První domácí utkání hráli volejbalisté z Malé Skály proti Letovicím

22.10.2023 19:03:55 | Autor: David Anděl, pjs | Rubrika: SPORT | Obce: Malá Skála

První domácí utkání hráli volejbalisté z Malé Skály proti Letovicím

První dvě domácí utkání sezony sehráli volejbalisté Malé Skály proti Letovicím. Po první jasné domácí výhře se hosté zlepšili a dokázali utkání získat těsně ve svůj prospěch.

VK Malá Skála - TJ Sokol Letovice 3:0 (18, 22, 19)

V prvním domácím volejbalovém zápase Malé Skály proti Letovicím, který se odehrál minulý víkend, se střetly dva kvalitní týmy. Tým Malé Skály vyšel z boje jako vítěz s výsledkem 3:0, a to díky vynikajícím výkonům na servisu, skvělému příjmu a nevynuceným chybám soupeře.

„Servis se stal klíčovým prvkem, který nám umožnil získat vedení v každém setu" odpovídal domácí smečař David Anděl.. Maloskalští na servisu podávali s vysokou přesností a rychlostí, což dělalo soupeři potíže. Jejich servis nedával soupeřům prostor k efektivnímu útoku, a tím byl ve výhodě.

Kvalitní příjem maloskalského týmu byl rovněž rozhodujícím faktorem. Domácí se postarali o to, aby přesně a bezchybně přijímali servisy soupeře. Tím mohli rychle reagovat na útoky soupeře a přecházet do vlastního útoku s lehkostí.

Nevynucené chyby na servisu ze strany soupeře hrály ve prospěch Skalského týmu. Zdálo se, že nervozita znamenala, že soupeř často posílal servisy mimo hřiště nebo do sítě.

Celkově lze tento zápas charakterizovat jako vyrovnaný, ale domácí tým prokázal svou kvalitu a výsledkem 3:0 dosáhl zaslouženého vítězství.

Sestava Malé Skály: Preisler, Chum, Mařík, Pastuch, Macháč, Kovář a libero Folprecht. Střídali - Novák, Anděl, Kinský a Bukovjan.

VK Malá Skála - TJ Sokol Letovice 2:3 (20, -20, -23, 29, -11)

Začátek druhého zápasu byl ve znamení vyrovnané hry, kdy se oba týmy střídaly v získávání bodů. Zajímavým pozorováním bylo, že Letovice v průběhu zápasu výrazně zlepšily svůj servis. Jejich servis byl přesný a rychlý, což způsobilo problémy Malé Skále na příjmu a díky tomu i přípravě útoků. Tímto Letovice získaly několik důležitých bodů, které jim umožnili udržovat se ve hře. Nesmíme opomenout one man show nechybujícího hostujícího univerzála a „létajícího" kapitána, který složil na co sáhnul.

Na druhé straně se Malá Skála, i když byla velmi silným soupeřem, potýkala s problémy na svém servisu. Několik servisů skončilo v autu, což je stálo několik cenných bodů. Toto zhoršení servisu bylo klíčovým momentem zápasu, kdy se Letovice dostaly do vedení.

Celkově byl zápas plný bojového ducha a dramatických momentů. I když nakonec domácí prohráli, byl to skvělý zážitek pro všechny účastníky.

Sestava Malé Skály: Novák, Anděl, Mařík, Pastuch, Macháč, Kinský a libero Bukovjan Střídali - Preisler, Chum, Kovář a Folprecht.

Další domácí utkání odehrají volejbalisté Malé Skály 4. 11. od 11 a 15 hodin proti Havlíčkovu Brodu v hale ZŠ na Malé Skále.

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 5 fotek)

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Volejbalisté Malé Skály připsali první body do tabulky
Maloskalští volejbalisté poměřili síly v Českém poháru
Volejbalisté Malé Skály končí ve 2. lize čtvrtí

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Setkání turnovského starosty se seniory

Setkání se starostou města Tomášem Hockem proběhne ve čtvrtek 19. března 2026 od 13 hodin v Klubu aktivních seniorů v penzionu v ulici Žižkova. Připravte si dotazy, připomínky k tomu, co vás zajímá, těší i trápí. Určeno pro pravidelné návštěvníky klubu o další zájemce z řad veřejnosti.

Individuálními dotacemi podpoří kraj projekty v oblasti životního prostředí

Liberecký kraj poskytne individuální dotace na pět projektů v celkové výši 1.550.000 korun. Podpora z rozpočtu odboru životního prostředí a zemědělství je určena například pro Geopark Ralsko, Globální geopark UNESCO Český ráj, Nadaci Ivana Dejmala pro ochranu přírody, Správu Krkonošského národního parku nebo organizaci Hnutí DUHA Šelmy. Projekty budou uskutečněny v období od ledna do listopadu roku 2026. „Individuálními dotacemi podpoříme aktivity, které přispívají k ochraně přírody, rozvoji šetrného turismu i environmentálnímu vzdělávání. Důležité je také zapojování veřejnosti a dětí do aktivit, které posilují vztah k přírodě a krajině našeho regionu," uvedl náměstek hejtmana pro životní prostředí a zemědělství Jiří Klápště.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Hasiči pomohli zpět na nohy koni v Benešově u Semil
Na náměstí v Železném Brodě chystají velikonoční trhy
Ukliďme Česko 2026: Pokračování úspěšného Boje o vodu
Katapult zahraje legendární hity opět v Bozkově
Pěnčínské jarní slavnosti sázejí na zahradnické téma

Nejčtenější články

18.03.: Jeden svět v Semilech oslaví deset let a přivítá řadu osobností
19.03.: Katapult zahraje legendární hity opět v Bozkově
18.03.: Sklo z Nového světa do celého světa představí výstava v Jilemnici

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT