Rokytnickým florbalistům v jilemnické hale štěstí nepřálo

28.10.2011 21:20:26 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Rokytnice nad Jizerou

Páté kolo 3. ligy mužů ve florbale se odehrálo v sobotu 22. října za pořadatelství Spartaku Rokytnice nad Jizerou ve sportovní hale v Jilemnici. Domácím florbalistům se ovšem až tolik nedařilo, když těsně prohrály oba své zápasy.

V prvním utkání proti FBC Morris Česká Lípa domácím nevyšla zejména druhá třetina, kterou prohráli 2:6 a ani vzedmutí v poslední části už na zvrat nestačilo. Druhé utkání s Louny bylo vyrovnané od začátku do konce a rozhodující pro vývoj se nakonec ukázala první třetina, když ji Louny vyhrály 1:0.

Florbalisté SCC Semily měli v tomto kole volný los. Další turnaj 3. ligy se bude konat 5. listopadu v Krupce u Teplic. Přehled všech florbalových výsledků z uplynulého víkendu najdete v článku zde.

TJ Spartak Rokytnice n. J. - FBC Morris Česká Lípa 8:11 (2:2, 2:6, 4:3)

Branky Rokytnice: Ditz 2, Šolc 2, Kopáček, Jan Novotný, Jos. Novotný, Šír (v oslabení). Střely na branku 32:32. Vyloučení: 1:1, bez využití.

TJ Lokomotiva Louny - TJ Spartak Rokytnice n.J. 3:2 (1:0, 1:1, 1:1)

Branky Rokytnice: J. Volf, Jos. Novotný. Střely na branku: 16:33. Vyloučení: 2:2, využití 1:0.

Sestava Rokytnice na turnaji: Nový - Hnyk, Královič, Macháček, Soukup, Šimůnek, J.Volf - Ditz, Jan Novotný, Jos.Novotný, Kopáček, Šír, Šolc. Trenér L. David.