Rekonstrukce Základní školy Mašov začne 1. května 2020

19.09.2019 09:17:38 | Autor: Klára Preislerová | Rubrika: ZPRÁVY | Obce: Turnov

Rekonstrukce Základní školy Mašov začne 1. května 2020

Základní škola v turnovském Mašově se dočká příští jaro rekonstrukce. Smlouva o dílo na projekt s názvem Stavební úpravy a přístavba ZŠ Mašov byla podepsána 9. září 2019.

Podpisem smlouvy o dílo mezi městem Turnov a vítěznou firmou World Invest, v. o. s. nic nebrání tomu, aby se příští rok začalo s celkovou rekonstrukcí školy v hodnotě 43.146.000 korun včetně daně z přidané hodnoty.

„Rekonstrukce skončí 31. května 2021. Po celou dobu přestavby bude výuka dětí probíhat v bývalé Integrované střední škole v Alešově ulici," sdělila Marcela Pilská z odboru správy majetku.

Studii si můžete prohlédnout na webových stránkách města: https://www.turnov.cz/cs/mesto/investice/pripravovane-investice/rekonstrukce-zakladni-skoly-masov.html 

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Celkem 220 prvňáčků usedlo v Turnově do školních lavic
Turnovský starosta zavítá v září do Mašova
Video: Jak probíhají opravy na turnovských školách

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Setkání turnovského starosty se seniory

Setkání se starostou města Tomášem Hockem proběhne ve čtvrtek 19. března 2026 od 13 hodin v Klubu aktivních seniorů v penzionu v ulici Žižkova. Připravte si dotazy, připomínky k tomu, co vás zajímá, těší i trápí. Určeno pro pravidelné návštěvníky klubu o další zájemce z řad veřejnosti.

Individuálními dotacemi podpoří kraj projekty v oblasti životního prostředí

Liberecký kraj poskytne individuální dotace na pět projektů v celkové výši 1.550.000 korun. Podpora z rozpočtu odboru životního prostředí a zemědělství je určena například pro Geopark Ralsko, Globální geopark UNESCO Český ráj, Nadaci Ivana Dejmala pro ochranu přírody, Správu Krkonošského národního parku nebo organizaci Hnutí DUHA Šelmy. Projekty budou uskutečněny v období od ledna do listopadu roku 2026. „Individuálními dotacemi podpoříme aktivity, které přispívají k ochraně přírody, rozvoji šetrného turismu i environmentálnímu vzdělávání. Důležité je také zapojování veřejnosti a dětí do aktivit, které posilují vztah k přírodě a krajině našeho regionu," uvedl náměstek hejtmana pro životní prostředí a zemědělství Jiří Klápště.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Hasiči pomohli zpět na nohy koni v Benešově u Semil
Na náměstí v Železném Brodě chystají velikonoční trhy
Ukliďme Česko 2026: Pokračování úspěšného Boje o vodu
Katapult zahraje legendární hity opět v Bozkově
Pěnčínské jarní slavnosti sázejí na zahradnické téma

Nejčtenější články

18.03.: Jeden svět v Semilech oslaví deset let a přivítá řadu osobností
19.03.: Katapult zahraje legendární hity opět v Bozkově
18.03.: Sklo z Nového světa do celého světa představí výstava v Jilemnici

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT