První domácí utkání hráli volejbalisté z Malé Skály proti Letovicím

22.10.2023 19:03:55 | Autor: David Anděl, pjs | Rubrika: SPORT | Obce: Malá Skála

První domácí utkání hráli volejbalisté z Malé Skály proti Letovicím

První dvě domácí utkání sezony sehráli volejbalisté Malé Skály proti Letovicím. Po první jasné domácí výhře se hosté zlepšili a dokázali utkání získat těsně ve svůj prospěch.

VK Malá Skála - TJ Sokol Letovice 3:0 (18, 22, 19)

V prvním domácím volejbalovém zápase Malé Skály proti Letovicím, který se odehrál minulý víkend, se střetly dva kvalitní týmy. Tým Malé Skály vyšel z boje jako vítěz s výsledkem 3:0, a to díky vynikajícím výkonům na servisu, skvělému příjmu a nevynuceným chybám soupeře.

„Servis se stal klíčovým prvkem, který nám umožnil získat vedení v každém setu" odpovídal domácí smečař David Anděl.. Maloskalští na servisu podávali s vysokou přesností a rychlostí, což dělalo soupeři potíže. Jejich servis nedával soupeřům prostor k efektivnímu útoku, a tím byl ve výhodě.

Kvalitní příjem maloskalského týmu byl rovněž rozhodujícím faktorem. Domácí se postarali o to, aby přesně a bezchybně přijímali servisy soupeře. Tím mohli rychle reagovat na útoky soupeře a přecházet do vlastního útoku s lehkostí.

Nevynucené chyby na servisu ze strany soupeře hrály ve prospěch Skalského týmu. Zdálo se, že nervozita znamenala, že soupeř často posílal servisy mimo hřiště nebo do sítě.

Celkově lze tento zápas charakterizovat jako vyrovnaný, ale domácí tým prokázal svou kvalitu a výsledkem 3:0 dosáhl zaslouženého vítězství.

Sestava Malé Skály: Preisler, Chum, Mařík, Pastuch, Macháč, Kovář a libero Folprecht. Střídali - Novák, Anděl, Kinský a Bukovjan.

VK Malá Skála - TJ Sokol Letovice 2:3 (20, -20, -23, 29, -11)

Začátek druhého zápasu byl ve znamení vyrovnané hry, kdy se oba týmy střídaly v získávání bodů. Zajímavým pozorováním bylo, že Letovice v průběhu zápasu výrazně zlepšily svůj servis. Jejich servis byl přesný a rychlý, což způsobilo problémy Malé Skále na příjmu a díky tomu i přípravě útoků. Tímto Letovice získaly několik důležitých bodů, které jim umožnili udržovat se ve hře. Nesmíme opomenout one man show nechybujícího hostujícího univerzála a „létajícího" kapitána, který složil na co sáhnul.

Na druhé straně se Malá Skála, i když byla velmi silným soupeřem, potýkala s problémy na svém servisu. Několik servisů skončilo v autu, což je stálo několik cenných bodů. Toto zhoršení servisu bylo klíčovým momentem zápasu, kdy se Letovice dostaly do vedení.

Celkově byl zápas plný bojového ducha a dramatických momentů. I když nakonec domácí prohráli, byl to skvělý zážitek pro všechny účastníky.

Sestava Malé Skály: Novák, Anděl, Mařík, Pastuch, Macháč, Kinský a libero Bukovjan Střídali - Preisler, Chum, Kovář a Folprecht.

Další domácí utkání odehrají volejbalisté Malé Skály 4. 11. od 11 a 15 hodin proti Havlíčkovu Brodu v hale ZŠ na Malé Skále.

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 5 fotek)

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Volejbalisté Malé Skály připsali první body do tabulky
Maloskalští volejbalisté poměřili síly v Českém poháru
Volejbalisté Malé Skály končí ve 2. lize čtvrtí

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Web kraje nabízí komunikaci pro klienty se sluchovým postižením

Klienti se sluchovým postižením, kteří navštíví webové stránky Libereckého kraje, mají možnost nově využít tlačítko Tiché linky. Díky němu se mohou snadno spojit s tlumočníkem českého znakového jazyka či přepisovatelem mluvené češtiny a domluvit si vše, co je potřeba. Nemusí se tedy fyzicky dostavit, což bývá komfortnější a méně stresující.

Liberecký kraj opět podpoří mateřská centra. Připravil pro ně dva miliony

Dva miliony korun. Přesně takovou částkou podpoří Liberecký kraj činnost mateřských center v regionu prostřednictvím dotačního programu. O příspěvek mohou žádat zástupci mateřských center od 15. do 30. ledna příštího roku. „Díky tomuto programu opět podpoříme základní činnost mateřských center, a to především komunitní setkávání s různými programy, vzdělávání pracovníků center i jejich návštěvníků, přípravu a pořádání mezigeneračních programů či poradenství a konzultace. Chceme tyto organizace, kterých je v našem kraji celá řada, podpořit v jejich práci a v tom, co nabízí rodinám. Jejich práce si já osobně velice vážím," uvedl Jiří Ulvr, radní pro resort hospodářského a regionálního rozvoje, evropských projektů, územního plánování a rozvoje venkova.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Kino Varšava bude hostit přednášku k tématu rodin v digitálním světě
Podzim v Krkonoších láká na Zapadlé vlastence i Pojizerský Pacifik
Žoky se štěpkou hořely v průmyslovém objektu ve Zlaté Olešnici
Turnov bronzový v soutěži Přívětivý úřad 2023
Stovky návštěvníků přišly na den otevřených dveří turnovské Špéry

Nejčtenější články

25.11.: Kraj rozšíří nabídku na železnici o nové noční vlaky
26.11.: Stovky návštěvníků přišly na den otevřených dveří turnovské Špéry
25.11.: Kolem Dubé: mokřady, staré chalupy a svatý Jan z kamene vytesán

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT