Rekonstrukce Palackého ulice v Turnově přinesla změnu v dopravě
29.08.2018 12:00:48 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: ZPRÁVY | Obce: Turnov

S postupující rekonstrukcí Palackého ulice v Turnově došlo ke změně v dopravě. Aby mohl být dokončen poslední úsek u vjezdu na Trávnice, je provoz od 22. srpna veden obousměrně přes Koňský trh do ulice Krajířova.
Rekonstrukce Palackého ulice v Turnově měla být podle původních plánů hotova do začátku srpna, ale dokončení bylo kvůli komplikacím posunuto minimálně o měsíc na konec září. Zdržení způsobila nedohoda VHS Turnov a Libereckého kraje na souvisejícím postupu prací a také špatné založení chodníků v ulici, po kterém by nebyl možný dobrý přístup do obchodů, takže se musely již provedené práce dělat znovu.
Během září se mají v Palackého ulici dodělávat chodníky, pak dojde k uzavírce na dva dny a definitivně má být celá ulice dokončena na konci září 2018.
Přinášíme vám novou fotogalerii z postupu prací v průběhu srpna 2018
Snímky z průběhu rekonstrukce Palackého ulice v květnu, červnu a červenci si prohlédněte zde!
Další rekonstrukce v Turnově
Během prázdnin pokračovala i rekonstrukce nové budovy turnovské radnice ve Skálově ulici, i zde je postup prací pomalejší a k přestěhování nedojde v říjnu, ale až v listopadu a otevření zřejmě až v lednu 2019.
Během prázdnin probíhala výměna oken v ZŠ Skálova a postavena nová kotelna, výměnu oken prováděli i v ZŠ Žižkova. Třetí výměna oken probíhala i na turnovské radnice (více v článku zde).
VHS Turnov rekonstruuje úpravnu vody v Nudvojovicích a vodovody na Vesecku v Ohrazenicích.
Související články
Historická část turnovské radnice už má nová okna
Unie podpoří rekonstrukci silnice z Turnova k hranici kraje
Prázdninové opravy krajských škol v Pojizeří vyjdou na 13 milionů
Palackého ulice v Turnově bude neprůjezdná až do konce prázdnin
O prázdninách vypukne čilý stavební ruch v turnovských školách
Turnovská Nádražní ulice bude opět průjezdná
Obrazem: Jak probíhá rekonstrukce Palackého ulice v Turnově
V turnovské Palackého ulici začnou od března dopravní omezení
Náhled fotogalerie
OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 24 fotek)
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Krátké zprávy z regionu Semilska
V čele OFS Jablonec Čičmance střídá Princ
Valná hromada Okresního fotbalového svazu za přítomnosti šéfa FAČR Petra Fouska a šéfa krajského fotbalového svazu Miroslava Pelty zvolila nové vedení. Novým šéfem OFS se stal zásadský Miroslav Princ a do výboru byli dále zvoleni Ondřej Bohatý, Mihal Duštíra, Ladislav Halama, Oldřich Churý, Adam Pelta a Jiří Šturma. Volba byla jednomyslná. Více podrobností na Našem Jablonecku
V úterý 11. února bude uzavřena turnovská matrika
Odbor správní Městského úřadu Turnov informuje o mimořádném uzavření oddělení matriky mimo úřední den, a to v úterý 11. února 2025.
Nejnovější články
Nový sníh zkomplikoval dopravu v Libereckém kraji
FOTO: Setkání s nejsympatičtějším lovcem Kalkulátorem
Nejlepší podmínky k životu v Česku má podle indexu Turnov
KRNAP zachraňuje genofond krkonošských jedlí
Třídění odpadů v Turnově není multikomoditní
Nejčtenější články
12.02.: Stříbrný vstup českých biatlonistů do mistrovství světa
11.02.: Hojný obyvatel Krkonoš konipas horský je Ptákem roku 2025
11.02.: Maloskalští volejbalisté vrátili Hronovu dvě porážky
Infomail
https://www.instagram.com/nasepojizeri
Odkazy
© 2010 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasepojizeri.cz | xweb by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.