrem půjdeme nyní i my," komentoval situaci René Mašín, náčelník Horské služby ČR. Dodal, že jméno a kontakty na nového mluvčího budou známy nejpozději 1. prosince. Radek Zeman (1963) působí v Horské službě od 1. února roku 2010 a postupně nastavil dnes používané způsoby mediální komunikace HS. V médiích působil od roku 1990, podílel se na denním zpravodajství i publicistice v tištených titulech i v televizních stanicích. Od roku 2001 pracoval jako konzultant v renomovaných PR agenturách.

Hlava v pohodě na semináři v Turnově

Duševní zdraví dospívajících je hlavním tématem nového projektu Vzdělávacího centra Turnov, o. p. s., který nese název Hlava v pohodě. Seminář Duševní obtíže a duševní nemoci dospívajících se koná ve středu 12. října 2022 od 15 do 18 hodin v budově OA, HŠ a SOŠ Turnov ve Zborovské ulici. Zaměřen je na pedagogické pracovníky, kteří pracují s žáky ve věku 11-16 let, vítáni jsou ovšem také rodiče a vůbec všichni, kdo se o problematiku zajímají. Přihlášky a případné dotazy zasílejte do 6. října na adresu tomanova@vctu.cz.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Krkonošské muzeum v Jilemnici získalo Bludičku
Zpátky do života v železnobrodské galerii
V rámci Libštátského pozdního léta vystoupí Gentlemen Singers
I.A třída: Nebodovaly Bělá ani Semily. Košťálov nehrál
Krajský přebor: Sedmihorky vyhrály gólem v závěru ve Stráži

Nejčtenější články

05.10.: V Roprachticích otevřeli stezku nazvanou Vlček, který nekouše
03.10.: FOTO: Jezdci vzpomínali na Šestidenní v roce 1972 v Krkonoších
03.10.: Turnov je nakonec rád za bod z utkání s Dobrovicí

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

E-shop topení, solární ohřev a sanita - vše pro Váš dům.

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT