Sedmý ročník turnaje O Pelechovský pohár vítězný pro tým Da Giorgio

24.06.2021 14:39:58 | Autor: redakce | Rubrika: SPORT | Obce: Železný Brod

Sedmý ročník turnaje O Pelechovský pohár vítězný pro tým Da Giorgio

V Železném Brodě se v sobotu 19. června již posedmé konal fotbalový turnaj O Pelechovský pohár, který pořádal amatérský klub nadšenců do malého fotbalu Proseč C. F. Letos zvítězil tým Da Giorgio, který ve finále zdolal Chodec team.

Po letech pořadatelům konečně vyšlo počasí a turnaj O Pelechovský pohár se za plné kapacity mohl uskutečnit za krásného, byť parného dne. „Do turnaje se tento rok přihlásilo 12 družstev a byly rozděleny na dvě skupiny po šesti, přičemž z každé skupiny postupovaly čtyři družstva do čtvrtfinále. Hlad hráči zaháněli gulášovkou, výbornými klobáskami a výtečnou vepřovou kýtou z místního řeznictví. Žízeň se chladila pivem z nedalekého pivovaru ze Zásady," prozradil za pořadatele Zdeněk Hloušek.

Celkem se do hry zapojilo téměř 100 hráčů. Zápasy trvaly 10 minut a hrálo se systémem 4+1. Dohromady v 38 zápasech padlo 118 branek, což jsou tři branky na zápas. K penaltovým rozstřelům došlo ve dvou vyrovnaných čtvrtfinále a jednom semifinále.

Hráči pořadatelského domácího týmu z Proseče obhajovali mistrovský titul a podařilo se jim vyhrát skupinu a díky tomu dostat v play off papírově nejslabšího soupeře z druhé skupiny. Proseč skoro celý zápas vedla 1:0, jenomže v poslední šanci zápasu soupeř vystřelil, trefil obránce a míč odrazil k dalšímu volnému soupeři, který hned z prvního doteku pálil a propálil vše, co mu stálo v cestě. Následovaly penalty a v nich borci z Proseče bohužel jednou minuli, kdežto soupeř chladnokrevně vsítil všechny penalty. „Sen o mistrovské obhajobě se nám tímto rozplynul a je to veliká škoda, protože minimálně pohárové umístění se získat mělo, protože výkony ve skupině ukázaly kvalitu týmu," poznamenal Zdeněk Hloušek.

Jedno čtvrtfinále se kontumovalo, protože Oxxo tým musel odjet pryč. Ostatní zápasy však proběhly, jak měly. Ve finále se střetly Da Giorgio s Chodec týmem a šlo v podstatě o jasný zápas, neboť Da Giorgio vyhrálo 5:1. „Hráči Da Giorgio si vítězství na turnaji zasloužili, protože střelili nejvíce branek ze všech týmů na turnaji a předváděli kvalitní fotbalovou hru. Výhra - veliký skleněný pohár a množství dalších cen tak putovalo do správných rukou," potvrdil Hloušek.O Pelechovský pohár 2021<br />Autor: Archiv Proseč C. F.

Nejlepší střelec turnaje byl Šimon Hejl z Da Giorgio s 14 brankami a nejlepší brankář byl hráč Jiří Plachý z týmu K.... z bundy, který až do semifinále obdržel pouze dvě branky. Oba dostali skleněné půllitry s vypískovaným obrázkem hráče a brankáře.

Konečné pořadí:

1. Da Giorgio
2. Chodec team
3. Reas Česká Lípa
4. K.... z bundy
5. Proseč C. F.
6. Hertha Všeň
7. Zahrajem si
8. Oxxo team
9. Dream team
10. Střední škola Semily
11. Wajdy team
12. FC Olympic Turnov

Sdílet s přáteli na facebooku

Související články

Šestý ročník turnaje O Pelechovský pohár vyhrála pořádající Proseč
Pátý ročník turnaje O Pelechovský pohár vyhrál tým Bandasky z Brodu
Turnaj Hospoda Cup 2019 vyhrál tým z Nové Paky SC Bowling
V turnaji O Pelechovský pohár obhájil vítězství SK Brod
Hospoda cup v Železném Brodě vyhrál tým Proseč C. F.
Třetí ročník turnaje O Pelechovský pohár vyhrál tým SK Brod
Druhý ročník turnaje O Pelechovský pohár vyhrál Oxxo Team
První ročník turnaje O Pelechovský pohár vyhrál tým SK Brod

 

Náhled fotogalerie

 

OTEVŘÍT FOTOGALERII (celkem 17 fotek)

 
 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Dva drony pro bezpečnější Jablonec

Dva drony, jeden vybavený i termokamerou, v celkové hodnotě 240 tisíc korun bez DPH zakoupilo statutární město Jablonec nad Nisou. Nyní je zapůjčilo na základě smlouvy Policii ČR, Územnímu odboru Jablonec, a drony se zapojí do systému ochrany veřejného pořádku v městě. Jablonec nad Nisou je prvním městem v Libereckém kraji, který bude mít drony k dispozici. Více podrobností na Našem Jablonecku

Web kraje nabízí komunikaci pro klienty se sluchovým postižením

Klienti se sluchovým postižením, kteří navštíví webové stránky Libereckého kraje, mají možnost nově využít tlačítko Tiché linky. Díky němu se mohou snadno spojit s tlumočníkem českého znakového jazyka či přepisovatelem mluvené češtiny a domluvit si vše, co je potřeba. Nemusí se tedy fyzicky dostavit, což bývá komfortnější a méně stresující.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Již 26. ročník soutěže Zlatý erb o nejlepší webové stránky se blíží
Na konci roku skončí provoz Infopointu Ukrajina
Adventní a vánoční Valdštejn začíná
Hasiči opět odstraňovali spadané stromy
V semilském parku opět připravují Mikulášský běh

Nejčtenější články

02.12.: Hasiči opět odstraňovali spadané stromy
01.12.: V okolí přezimovacích obůrek v Krkonoších zavládne klid
01.12.: Prosincové akce pod patronací Sportovního centra Semily

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT