Sedmá Divadelní tancovačka bude v retrostylu Vyprávěj

16.03.2011 13:30:48 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: KULTURA | Obce: Slaná

Sedmá Divadelní tancovačka bude v retrostylu Vyprávěj

Každoroční akci Divadelní tancovačka si pro vás opět po roce připravili členové Divadelního souboru Tyl Slaná, tentokrát bude v retrostylu ze 60. tých let 20. století.

„Po loňském Čarodějnickém sletu nás letos napadlo využít módní vlny oblíbených televizních seriálů a filmů, a letošní ročník Divadelní tancovačky pojmout v úžasném retrostylu seriálu Vyprávěj a filmu Rebelové," vysvětlil Radek Šmíd, vedoucí Divadelního souboru Tyl Slaná.

Pořadatelé se tak těší na vaše módní kreace ve stylu šedesátých a sedmdesátých let. „Mrkněte se do skříní po svých rodičích a prarodičích, kde určitě najdete spoustu úžasných kostýmků a šatů s puntíky, plno pestrobarevných mini, hromady bižuterie, barevná saka a obleky a jistě i mnoho dalšího," vyzývá diváky Radek Šmíd.

Nemusíte tedy váhat a již v předstihu můžete pro sebe a své blízké začít připravovat úžasné retro přestrojení, protože Sedmá Divadelní tancovačka se nezadržitelně blíží a také letos budou nejlepší pánské a dámské kostýmy oceněny!

Připravena je i bohatá tombola a stylový retro bar. O hudební doprovod se postará oblíbená skupina MK Faktor ze Semil. Pořadatelé se na vás těší v sobotu 26. března 2011 od 20 hodin v Kulturním domě ve Slané.

Přehled dalších plesů a bálů v březnu

Další společenské události najdete v rubrice Společnost

Sdílet s přáteli na facebooku

Ke stažení

Oficiální plakát ke stáhnutí

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Na životní prostředí a zemědělství vyčlenil kraj 8 milionů korun

Podpora ochrany přírody a krajiny, pomoc včelařům, ale také předcházení vzniku odpadů, využití bioodpadů a odděleného sběru kovových odpadů. To jsou tři dotační programy v oblasti životního prostředí a zemědělství, jejich prostřednictvím Liberecký kraj rozdělí 8 milionů korun. V rámci programu 8.2, který se zaměřuje na podporu ochrany přírody a krajiny, je navrženo podpořit všech 34 formálně správných žádostí o dotaci v celkové výši 2.811.112 korun; dvě žádosti byly pro formální nesoulad vyřazeny. Navrhuje se doplnit rezervu programu 8.2 do této výše o 288.312 korun z volných prostředků programu 8.6, zaměřeného na podporu retence vody v krajině a adaptace sídel na změnu klimatu.

Hladina podzemních vod v okolí dolu Turów za poslední dva roky vzrostla

Česká geologická služba předložila výsledky měření hladin podzemních vod v okolí dolu Turów na českém území a v okolí podzemní těsnící stěny. Vyplývá z nich, že roste jejich hodnota podél těsnící stěny na polském území, v hlubších kolektorech mezi stěnou a státní hranicí Polské a České republiky a také mezi podzemní stěnou v samotném dole Turów. Oproti tomu od září 2020 až do dubna 2024 hladiny podzemních vod v hlubších kolektorech na českém území nadále klesaly a na konci dubna 2024 jsou na nejnižší úrovni. V okolí Uhelné od srpna 2023 hladiny podzemní vody převážně stagnují a od února 2024 nepatrně rostou. „Výsledky jsou nyní mírně pozitivní. Stoupání hladin vrtů za těsnící stěnou má setrvalou tendenci a propisuje se již do několika hlubinných vrtů na českém území," uvedl Václav Židek, radní pro resort životního prostředí a zemědělství. „Jsem rád, že se také připravuje nový hydrogeologický model, který pohyb podzemních vod podrobně zmapuje. Budeme tak mít kromě čísel z měření i konkrétnější přehled vývoje a chování podzemních vod."


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Kultura v Železném Brodě v květnu
Odpolední zastavení s neziskovým sektorem v Turnově
Harrachové ve službách Habsburků: Po celé Evropě
Přehled fotbalových výsledků a tabulek devátého jarního kola
Den otevřených dveří hasičů v kraji přilákal 2500 fanoušků

Nejčtenější články

17.05.: Hořela elektroprodejna v Semilech
19.05.: Přehled fotbalových výsledků a tabulek devátého jarního kola
17.05.: Kam za sportem a zábavou v Pojizeří od 17. do 19. května

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT