Sedmá Divadelní tancovačka bude v retrostylu Vyprávěj
16.03.2011 13:30:48 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: KULTURA | Obce: Slaná

Každoroční akci Divadelní tancovačka si pro vás opět po roce připravili členové Divadelního souboru Tyl Slaná, tentokrát bude v retrostylu ze 60. tých let 20. století.
„Po loňském Čarodějnickém sletu nás letos napadlo využít módní vlny oblíbených televizních seriálů a filmů, a letošní ročník Divadelní tancovačky pojmout v úžasném retrostylu seriálu Vyprávěj a filmu Rebelové," vysvětlil Radek Šmíd, vedoucí Divadelního souboru Tyl Slaná.
Pořadatelé se tak těší na vaše módní kreace ve stylu šedesátých a sedmdesátých let. „Mrkněte se do skříní po svých rodičích a prarodičích, kde určitě najdete spoustu úžasných kostýmků a šatů s puntíky, plno pestrobarevných mini, hromady bižuterie, barevná saka a obleky a jistě i mnoho dalšího," vyzývá diváky Radek Šmíd.
Nemusíte tedy váhat a již v předstihu můžete pro sebe a své blízké začít připravovat úžasné retro přestrojení, protože Sedmá Divadelní tancovačka se nezadržitelně blíží a také letos budou nejlepší pánské a dámské kostýmy oceněny!
Připravena je i bohatá tombola a stylový retro bar. O hudební doprovod se postará oblíbená skupina MK Faktor ze Semil. Pořadatelé se na vás těší v sobotu 26. března 2011 od 20 hodin v Kulturním domě ve Slané.
Přehled dalších plesů a bálů v březnu
Další společenské události najdete v rubrice Společnost
Ke stažení
Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
Události dle data
Stalo se | Připravuje se
Krátké zprávy z regionu Semilska
V čele OFS Jablonec Čičmance střídá Princ
Valná hromada Okresního fotbalového svazu za přítomnosti šéfa FAČR Petra Fouska a šéfa krajského fotbalového svazu Miroslava Pelty zvolila nové vedení. Novým šéfem OFS se stal zásadský Miroslav Princ a do výboru byli dále zvoleni Ondřej Bohatý, Mihal Duštíra, Ladislav Halama, Oldřich Churý, Adam Pelta a Jiří Šturma. Volba byla jednomyslná. Více podrobností na Našem Jablonecku
V úterý 11. února bude uzavřena turnovská matrika
Odbor správní Městského úřadu Turnov informuje o mimořádném uzavření oddělení matriky mimo úřední den, a to v úterý 11. února 2025.
Nejnovější články
Nový sníh zkomplikoval dopravu v Libereckém kraji
FOTO: Setkání s nejsympatičtějším lovcem Kalkulátorem
Nejlepší podmínky k životu v Česku má podle indexu Turnov
KRNAP zachraňuje genofond krkonošských jedlí
Třídění odpadů v Turnově není multikomoditní
Nejčtenější články
12.02.: Stříbrný vstup českých biatlonistů do mistrovství světa
11.02.: Hojný obyvatel Krkonoš konipas horský je Ptákem roku 2025
11.02.: Maloskalští volejbalisté vrátili Hronovu dvě porážky
Infomail
https://www.instagram.com/nasepojizeri
Odkazy
© 2010 Naše Jablonecko, s.r.o. | redakce@nasepojizeri.cz | xweb by VisionWorks | RSS
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování veškerého obsahu (články, fotografie) je bez souhlasu vydavatele zakázáno.