S rodinou do Vesce 2024

17.05.2024 07:19:54 | Autor: Eva Hašek Dóšová | Rubrika: VOLNÝ ČAS | Obce: Liberecký kraj

S rodinou do Vesce 2024

Na celou neděli 19. května je připraven další ročník již tradiční akce S rodinou do Vesce 2024. Formou prezentací a zábavných her nabídne dětem smysluplné trávení volného času.

V libereckém Sportovním areálu Vesec bude nachystán program jak pro nejmenší děti, tak pro ty starší. Neuvěřitelné kousky na kole předvede v biketrailové exhibici Honza Sladký. V rozlehlém areálu se představí složky Integrovaného záchranného systému Libereckého kraje: hasiči předvedou ukázku zásahu u hořícího auta či vyprošťování z vozidla, na místě bude vozidlo Horské služby či služební koně a psi Policie ČR i Tým silniční bezpečnosti a BESIP. Návštěvníci mohou sledovat i ukázku zásahové jednotky Vězeňské služby ČR věznice Rýnovice a Liberec a nebude chybět ani jejich ukázka služební kynologie. Za dobrých letových podmínek se můžete proletět vrtulníkem NISA Air.

Ve 11.15 bude probíhat autogramiáda akrobatické lyžařky a šampionky Nikoly Matějcové Sudové, kteří jsou společně s youtuberem Stevem Wattsem patrony Běhu pro paměť národa 2024. Jsou připraveny různě dlouhé trasy a běhy pro děti i dospělé. V průběhu dne si děti i dospělí mohou vyzkoušet oblíbené i nové sporty pod odborným dohledem, představí se sportovní kluby, zájmové kroužky a volnočasové aktivity. Představí se mj. sportovní klub Trampolíny Patrman. Své umění předvedou taneční skupiny Takt Liberec a Maya, Skippies Liberec - Rope skipping nebo taneční škola Alta Dance a také DDM Větrník s vystoupením twirlingu a tanečního mixu.

Na místě bude i mnoho rukodělných dílen, soutěží pro děti, stánků se suvenýry či pestré občerstvení. Celodenní program začíná v 10 hodin dopoledne. Do areálu Vesec bude zdarma jezdit autobus (speciální linka č. 111) ze stanoviště č. 2 terminálu Fügnerova. Dnem provází moderátor Lukáš Váňa. Vstup zdarma!

Kam za sportem a zábavou v Pojizeří od 17. do 19. května

Sdílet s přáteli na facebooku

Ke stažení

Plakát s programem S rodinou do Vesce 2024

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Průvodce regionem jsou opět nové turistické noviny Český ráj 2024

Sdružení Český ráj opět připravilo oblíbené Turistické noviny pro návštěvníky Českého ráje, stejně jako minulý rok jsou jejich součástí noviny Turnovska. Na 48 stranách na vás čekají aktuální informace o cyklostezce Greenway Jizera, o oblíbených turistických hrách Za pověstmi Českého ráje či Po stopách Albrechta z Valdštejna. Nemůže chybět ani rozhovor, tentokrát s místním rodákem, hercem a komikem Petrem Vydrou. V novinách najdete pozvánky a tipy na výlety na Jičínsko, Novopacko, Semilsko a Železnobrodsko, na Kopidlensko a další oblasti či města regionu. Samozřejmostí jsou žádané jízdní řády turistických autobusů s přepravou kol a s přehlednou mapou. Nechybí přehled nositelů značky Regionální produkt Český ráj a pozvánky na kulturní akce včetně kulturního léta v Turnově.

Krkonošská pivní stezka startuje

Putování za pivním mokem zahájeno 1. června 2024. Až do konce září můžete ochutnávat skvělé speciály s příchutí krkonošských hor, sbírat razítka, soutěžit a těšit se na losování o super ceny. Udělejte si čas, zarezervujte si termín ve svém diáři a užijte si jedinečné spojení aktivního odpočinku uprostřed vzácné krkonošské přírody a luxusního gastronomického zážitku.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

V Maloskalské galerii zahájí výstavu nazvanou Mařka
Přehled fotbalových výsledků a tabulek 13. jarního kola
V Chuchelně uvízl na stromě paraglaidista
Obrazem: 19. ročník Spanilé jízdy Cyklostezkou Járy Cimrmana
Hořela skládka odpadu v Košťálově

Nejčtenější články

16.06.: Hořela skládka odpadu v Košťálově
16.06.: Přehled fotbalových výsledků a tabulek 13. jarního kola
14.06.: V Bělé oslaví 80 let klubu zápasem proti Slovanu Liberec

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT