Remízové derby Raptorů se Sokoly v NPL a rekordní výhra Draků v TNHL

26.01.2022 20:22:50 | Autor: Milan Cerha a Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Turnov

Dvěma zápasy pokračovala o víkendu Nejvyšší pojizerská liga v hokeji a nakonec pouze jedním Turnovská neregi liga. V první soutěži skončilo remízou 7:7 zvířecí derby Raptorů se Sokoly, ve druhé soutěži Turnovského amatérského hokeje si vysokou výhru 17:4 připsali Draci Líšný nad HC Pěnčín.

Nejvyšší pojizerská liga

V sobotním zápase Raptoři nezvládli roli favorita, i když byl zápas po dvou třetinách vyrovnaný. Do třetí třetiny však Jestřábi vstoupili dvěma rychlými góly Vojtíška, a to nejspíš rozhodlo. V neděli vstoupily do zápasu lépe Troskovice, ale od 16. minuty převzaly otěže Střely a zaslouženě vyhrály.

HC Raptoři Turnov - Black Hawks 7:7 (1:2 / 2:1 / 1:4)

HC Raptoři Turnov: Špinka - Fiala, Fous, Holik, Honců, Kravec, Kratochvíl, Medek, Mevald, Motejlek, Roubíček, Sigety, Ulrich, Vavřich.

Black Hawks: Péč - Bartoň, Feštr, Frančík, Kujan, Novotný, Pala, Sedláček, Srb, Štěpánek, Vaníček, Vojtíšek.

Branky: 15. Medek (Fous), 26. Kravec (Fiala), 39. Kravec (Fiala), 46. Mevald (Sigety) - 6. Kujan (Bartoň), 13. Bartoň (Novotný), 27. Pala (Kujan), 41. Vojtíšek, 43. Vojtíšek, 53. Pala (Srb), 58. Pala (Kujan). Střely: 36:43. Vyloučení: 5:6 (využití 2:1). Nejlepší hráči: Medek - Srb.

HC Troskovice - Neřízený střely 3:6 (2:2 / 1:3 / 0:1)

HC Troskovice: Novotný - Basík, David, Dobrý, Hejduk, Ivanka, Kolář, Kurilla, Machačný, Miksa, Procházka.

Neřízený střely: Kerhart - Fišer, Grégr, Krampera, Kučera, Mrňák, Novák, Palič, Pluhař, Polák, Rosek, Svoboda.

Branky: 4. Ivanka (David), 5. Procházka (Hejduk), 39. Kolář (Machačný) - 16. Kučera (Palič), 17. Fišer (Krampera), 23. Kučera (Polák), 24. Svoboda (Fišer), 37. Krampera, 49. Novák (Grégr). Střely: 38:47. Vyloučení: 5:3 (využití 0:1). Nejlepší hráči: Ivanka - Krampera.

Příští utkání:
Čtvrtek 27. 1. 19.45: HC Performers Turnov - HC Raptoři Turnov.
Pátek 28. 1. 21.30: HC MBQ - Black Hawks.
Sobota 29. 1. 21.45: Neřízený střely - HC Všeň Pojizeří.
Neděle 30. 1. 18.45: HC Modřišice - HC Troskovice.

Turnovská neregi hokejová liga

Pouze 2:1 to bylo po první třetině zápasu Pěnčína s Draky, pak začala kanonáda Draků a skončila až sedmnáctým gólem v poslední minutě.

HC Pěnčín - HC Draci Líšný 4:17 (2:1 / 0:7 / 2:9)

HC Pěnčín: Leskauer - Knížek, Kušnír, Kutěj, Lamač L., Lamač M., Menšík, Sluka, Taibr, Zákoutský, Zapletal.

HC Draci Líšný: Střecha - Beran, Blažej, Folda, Halamka, Horáček, Kalfiřt, Konejl, Navrátil, Nechanický, Öszi, Štalmach.

Branky: 16. Knížek (Lamač M.), 18. Lamač M. (Knížek), 51. Lamač L. (Knížek), 58. Zákoutský - 9. Kalfiřt, (Beran), 23. Konejl (Štalmach), 24. Štalmach (Nechanický), 27. Konejl, 29. Kalfiřt, 35. Horáček (Kalfiřt), 35. Navrátil (Konejl), 40. Navrátil (Kalfiřt), 42. Halamka, 48. Kalfiřt (Štalmach), 50. Konejl (Navrátil), 51. Horáček, 51. Lamač L. (Knížek), 52. Navrátil (Nechanický), 54. Nechanický (Halamka) 58. Nechanický (Konejl), 59. Horáček (Beran), 60. Nechanický (Navrátil). Střely: 38:64. Vyloučení: 1:1 (využití 1:1).

HC Gasservis Liberec - HC Dolní Bousov 5:0 kontumačně