Se silnými Brozany fotbalisté Přepeř těsně prohráli

01.09.2023 19:30:17 | Autor: FK Přepeře a Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Přepeře

Se silnými Brozany fotbalisté Přepeř těsně prohráli

Přepeře, už pod vedením nového trenéra Miroslava Procházky, se od začátku zápasu ČFL do silného soupeře z Brozan zakously a dostaly ho pod tlak. Po remízovém poločase byla výsledkem nakonec těsná prohra 1:2.

FK Přepeře - Sokol Brozany 1:2 (1:1)

V 9. minutě se po narážečce s Daníčkem dostal do šance Bulíř, ale hostující brankář Kouba včasným zmenšením střeleckého úhlu stačil jeho pokus o přehození vyrazit. Ve 13. minutě našel Rozkovec Daníčka, jeho střelu z vápna k tyči brankář zneškodnil. Ve 33. minutě hosté poprvé vystřelili na branku domácích a byla z toho branka. Střelu hostů srazila obrana domácích ke Krunertovi, a ten levačkou z vápna trefil přesně do růžku - 0:1. O dvě minuty později domácí rychle rozehráli trestný kop na půlce hřiště, Rozkovec našel nabíhajícího Vlka a jeho prudkou střelu na zadní tyči uklidil do branky kapitán Pavlata - 1:1.


Druhý poločas se odehrával ve stejném duchu. Domácí přehrávali hosty ve středu hřiště, vytvářeli si šance, ale gól z toho nebyl. V 53. minutě zahrával rohový kop Daníček, Pavlata na přední tyči hlavičkoval a brankář Kouba na brankové čáře míč reflexivně vykopl. Následný centr obrana hostí odvrátila na půlku, kde si expřepeřský Ugwu poradil s obránci a samostatný nájezd zakončil přesným obstřelem Truksy - 1:2. V 57. minutě unikl po pravé straně Vlk, ve vápně se zbavil obránce, našel na penaltě Daníčka, který přestřelil odkrytou část branky. O dvě minuty později se k centru z levé strany dostal Knejzlík, přesně našel na malém vápně osamoceného Novotného, ale jeho hlavičku opět brankář Kouba na čáře reflexivně vyrazil. V 68. minutě posílal přízemní přihrávku z levé strany na malé vápno Pavlata, obránce ve skluzu těsně před Bulířem uklidil na roh. Po něm vznikl ve vápně hostí závar, ale obě střely domácích byli zablokovány. Domácí stále dobývali branku hostí, do vápna létalo mnoho centrů, ale hosté vždy odvrátili a spoléhali na rychlé brejky. V 87. minutě se do jednoho dostal opět Ugwu. ale tentokrát Truksa jeho pokus zneškodnil. V první minutě nastavení se po rychlé akci dostal na pravé straně k míči Vlk, poslal střílený centr do vápna a Dočekal na zadní tyči ve skluzu netrefil branku.

„Dneska podali kluci výborný výkon. Po celý zápas jsme hosty přehrávali a dostali pod tlak jedno z nejlepších mužstev v soutěži. Jediné, co bych vytkl, je bídná koncovka. Na jeden gól potřebujeme spoustu šancí," dodal k zápasu za FK Přepeře Miroslav Kvapil.

Branky: 35. Pavlata - 33. Krunert, 54. Ugwu. Rozhodčí: Raplík - Mach,Braun.ŽK: 1:3. Diváků: 200. Přepeře: Truksa - Novotný (62. Martan), Dočekal, Tvaroha, Knejzlík (66. Janošík) - Pavlata, Rozkovec - Vlk, Daníček, Bulíř - Marijanovič (62. Novák).

Přehled fotbalových výsledků a tabulek třetího podzimního kola

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Fotbalisté Přepeř v Chlumci o gól prohráli
Přepeře vstoupily do sezony výhrou v Hradci

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Krkonošská pivní stezka startuje

Putování za pivním mokem zahájeno 1. června 2024. Až do konce září můžete ochutnávat skvělé speciály s příchutí krkonošských hor, sbírat razítka, soutěžit a těšit se na losování o super ceny. Udělejte si čas, zarezervujte si termín ve svém diáři a užijte si jedinečné spojení aktivního odpočinku uprostřed vzácné krkonošské přírody a luxusního gastronomického zážitku.

Tribunál trvá na povinnosti Polska zaplatit penále ve věci dolu Turów

Komise mohla legitimně započíst částky dlužné z titulu tohoto penále proti pohledávkám Polska vůči Unii. V únoru 2021 podala Česká republika proti Polsku žalobu k Soudnímu dvoru. Tvrdila, že rozšíření a prodloužení těžby hnědého uhlí v povrchovém dole Turów (Polsko) porušuje unijní právo1. „Uzavření smíru v únoru 2022 nezměnilo nic na tom, že Polsko předtím nerespektovalo předběžné opatření. Tribunál Soudního dvora dnes potvrdil, že Komise postupovala správně. Bez žaloby k soudnímu dvoru by se žádná jednání nikdy neuskutečnila. Je potřeba říci, že penále pro Polsko jsou příjmem Evropské unie, nikoli Libereckého kraje. Nikdy bychom nepostavili ani metr vodovodu ani nezaplatili další projekty, které chrání obyvatele, životní prostředí i vodní zdroje před vlivem těžby," uvedl hejtman Libereckého kraje Martin Půta.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Dvě zajímavé červnové přednášky pořádají v semilském muzeu
Turnovské volejbalistky vyrazily do Lucemburska
Srnka skočila v Jesenném do náruče projíždějícího cyklisty
Na Mlatě vzdali hold českému velikánovi
Vítězem soutěže Vesnice roku 2024 Libereckého kraje je obec Všelibice

Nejčtenější články

11.06.: Hasiči likvidovali v domě na Semilsku neznámé chemické látky
11.06.: Auto s naloženým bagrem uvízlo v Semilech pod železničním mostem
12.06.: Srnka skočila v Jesenném do náruče projíždějícího cyklisty

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT