Semilští fotbalisté zvažují změnu začátků domácích utkání

28.11.2010 11:18:18 | Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT | Obce: Semily

Semilští fotbalisté zvažují změnu začátků domácích utkání

Zásadní informací na besedě fanoušků s trenéry SK Semily byla zpráva o uvažované změně začátků domácích utkání. Trenéři uvažují pro jarní část divize o termínu v sobotu dopoledne od 10.45 nebo v neděli odpoledne.

„Nic ale ještě není definitivní. Myslíme si, že by to mohlo přilákat více diváků na divizi z obcí, kde se často hraje fotbal v našem dřívějším termínu, tedy v sobotu od 17 hodin," vysvětlil trenér týmu mužů SK Semily Miroslav Procházka.

Už téměř tradiční posezonní beseda či setkání fanoušků s trenéry SK Semily proběhlo v sobotu 27. listopadu od 13.15 ve společenské místnosti Městského stadionu. Další sdělenou novinkou bylo jmenování Josefa Zamastila novým šéftrenérem mládeže, novým asistentem na lavičce mužského týmu bude sportovní jednatel klubu Jan Brett a u dorostu bude v pozici asistenta působit Bohouš Dohnal.

Trenér Procházka zhodnotil působení SK Semily v podzimní části divize a dostalo se i na dotazy fanoušků na příčinu výbuchu mužstva v utkání v Chrudimi, ve kterém Semilští ztratili nadějný stav 1:3 a dovolili dát domácím v posledních 25 minutách pět branek nebo na další působení hráčů Peškara a Ševčíka u týmu, které je zatím nejasné.

Příprava začíná fotbalistům SK Semily 7. prosince, zúčastní se Zimního turnaje ve Mšeně, kde by měli odehrát porci až 15 zápasů. Prvním mistrovským zápasem jarní sezony bude 12. března utkání v Horních Měcholupech.

Sdílet s přáteli na facebooku

 
 
 

 

Další aktualita v pořadí ARCHIV AKTUALIT
 

Vyberte obec

Události dle data

Stalo se | Připravuje se

Vyberte datum:
Po Út St Čt So Ne

Krátké zprávy z regionu Semilska

Měření prachu v okolí Turów pokračují. Loni nedošlo k překročení limitů

Součástí vloni podepsané mezistátní dohody mezi Českou republikou a Polskem bylo i pravidelné měření koncentrací prachových částic PM10 na deseti vybraných bodech v okolí dolu Turów na území Polska. Z měření vyplývá, že hodnoty nepřekročily limity stanovené legislativou. „V rámci provedeného měření byly sledovány průměrné denní koncentrace prachových částic PM10, přičemž na každém bodě bylo 24hodinové měření provedeno opakovaně vždy ve 2 po sobě jdoucích dnech. Celé měření probíhalo na jednotlivých bodech postupně od 23. května do 12. června 2022. Dle výsledků provedeného měření se průměrné denní koncentrace prachových částic PM10 v blízkém okolí dolu Turów v době měření pohybovaly v rozmezí cca 9-43 μg/m3 a ve sledovaném období tak nebyla překročena hodnota stanovená legislativou pro denní imisní limit 50 μg/m3," uvedl Václav Židek, člen rady kraje pro resort životního prostředí a zemědělství.

Oba sledované turnovské prameny jsou aktuálně pitné

Odbor životního prostředí informuje o kvalitě vody v pramenech Boží voda a pod Valdštejnem. Oba prameny jsou v současné době pitné. Výsledky rozboru pramene pod Valdštejnem ze dne 16. ledna vyhovují hygienickým limitům požadovaným vyhláškou Ministerstva zdravotnictví ČR č. 252/2004 Sb., v platném znění. Voda je pitná. Výsledky rozboru pramene Boží voda ze dne 19. ledna také vyhovují hygienickým limitům.


Archiv krátkých zpráv

Nejnovější články

Dlaskův statek v Dolánkách znovu ožije masopustním rejem
Rada kraje schválila programy požární ochrany a prevence kriminality
V Turnově vyroste další Centrum odborného vzdělávání
Turistické oblasti v kraji obdrží 10 milionů, dvakrát víc než vloni
Putování za minerály pošesté čili geologicko-cestopisné přednášky

Nejčtenější články

27.01.: ODM zakončily štafety. Liberecký kraj je celkový vítěz podle medailí!
28.01.: Novým českým prezidentem bude příštích pět let Petr Pavel
27.01.: Kam za sportem a zábavou v Pojizeří o víkendu 27. až 29. ledna

Další »

Infomail


Chcete pravidelně dostávat informace o novinkách na tomto serveru?

Zadejte svůj e-mail:
 

Facebook

Twitter

Instagram

https://www.instagram.com/nasepojizeri

Odkazy

Fotogalerie Videogalerie Soutěže Anketa

INZERCE | KARIÉRA | KONTAKT