Šampionát v tancích se opět koná v Turnově

02.09.2023 00:11:11 | Autor: redakce | Rubrika: VOLNÝ ČAS | Obce: Turnov

Šampionát v tancích se opět koná v Turnově

Pohárová soutěž tanečních skupin Turnovský granát 2023, která je zároveň součástí WADF Mistrovství České republiky - Czech Dance Championship WADF - Caribbean & Latino & Improvisation & Pom-pon Dance 2023 a World Dance Show WADF disciplín 2023, se koná v sobotu 2. září od 9 do 20 hodin v KC Střelnice Turnov.

Soutěže se již se tradičně 11 let účastní tanečníci a taneční kolektivy z celé ČR všech tanečních žánrů, různých věkových kategorií, všech výkonností. Soutěž se původně konala v Jablonci nad Nisou koncem června a před dvěma lety se přestěhovala na konec srpna do Turnova.

Tyto soutěže jsou již tradičně provázené přátelskou atmosférou s heslem: „Všichni fandí všem".
Podrobné informace k Mistrovství České republiky v tancích naleznete na internetových stránkách: https://www.czechdance.latinofestival.cz/

V rámci MČR v tancích dne 2. 9. 2023 proběhne ve foyer KC Střelnice Turnov v čase od 9:00 do 20:00 s přestávkou od 13:30 do 15:00, kdy probíhá taneční seminář pro účastníky Mistrovství ČR v tancích, Veřejný zápis do tanečních kurzů taneční školy ILMA.

Při platbě kurzu na místě je možné využít speciální nabídku vstupného zdarma pro kurzistu a jeho doprovod (max. 2 osoby) na celodenní akci MČR v tancích, které taneční škola ILMA vyučuje. Nejvíce turnovských "ILMÁKŮ" je možné vidět cca od 15:00 do 17:00, kdy proběhne soutěž formací.

Podrobné informace o nabídce kurzů Taneční školy ILMA naleznete na internetových stránkách:
http://www.ilma.cz/

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Přednáška Léčitelské příběhy znovu v semilském muzeu

Opakování přednášky Léčitelské příběhy se uskuteční v semilském muzeu ve středu 24. dubna v 17:00. V našem regionu v rámci léčitelské výstavy nalezli více jak 30 velmi zajímavých a mnohdy i různorodých osobností. Jací to byli lidé? Jaké byly jejich motivace k léčení potřebných? Z jakých zdrojů čerpali své znalosti? O tom bude vyprávět autor výstavy, náš muzejní historik Tomáš Chvátal.

Rok české hudby podpoří kraj téměř osmi sty tisíci korun

Téměř osm set tisíc korun věnuje Liberecký kraj na podporu české hudby: Děje se tak prostřednictvím speciálně zaměřeného dotačního programu 7.11 Rok české hudby. Celkem si pořadatelé kulturních akcí z oblasti klasické hudby rozdělí 769 015 korun. „Liberecký kraj se připojil tímto dotačním programem k oslavám české hudby, které Rok české hudby přináší. Jsem ráda, že v kraji vznikají kvalitní hudební projekty, které si podporu zaslouží a přinesou posluchačům a divákům radost a krásný kulturní zážitek," uvedla Květa Vinklátová, náměstkyně pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Hořel dům v libereckém Starém Harcově. Hasiči zachránili dvě osoby
Slavíme Den Země
Přehled fotbalových výsledků a tabulek pátého jarního kola
Při akci Ukliďme Turnov sesbírali 330 kilo odpadu
Krkonošské Louky získaly Magnesii literu

Nejčtenější články

21.04.: Přehled fotbalových výsledků a tabulek pátého jarního kola
19.04.: V Semilech se běhalo pro Honzíka
21.04.: Při akci Ukliďme Turnov sesbírali 330 kilo odpadu

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT